Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kanał OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 13936
Liczba wiadomości: 8370
Liczba artykułów: 1799
Poznań Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najważniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właściwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
SSX PlayStation 2

SSX to jedna z gier, które miały pokazać moc PS2. Czy słusznie? Po zapoznaniu się z samą grą, mogę to potwierdzić.

SSX ma trochę inną formułę niż inne gry tego typu. Tu liczy się przede wszystkim prędkość, choć tricki także są potrzebne. Wykonując je, po prawej stronie ekranu rośnie specjalny pasek (speed boost), który symbolizuje przyspieszenie. Gdy uzbierasz go już trochę, możesz wcisnąć kwadrat - załączy się przez chwilę montion blur, Twój zawodnik przyspieszy, pozostawiając za sobą leciutką smugę. Jest też oczywiście specjalny tryb do robienia tricków.

Trasy zostały zaprojektowane rewelacyjnie. Są to chyba najdłuższe tory ze wszystkich gier snowboarderowych jakie widziałem. Dość powiedzieć, że jedną z nich po raz pierwszy jechałem ponad 6 minut ! I co bardzo ważne - tory nie są monotonne, więc nie wkrada się uczucie nudy. Cały czas jest co robić - wybić się z rampy, przeslide'ować po rurce czy drzewie, czy też skorzystać ze skrótu... Właśnie - skróty. Nie wiem kto projektował poszczególne trasy, ale widać, że zna się na rzeczy. Skróty są rewelacyjnie porozmieszczane, większość z nich dosyć łatwo jest znaleźć, jednak najlepsze są najbardziej ukryte. Warto dodać, że zawodnicy sterowani przez konsolę (a ścigasz się z 5 przeciwnikami) nie zamierzają ułatwiać sprawy. Gdy tylko znajdą się w pobliżu, nie omieszkają wypłacić Ci plomby prosto w czoło, czy też przypadkiem zahaczyć Cię łokciem :). Na szczęście i Ty nie pozostaniesz im dłużny i przy pomocy prawej gałki analogowej oddasz im to, co się im należy.Na koniec jeszcze króciutko o oprawie audio/video - całkowicie spełnia swoje zadanie. Śnieg wygląda rewelacyjnie, zawodnicy są świetnie animowani a animacja zasuwa w 60 fps'ach. Nie gorzej jest z dźwiękiem. Kawałki do tematyki snowboardu pasują wyśmienicie.

Cóż, nie ukrywam, że te pierwsze wrażenia piszę już po pobieżnym zapoznaniu się z pełną wersją tego świetnego tytułu. Nie chciałem jednak pisać recenzji, póki nie przejdę do końca gry. Po więcej szczegółów zapraszam już niedługo do recenzji.

Baron Ski

Strona artykułu: [1]        
Dodaj komentarz
do tego artykułu
Komentarzy: 0
Twój kod:
(Przepisz w odpowiednie pole)
Nick*:
E-mail:
Kod*:
Treść*:
* - pola wymagane.
Brak komentarzy

UID: 795
Okładka/art:
Tytuł:
SSX
Developer: EA Sports BIG
Gatunek: sportowa
Data wydania:
EUR:
USA:
JAP:
Poziom trudności:
       

Strony zaprzyjaźnione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiały zawarte w serwisie onlygames.pl są objęte prawem autorskim i nie mogą być w całości
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorów!