Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kanał OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 13936
Liczba wiadomości: 8370
Liczba artykułów: 1799
Poznań Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najważniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właściwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
The Getaway: Black Monday PlayStation 2

Pierwsza część The Getaway jako jedyna z gier "gangsta-style" zdołała mnie solidnie wciągnąć. Myślę, że to przez dobrze podaną, "dorosłą" fabułę, realizm rozgrywki i ciekawe misje. Także świetnie odwzorowane miasto (Londyn) robiło swoje. "Dwójka" już od jakiegoś czasu powstaje w studiach Team Soho (developer) i wygląda na to, że warto na nią czekać!

TG2, podobnie jak "jedynka", będzie się toczyć w Londynie. Oczywiście nie będzie tak, że dostaniemy dokładnie to samo miasto co w prequelu. Autorzy zapowiadają dorzucenie wielu miejsc, a także usprawnienie tych wcześniejszych. Główny bohater się zmieni. Tym razem będzie to widoczny na screenach Eddie O'Connor - zwykły gangster i antybohater w najmocniejszym tego słowa znaczeniu. Jak pamiętamy w "jedynce" były dwie postaci i dwie linie scenariusza. Autorzy zapowiadają, że TG2 rozwinie jeszcze bardziej ten motyw. Czy możemy spodziewać się jeszcze większej liczby postaci grywalnych? Wszystko na to wskazuje...

Pierwsza część zdecydowanie stawiała na realizm. Brak pasków energii czy jakichkolwiek wskaźników to tylko dwa przykłady. Wygląda na to, że "dwójka" będzie jeszcze bardziej rozwijać ten motyw. Autorzy planują wprowadzenie bardziej interaktywnego otoczenia, większych obszarów w których będą rozgrywać się misje, podrasowana zostanie też inteligencja przeciwników (która zresztą już w "jedynce" stała na dobrym, wysokim poziomie). Będzie też więcej rodzajów broni, w tym wiele "ulicznych", wykorzystywanych w bójkach. Także lista samochodów ulegnie powiększeniu. Oczywiście wszystkie będą licencjonowane i wszystkie da się zniszczyć. Cały czas prowadzone są rozmowy z wieloma producentami - nie ma więc jeszcze pełnej listy.

Głównym grzechem "jedynki" była zbyt mała ilość sekretów. Po skończeniu głównych scenariuszy właściwie nie było po co do niej wracać. Autorzy chcą poprawić ten błąd w drugiej części. Do odkrycia ma być wiele więcej rzeczy, bonusowe misje... Silnik graficzny ma zostać jeszcze usprawniony. Możemy spodziewać się większej liczby postaci i samochodów naraz na ekranie, a także bardziej szczegółowego otoczenia. Miasto ma być bardziej "żywe". Także scenki przerywnikowe mają zostać jeszcze bardziej usprawnione!

Wygląda na to, że warto czekać. Autorzy podkreślają, że biorą pod uwagę liczne komentarze graczy w stosunku do pierwszej części i że w sequelu postarają się wyeliminować wszelkie niedoskonałości. W połączeniu ze świetnym klimatem, doskonałymi scenkami przerywnikowymi przy użyciu montion capture i "dorosłym" klimatem to nie może się nie udać! Premiera wstępnie planowana jest na czwarty kwartał 2004.

Baron Ski

Strona artykułu: [1]        
Dodaj komentarz
do tego artykułu
Komentarzy: 1
Twój kod:
(Przepisz w odpowiednie pole)
Nick*:
E-mail:
Kod*:
Treść*:
* - pola wymagane.
Buy_Backlinks
niedziela, 05 czerwiec 2016r.
You need backlinks? Just like this website has, buy www.fiverr.com/seorankbuilder Buy_Backlinks http://www.shieldselfstorage.ca/

UID: 958
Okładka/art:
Tytuł:
The Getaway: Black Monday
Developer: Team Soho
Gatunek: free-roaming
Data wydania:
EUR: 12/11/04
USA: 11/01/05
JAP: 10/11/05
Poziom trudności:
-
       

Strony zaprzyjaźnione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiały zawarte w serwisie onlygames.pl są objęte prawem autorskim i nie mogą być w całości
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorów!