Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kanał OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 13936
Liczba wiadomości: 8370
Liczba artykułów: 1799
Poznań Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najważniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właściwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
Smuggler's Run 2 PlayStation 2

Gdy PS2 wchodziła dopiero na rynek, jedną z pierwszych gier tak naprawdę pokazujących część jej możliwości była właśnie pierwsza część Smuggler's Run. Teraz w dobie takich tuzów jak GT3 uderza kontynuacja. Wiem, że to inna działka, ale...

O co chodzi w Smuggler's Run? Jesteś przemytnikiem, przenosisz towary (między innymi :). Nigdy bym się nie spodziewał, że tak prosty z założenia pomysł może dać tak wspaniałe, rewelacyjne wręcz rezultaty. Od razu muszę zaznaczyć, że swoje wrażenia piszę już na podstawie pełnej wersji gry, mniej więcej po zaliczeniu jej w ok. 30%. Dotychczasowe misje oceniam bardzo wysoko. Są grywalne, ciekawe i podnoszą ciśnienie we krwi! Na pewno nie dzieje się tak bez przyczyny. Główną są bez wątpienia wręcz nieograniczone tereny. Czegoś takiego jeszcze nie było. Rozejrzyj się, a zobaczysz w oddali górę. Nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś tam pojechał i zdobył jej szczyt! Wielkość obszarów dosłownie przytłacza. I nie myśl, że są to proste tereny z zieloną teksturą imitującą trawę, o nie! Wszystkie są wspaniale, rewelacyjnie wręcz wymodelowane i wręcz ociekają detalami. Można nawet powiedzieć, że środowisko jest fotorealistyczne. Dosłownie - tereny porasta trawa, kwiaty, drzewa, krzaki, są bagna, domki, bydło... Po prostu coś wspaniałego. Nie bez powodu tak się zachwycam - grafika to jeden z najmocniejszych punktów SR2. I nie dajcie sobie wmówić czegoś innego, póki sami nie ujrzycie tej gry na własne oczy.


Rewelacyjne jest także sterowanie. Mimo, iż sterujesz gałką analogową, jest bardzo precyzyjne i niebywale intuicyjne. Szczerze mówiąc nie przepadam za używaniem gałki w wyścigach, ale tutaj sprawuje się to wyśmienicie. Również nie można narzekać na same zadania. Są bardzo zróżnicowane. I choć większość (jak na razie) sprowadza się do dostarczenia towarów z jednego miejsca do drugiego, to trafiają się również rodzynki innego rodzaju. Jednym z nich jest zabawa w coś podobnego do "capture the flag" znanego z FPS'ów. Dwie drużyny naprzeciw siebie i ich zadaniem jest dostarczenie ładunku do własnej "bazy". Dotknięcie przeciwnika powoduje odebranie mu ładunku. Inne zadanie polegało też na rozwaleniu latarni sygnalizujących pozycję samolotowi - oczywiście wszystko po to, by doprowadzić do wypadku... W zaliczaniu poszczególnych misji przeszkadzają gliniarze, których AI stoi na naprawdę wysokim poziomie...

O tym jednak dowiecie się już z pełnej recenzji, pojawi się niebawem. Na dziś dzień napiszę krótko - Smuggler's Run 2 wywarł na mnie bardzo duże wrażenie i na pewno nie zawiedzie.

Baron Ski

Strona artykułu: [1]        
Dodaj komentarz
do tego artykułu
Komentarzy: 0
Twój kod:
(Przepisz w odpowiednie pole)
Nick*:
E-mail:
Kod*:
Treść*:
* - pola wymagane.
Brak komentarzy

UID: 759
Okładka/art:
Tytuł:
Smuggler's Run 2
Developer: -
Gatunek: -
Data wydania:
EUR:
USA:
JAP:
Poziom trudności:
       

Strony zaprzyjaźnione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiały zawarte w serwisie onlygames.pl są objęte prawem autorskim i nie mogą być w całości
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorów!