Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kanał OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 13936
Liczba wiadomości: 8332
Liczba artykułów: 1798
Poznań Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najważniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właściwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
Quantum Break - wrażenia z gry na kilka dni przed premierą PCXbox One

Przed Wami wideo-playtest Quantum Break - najnowszej produkcji studia Remedy, która zadebiutuje już niebawem, bo 4 kwietnia wersja na Xboxa One oraz PC. Dzięki uprzejmości polskiego oddziału Microsoftu mam możliwość przetestowania pełnej wersji na kilkanaście dni przed premierą, zatem chciałbym podzielić się z Wami swoimi pierwszymi wrażeniami.

Dostarczam Wam zatem póki co wideo-playtest(y), czyli pierwsze wrażenia po kilku godzinach grania. W pierwszym (poniższym) skupiam się na tym, co gra przedstawia w pierwszym Akcie opowieści - możecie posłuchać o mechanice, sposobach manipulowania czasem oraz o wyborach, jakie trzeba będzie podejmować podczas gry, a które będą miały bardzo ważne znaczenie dla reszty rozgrywki.

 

 

Poniżej druga część wideo-playtestu Quantum Break. Skupiam się w niej na kilku tematach: oprawie graficznej, (braku) polskiej wersji językowej oraz na tym, co nowego twórcy pokazali nam w drugim akcie gry.

 

 

W kolejnym tygodniu przedstawię Wam już pełną recenzję Quantum Break, więc bądźcie w kontakcie. [Baron Ski]

Strona artykułu: [1]        
Dodaj komentarz
do tego artykułu
Komentarzy: 0
Twój kod:
(Przepisz w odpowiednie pole)
Nick*:
E-mail:
Kod*:
Treść*:
* - pola wymagane.
Brak komentarzy

UID: 1527
Okładka/art:
Tytuł:
Quantum Break - wrażenia z gry na kilka dni przed premierą
Developer: Remedy
Gatunek: akcja/TPP
Data wydania:
EUR: 05/04/2016
USA: 05/04/2016
JAP: 07/04/2016
Poziom trudności:
średni (3/5)
       

Strony zaprzyjaźnione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiały zawarte w serwisie onlygames.pl są objęte prawem autorskim i nie mogą być w całości
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorów!