Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kanał OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 13936
Liczba wiadomości: 8370
Liczba artykułów: 1799
Poznań Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najważniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właściwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
The Punisher PlayStation 2XboxPC

Po jednej stronie hektolitry krwi, masa bandziorów, ostra strzelanina, poniszczone doszczętnie elementy scenerii, brutalny system egzekucji, a po drugiej z pozoru zwykły człowiek. Jednak wyłącznie z pozoru... Ten krótki wstęp może oznaczać tylko jedno. W moje ręce, a dokładnie w mój napęd dvd trafiła właśnie grywalna wersja gry The Punsher. Czy hasło „Najbrutalniejsza gra obecnych czasów” jest w pełni zgodne z zapowiedziami autorów i z tym co napisałem (a co wydobyłem) w mojej zapowiedzi?Dziwi trochę brak menu głównego, za to od razu pojawia się ekran ładawania, z wielką czachą po prawej stronie i tekstowymi wskazówkami po lewej. Gdy już loading się zakończy naszym oczom ukaże się krótki filmik wprowadzający. W zwiastunie ukazany jest Frank (Punisher), który to u drzwi swojego domu widzi przyczepioną kartkę informującą o tym, iż jego żona została uprowadzana, a on sam aby ją uratować musi się zjawić w wyznaczonym miejscu o wyznaczonej godzinie. Dalsza część intra pokazuje naszego bohatera oglądającego z ukrycia, jak porywacze obchodzą się z jego żoną... Filmik się kończy, a na ekranie monitora pojawia się nasz alter ego. Od tego momentu rozpoczyna się gra.

Pierwsze spojrzenie i co? Frank wygląda niczym Max Payne, jednak zagłębiając się coraz to bardziej w grę odnalazłem jeszcze kilka szczegółów łaczących oba tytuły (sposób walki, rozgrywka). Czyżby mały plagiat? Przejdźmy jednak dalej. Na samym początku, co kawałek gra zatrzymuje się, a w lewym górnym rogu pojawiają się podpowiedzi. Graficznie wygląda to jak na screenach, więc biorąc pod uwagę możliwości silnika Havok, jest w miarę przyzwoicie. Nie brakuje najnowszych efektów, jednak o klasie światowej pokroju Half-life 2, czy też Dooma 3 nie ma mowy. Jest za to jak przystało na Havok, mnogość szczegółów budujących całą scenerię i możliwość ich wykorzystania w znacznej większości. Wygląd Punishera można zaliczyć na plus. W teorii nasz bohater wygląda groźnie, lecz dopiero w praktyce ukazuje się jego prawdziwe oblicze. Jakie? Tego nie musze chyba wyjaśniać...Pierwszego przeciwnika na swojej drodze napotkasz już na samym początku. Z pozoru spokojnie wyglądający mężczyzna, który podziwia piękno pływających piranii w akwarium, jak się okazuje, jest dość przydatnym zbiorem wiadomości. Najlepszym sposobem na uzyskanie potrzebnych informacji będzie perswazja ustna z groźbą użycia siły. Podchodzisz więc znienacka do przeciwnika, chwytasz go i wybierasz szybką śmierć , lub „interrogate”, czyli sposób „wyławiania” informacji. Jeden chwyt i przestępca jest już twój. To, czy będziecie się starali uzyskać kilka konkretnych danych (które notabene wpływają na późniejszą rozgrywkę), czy też zachowacie się jak brutalny egzekutor rodem z Manhunta i zrobicie z naszego kolesia w dość niesmaczny sposób pokarm dla ryb, zależy w tym momencie od was samych.

Dodam jeszcze, iż od tego jak się postępuje zależy to jaka zostanie przyznana ilość punktów.
Po pierwszej egzekucji ruszasz dalej schodami w górę. Tu wita cię gromada złowrogo nastawionych na twój widok oprychów. Ostra strzelanina jest w sam raz dla maniaków mordu, najlepszym sposobem jest chwycenie chowającego się za kolumną chojraka i użycie go jako tarczy. Możesz również nieco go pomęczyć i w dość okrutny sposób przesłuchać. Przesłuchanie zgarniętych z pola gry bandziorów wygląda inaczej, niż w przypadku ludzi znajdujących się w wyznaczonych z góry miejscach, oznaczonych jaskrawo niebieską czaszką (Hot Spotach). Gdy dajmy na to, podejdziesz i chwycisz strzelającego do ciebie oponenta, i gdy wybierzesz opcję „Interrogate”, wtedy to do wyboru masz 4 warianty - uderzanie pięścią, kopanie, duszenie i przygniatanie głowy butem. Każde z nich może zakończyć się ”Broken”, czyli zabójstwem oprycha.

Przejdźmy dalej. Wchodzisz po kolejnych schodach, i na samym początku dochodzi do ciebie, że nie jesteś mile widzianym gościem w ZOO. Bandziorów jest jak w biurze Microsoftu, co chwila to kolejny człowiek próbuje cię powstrzymać. Przechodzisz przez most na linach i wchodzisz do świątyni. Od tego momentu na twojej drodze stają coraz to mocniejsi i bardziej odporni przeciwnicy, jednak żywa tarcza i shotgun w dłoni, sprawiają, że nic i nikt ci nie przeszkodzi. Wchodzisz po, jak się okazuje, ostatnich już schodach na spotkanie z samym bossem. W tym momencie, jeśli załatwisz jego ludzi, on podda się i odda się w twoje ręce. Ostatni akcent gry. Kładziesz kolesia na nagrobek i zadajesz ostateczny cios nożem (special kill). Na koniec podziwiasz wylewającą się krew i rysującą na kamiennej płycie dość dziwne znaki. Schodzisz do drzwi i tym samym do końca wersji demo gry...

Na sam koniec zostawiłem sobie wady. Najczulszym punktem The Punisher jest kamera, a także po części sterowanie. Nie wiem jak na konsoli, ale na PC bynajmniej wygląda to tragicznie. Praca kamery do poprawy od zaraz. Brakuje jeszcze elementów typowej skradanki, mało jest zagadek, brakuje elementów logicznych... Jest za to ciągła strzelanina i masakra na ekranie... No i czuć Maxa Payna...

Czas na podsumowanie tego wszystkiego. Wersja w jaką grałem nie oddaje w zupełności tego, co czeka nas w tej ukończonej w pełni. Wszystko jest tak jak zapowiadali autorzy i wygląda tak jak nam prezentowali, więc jeżeli błędy w grze zostaną poprawione, możemy liczyć na bardzo dobry tytuł, który z przyczepioną etykietą zawędruje już w okolicach najbliższego kwartału na półki sklepowe. I jak to z ostrymi produkcjami, mieszkańcom słonecznej skądinąd Australii i naszym zachodnim sąsiadom, a także mieszkańcom wielu innych krajów, w Punishera, nie będzie zapewne dane zagrać...

Gayardo

Strona artykułu: [1]        
Dodaj komentarz
do tego artykułu
Komentarzy: 2
Twój kod:
(Przepisz w odpowiednie pole)
Nick*:
E-mail:
Kod*:
Treść*:
* - pola wymagane.
gucci bags clearance
poniedziałek, 04 listopad 2013r.
gucci mane im up free download The Punisher | Onlygames.pl gucci bags clearance http://www.qgszyxxy.org
seo plugin
sobota, 11 pazdziernik 2014r.
Hello Web Admin, I noticed that your On-Page SEO is is missing a few factors, for one you do not use all three H tags in your post, also I notice that you are not using bold or italics properly in your SEO optimization. On-Page SEO means more now than ever since the new Google update: Panda. No longer are backlinks and simply pinging or sending out a RSS feed the key to getting Google PageRank or Alexa Rankings, You now NEED On-Page SEO. So what is good On-Page SEO?First your keyword must appear in the title.Then it must appear in the URL.You have to optimize your keyword and make sure that it has a nice keyword density of 3-5% in your article with relevant LSI (Latent Semantic Indexing). Then you should spread all H1,H2,H3 tags in your article.Your Keyword should appear in your first paragraph and in the last sentence of the page. You should have relevant usage of Bold and italics of your keyword.There should be one internal link to a page on your blog and you should have one image with an alt tag that has your keyword....wait there\'s even more Now what if i told you there was a simple Wordpress plugin that does all the On-Page SEO, and automatically for you? That\'s right AUTOMATICALLY, just watch this 4minute video for more information at. Seo Plugin seo plugin http://www.SeoOptimizedRankings.com/

UID: 1071
Okładka/art:
Tytuł:
The Punisher
Developer: Volition Inc.
Gatunek: TPS
Data wydania:
EUR: 24/03/05
USA: 17/01/05
JAP: -
Poziom trudności:
-
       

Strony zaprzyjaźnione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiały zawarte w serwisie onlygames.pl są objęte prawem autorskim i nie mogą być w całości
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorów!