Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kanał OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 14033
Liczba wiadomości: 8393
Liczba artykułów: 1800
Poznań Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najważniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właściwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
Star Fox Adventures GameCube

Jeszcze na ubiegłorocznym E3, tytuł ten prezentował się bardzo słabo. Wyraźnie było widać, że pierwotnie miał ukazać się na N64. Prezentowało to się dokładnie tak, jakby ktoś chciał wyjąć grę z N64, wsadzić ją do NGC i sprzedać, nie dodając żadnych poprawek w grafice. Teraz jednak, SFA wygląda jak tytuł konsoli nowej generacji!

Grafika jest naprawdę bardzo dobra. Przede wszystkim - bardzo płynna animacja, widoczność aż po horyzont... Szkoda tylko, że zmienił się trochę styl. Kto pamięta poprzednią część na N64, wie że była to świetna strzelaninka latającym samolocikiem. Tutaj poszło to trochę w stronę platformera/RPG, jak Zelda. Dość mało jest (przynajmniej było na E3) poziomów takich jak w poprzedniej części.

Jednak mimo to, będzie to na pewno tytuł z najwyższej półki na NGC. W Europie być może zmieni się nazwa (mówi się o Lylat Wars Adventures). Nie podano niestety daty premiery, ale spodziewamy się jej pod koniec roku.

Baron Ski

Strona artykułu: [1]        
Dodaj komentarz
do tego artykułu
Komentarzy: 1
Twój kod:
(Przepisz w odpowiednie pole)
Nick*:
E-mail:
Kod*:
Treść*:
* - pola wymagane.
Piotrek Zatorski
niedziela, 01 sierpień 2010r.
To badzo oczekiwana gra na \"prawie\" wszystkie platformy.

UID: 580
Okładka/art:
Tytuł:
Star Fox Adventures
Developer: Rare
Gatunek: platformówka
Data wydania:
EUR: 22/11/02
USA: 22/09/02
JAP: 27/09/02
Poziom trudności:
-
       

Strony zaprzyjaźnione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiały zawarte w serwisie onlygames.pl są objęte prawem autorskim i nie mogą być w całości
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorów!