Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kanał OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 13936
Liczba wiadomości: 8370
Liczba artykułów: 1799
Poznań Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najważniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właściwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
Tekken 4 PlayStation 2

Tekken, to dla fanów konsol Sony już seria kultowa. Czwarta część co prawda już się ukazała, ale na razie tylko w Japonii. My czekamy na "swoją" (europejską) wersję, która ma uderzyć już w październiku. Po zebraniu wszystkich informacji, sytuacja przedstawia się następująco...

Nowe postacie - lekkie rozczarowanie. Tak naprawdę nowych fighterów jest dwóch - potężny Craig Marduk, który zapewne będzie bardzo wolny, oraz Steve Fox, bokser, który prawie nie ma ciosów nogami. Bo inni niczego nowego nie wnoszą - np. Combot, to tylko Mokujin w nowych ciuszkach. Z kolei rewelacyjnie wyglądająca i poruszająca się Christie to nic innego jak Eddy w przebraniu (zresztą Eddy’ego też można wybrać, jako alternatywny strój dla Christie, więc...). Jest za to jedna niespodzianka in plus - Jin jest zupełnie nową postacią! Nowe ciosy, nowy styl walki (karate) musi się podobać. Dla formalności wymienię jeszcze "starych" znajomych, by każdy mógł zobaczyć, czy jego ulubiona postać się tu znalazła : Kuma (hmm...), Hwoarang, Yoshimitsu, Julia, Violet (czyli Lee z "dwójki" w przebraniu), Xiaoyu, Lei, Kazuya, Paul, Jin, Nina, Bryan (yeah!), Heihachi, King i Marshal Law. Łącznie jest więc 19 wojowników - każdy znajdzie coś dla siebie.

Największe zmiany zaszły jednak w systemie. Wreszcie można zbliżyć się do widocznej w tle ściany! Jak wiadomo, w poprzednich częściach Namco (developer) zastosowało pewien trick, dzięki któremu nie mogłeś zbliżyć się do drzewa, czy ściany (widocznych w oddali). Teraz to się zmieni, dojdą też zupełnie nowe ciosy do masakrowania przeciwnika przy ścianie.

Nowe areny wyglądają doprawdy wspa-nia-le! Moimi faworytami są plaża (piękne palmy), dżungla (rewelacyjna woda, roślinność) oraz plansza, na której zawodnicy walczą w środku koła utworzonego przez publiczność (pełne 3D, żadne tam bitmapy). Dodatkowym trybem jest, podobnie jak w trzeciej części - Tekken Force Assault, czyli chodzone mordobicie. Natomiast absolutną rewelacją jest internetowy ranking najlepszych graczy w Tekkena. Po zrobieniu dobrego wyniku w jakimś trybie (np. Survival) dostajesz kod, który możesz wpisać na internetowej stronie Namco. Z drugiej strony nie wiadomo, czy będzie to obecne także w wersji europejskiej... No i przecież wszyscy grający w wersję japońską mieli już pół roku na treningi - my będziemy musieli zaczynać od początku, a więc będzie zdecydowanie trudniej się tam dostać. Zobaczymy, czy te wszystkie nowości wypalą i jak Tekken 4 będzie się miał do genialnego Virtua Fighter 4...

Baron Ski

Strona artykułu: [1]        
Dodaj komentarz
do tego artykułu
Komentarzy: 0
Twój kod:
(Przepisz w odpowiednie pole)
Nick*:
E-mail:
Kod*:
Treść*:
* - pola wymagane.
Brak komentarzy

UID: 533
Okładka/art:
Tytuł:
Tekken 4
Developer: Namco
Gatunek: bijatyka
Data wydania:
EUR: 13/09/02
USA: 23/09/02
JAP: 28/03/02
Poziom trudności:
       

Strony zaprzyjaźnione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiały zawarte w serwisie onlygames.pl są objęte prawem autorskim i nie mogą być w całości
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorów!