Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kanał OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 13936
Liczba wiadomości: 8337
Liczba artykułów: 1798
Poznań Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najważniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właściwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
Secret Service już w salonach prasowych - pierwsze wrażenia

Secret Service to magazyn, który z nostalgią wspominają starsi gracze. Ukazywał się w latach dziewięćdziesiątych i wychowywał kolejne pokolenia fanów gier komputerowych i konsolowych. Swoją historię zakończył na 96. numerach, ale kilka miesięcy temu pojawiła się informacja o reaktywacji marki. Trzeba było sporo na ten moment poczekać, ale wskrzeszony SS wreszcie pojawił się w salonach prasowych. Sprawdzamy jak wypadł.Magazyn kosztuje niemało, bo 14.50zł. To sporo jak na 100-stronicowe pismo, choć trzeba docenić świetną jakość papieru. Póki co jest to dwumiesięcznik (wypuszczony jako łączony wrzesień/październik). Twórcy z pewnością na początek chcą zbadać teren, zobaczyć czy na tę wskrzeszoną markę znajdzie się popyt przynajmniej kilkunastu tysięcy fanów - to niezbędne minimum, aby całe przedsięwzięcie miało sens.

Na poniższym filmie możecie przekartkować z nami pierwszy numer po reaktywacji, choć twórcy nie zaczęli z numeracją od nowa - tak naprawdę na okładce mamy informację, że to 97. wydanie, czym oczywiście nawiązuje się do 96. dotychczas wypuszczonych numerów.

Jeśli kupiliście swój egzemplarz, dajcie znać co o nowym Secret Service myślicie. Czy w obecnych czasach nowy papierowy magazyn ma szansę utrzymać się na kurczącym się rynku? [Ski]

 

 

Strona artykułu: [1]        
Dodaj komentarz
do tego artykułu
Komentarzy: 1
Twój kod:
(Przepisz w odpowiednie pole)
Nick*:
E-mail:
Kod*:
Treść*:
* - pola wymagane.
gucci handbag outlet
piątek, 10 pazdziernik 2014r.
Appears to be wonderful. They also have truly accomplished their focus on zygor and made style and design important. It does not take very first time that I really could in fact find personally making use of Windows all over again. Operating system, for the other-hand is actually a clusterf*ck connected with crap. gucci handbag outlet online http://coverglue.com

UID: 1640
Okładka/art:
Tytuł:
Secret Service już w salonach prasowych - pierwsze wrażenia
Developer: -
Gatunek: -
Data wydania:
EUR:
USA:
JAP:
Poziom trudności:
-
       

Strony zaprzyjaźnione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiały zawarte w serwisie onlygames.pl są objęte prawem autorskim i nie mogą być w całości
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorów!