Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kanał OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 13943
Liczba wiadomości: 8393
Liczba artykułów: 1799
Poznań Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najważniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właściwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
Racing Evoluzione Xbox

Racing Evoluzione to kolejny z „wielkich” wyścigów szykowanych na Xboxa. Warto dodać, że wcześniej mówiono o nim, jako o Apex Racing, ale developer ostatnio zmienił nazwę (przynajmniej na rynek europejski). Mniejsza z tym – Racing Evoluzione zapowiada się dosłownie niesamowicie.

Oczywiście jak zwykle pierwsze wrażenie to grafika, a ta daje nieźle do myślenia! Jeśli ktoś nie bawił się tu Photoshopem, to Racing Evoluzione może spokojnie stawać w szranki pod względem oprawy z GT3! Grafika jest przepiękna i właściwie nie można jej nic zarzucić. Ale przecież nie oprawa jest najważniejsza. Co RE zaoferuje graczom? Przede wszystkim możliwość tworzenia własnych samochodów. Będziesz mógł wcielić się w rolę projektanta i stworzyć swoją wymarzoną furę - od wczesnych szkiców, po wprowadzenie jej do sprzedaży!

Oczywiście głównym trybem będzie kariera, w której najważniejsza jest przecież kasa, tuningowanie samochodów, oraz kupowanie nowych. Zapowiadana jest też wizualizacja uszkodzeń! Szkoda tylko, że na razie nie słychać nic o liczbie samochodów, tras czy o modelu jazdy... Za to Infogrames (developer) zapowiada odtworzenie wnętrz wszystkich występujących w grze aut! Premiera zapowiadana jest na przełom luty/marzec i ma duże szansę potrząsnąć rynkiem wyścigów!

Baron Ski

Strona artykułu: [1]        
Dodaj komentarz
do tego artykułu
Komentarzy: 0
Twój kod:
(Przepisz w odpowiednie pole)
Nick*:
E-mail:
Kod*:
Treść*:
* - pola wymagane.
Brak komentarzy

UID: 542
Okładka/art:
Tytuł:
Racing Evoluzione
Developer: Milestone
Gatunek: wyścigi
Data wydania:
EUR: 28/02/03
USA: 17/02/03
JAP: -
Poziom trudności:
-
       

Strony zaprzyjaźnione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiały zawarte w serwisie onlygames.pl są objęte prawem autorskim i nie mogą być w całości
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorów!