Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kanał OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 14033
Liczba wiadomości: 8393
Liczba artykułów: 1800
Poznań Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najważniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właściwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
R: Racing Evolution PlayStation 2XboxGameCube

Swego czasu Namco wraz ze swoją serią - Ridge Racer - było wyznacznikiem jakości. RR był grą typu "system-seller" zarówno w przypadku PSX'a (pierwsza część), jak i PS2 ("piątka"). Jeśli myślicie, że developer zapomniał o kurze znoszącej złote jajka, to grubo się mylicie... Kontynuacja nadciąga, tym razem pod nieco zmienionym tytułem i na wszystkie konsole nowej generacji.

Namco uznało jednak, że stara formuła została już chyba wyczerpana i R:Racing Evolution zaproponuje nam coś innego. Autorzy zapowiadają, że ich nowy racer będzie należał do zapoczątkowanego przez Toca: Race Driver gatunku - caRPG. Co to oznacza? Oczywiście wyścigi z fabułą. Pomiędzy kolejnymi wyścigami w głównym trybie (tzw. Racing Life Mode) będziemy oglądać scenki przerywnikowe wprowadzające kolejne zawiłości scenariusza. Oczywiście oprócz tego będzie też Arcade Mode, Time Attack VS dla przynajmniej dwóch graczy (autorzy obecnie rozważają możliwość wprowadzenia split screenu dla czterech graczy - wszystko zależy od wydajności engine'u i dobrej optymalizacji - nic jeszcze nie jest przesądzone).

Namco zapowiada "przynajmniej" 11 tras. Co to oznacza? Spekulacji wśród fanów jest wiele. Wiadomo, że developer wykupił licencję na kilka realnych torów. Jedne źródła więc podają, że wszystkich tras będzie 11 - w tym kilka rzeczywistych torów i kilka wymyślonych. Inni spekulują, że będzie to 11 prawdziwych tras + kilka fikcyjnych. Cóż, zobaczymy. Na pewno też będzie licencja na samochody - nie wiadomo jednak na ile i jakie marki. Można jednak przypuszczać, że będą to głównie japońscy producenci (na 100% Nissan, Honda i Mitsubishi). Autorzy też planują zawrzeć opcję online z możliwością komunikacji głosowej (na PS2 i Xboxa). Model jazdy będzie raczej arcade'owy co zaznacza sam developer - na symulację raczej nie ma co liczyć.

Grafika już teraz prezentuje się bardzo efektownie, a do premiery zostało jeszcze trochę czasu - gra planowana jest na "zimę" 2003 - czyli zapewne ukaże się w okolicach początku grudnia. Pozostaje czekać - myślę, że warto...

Baron Ski

Strona artykułu: [1]        
Dodaj komentarz
do tego artykułu
Komentarzy: 0
Twój kod:
(Przepisz w odpowiednie pole)
Nick*:
E-mail:
Kod*:
Treść*:
* - pola wymagane.
Brak komentarzy

UID: 600
Okładka/art:
Tytuł:
R: Racing Evolution
Developer: Namco
Gatunek: wyścigi
Data wydania:
EUR: 02/04/04
USA: 09/12/03
JAP: 27/11/03
Poziom trudności:
       

Strony zaprzyjaźnione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiały zawarte w serwisie onlygames.pl są objęte prawem autorskim i nie mogą być w całości
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorów!