Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kanał OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 13936
Liczba wiadomości: 8370
Liczba artykułów: 1799
Poznań Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najważniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właściwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
Project Zero 3: The Tormented PlayStation 2

Kto by się spodziewał, że Fatal Frame 2 (u nas w Europie obowiązuje tytuł Project Zero 2) tak zarządzi... Chyba tylko niepoprawni optymiści. Po tym jak Silent Hill 4: The Room nie do końca zachwycił wygłodniałych fanów, Tecmo przejęło pałeczkę lidera survival-horrorów na PS2. W tym sezonie będzie bardzo ciężko ją utrzymać, bo nadciąga czwarta część Resident Evil, która pozamiatała już na Gamecube. Twórcy serii FF/PZ mają jednak kilka pomysłów na ponowne zaznaczenie swej obecności.

Tym razem fabuła kręci się wokół 23-letniej Rei Kurosawy. Rei jest fotografem(ką?), która straciła swojego narzeczonego w wypadku samochodowym (z nią za "kółkiem"). Jakież było jej zdziwienie, kiedy po wywołaniu zdjęć robionych w pewnej posiadłości, na jednym z nich dostrzegła... swojego zmarłego chłopaka. Co ciekawsze na ciele naszej bohaterki zaczyna rozprzestrzeniać się tatuaż węża... Rei wyrusza więc do wspomnianej rezydencji by rozwiązać zagadkę swego tatuażu, oraz zmarłego (czy aby na pewno?) narzeczonego.

W odróżnieniu od poprzednich części, w Project Zero 3: The Tormented mają być 3 grywalne postacie. Tecmo chyba obrało sobie pewną regułę - cyfra każdej kolejnej części odpowiada liczbie bohaterów, jakich prowadzimy. "Trójka" będzie trochę powiązana z prequelami, bo pozostałe (poza Rei) grywalne postacie doskonale już znamy. Miku Hinasaki jest przyjaciółką Rei, dziennikarką, i... główną bohaterką "jedynki". Z kolei Kei Amakura wszyscy co bardziej spostrzegawczy z was pamiętają z PZ2 - jest ona krewną Mio i Mayu, dziewczyn odgrywających pierwsze skrzypce w drugiej części. Każda z grywalnych postaci ma mieć specjalne umiejętności i wyróżniać się czymś z pozostałej dwójki. Dla przykładu Kei będzie bardziej koncentrować się na skradaniu się, więc będzie można po prostu efektywniej chować się i unikać duchów zamiast otwartej walki.

Czas gry ma być rozłożony pomiędzy świat realny i tzw. "House of sleep", czyli największe koszmary głównych bohaterek. Klimat zbytnio nie zmieni się od czasów poprzednich części - dalej główną bronią będzie aparat. 'Camera obscura' to znak rozpoznawczy tej serii, więc robienie zdjęć duchom (i tym samym zadawanie im ran) nie powinno wychodzić za szybko z waszego jadłospisu. Tajemnicza posiadłość również budzi wiele skojarzeń z prequelami. Zresztą, jak wieść niesie, Miku ma się w pewnym momencie gry przebijać przez miejsca znane z "jedynki"... Autorzy obiecują oczywiście nowe rodzaje duchów, które wykorzystywać będą różnego rodzaju tricki by tylko nas przechytrzyć. Tempo również ma być podobne do poprzednich części - oczekujcie raczej oddziaływania na psychikę i "powolnego" straszenia, niż ciągłej akcji w stylu Resident Evil.

"Trójka" działa na tym samym silniku co część druga, ale dzięki odpowiednim poprawkom prezentuje się jeszcze lepiej. Lekkim zaskoczeniem jest zapowiedź tego tytułu tylko na PS2, podczas gdy prequel ukazał się również na Xbox'a (co prawda kilka miesięcy po konsoli Sony, ale jednak)... Nie pozostaje nic innego jak czekać do grudnia, kiedy to Project Zero 3 ma się ukazać. Wygląda na to, że będziemy mieć święta obfitujące we wrażenia...

Baron Ski

Strona artykułu: [1]        
Dodaj komentarz
do tego artykułu
Komentarzy: 1
Twój kod:
(Przepisz w odpowiednie pole)
Nick*:
E-mail:
Kod*:
Treść*:
* - pola wymagane.
gucci bags clearance
poniedziałek, 04 listopad 2013r.
gucci gg plus tote Project Zero 3: The Tormented | Onlygames.pl gucci bags clearance http://www.qgszyxxy.org

UID: 1064
Okładka/art:
Tytuł:
Project Zero 3: The Tormented
Developer: Tecom
Gatunek: survival-horror
Data wydania:
EUR: 24/02/06
USA: 08/11/05
JAP: 28/07/05
Poziom trudności:
-
       

Strony zaprzyjaźnione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiały zawarte w serwisie onlygames.pl są objęte prawem autorskim i nie mogą być w całości
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorów!