Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kanał OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 13943
Liczba wiadomości: 8393
Liczba artykułów: 1799
Poznań Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najważniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właściwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
Primal PlayStation 2

Primal ma szansę stać się jedną z najlepszych pozycji roku 2003 na Playstation 2. Dlaczego? O tym za chwilę. Cambridge Studios, twórcy dwóch części świetnego Medievila z PSX’a zdecydowanie znają się na swoim zawodzie. Primal ma być co prawda ich pierwszą grą na PS2, ale siedzą nad nią już blisko 3 lata, więc to nie może się nie udać!

Wcielisz się w losy Jen, dziewczyny mimo wszystko nie stylizowanej na "podróbkę" Lary. Autorzy zapowiadają, że w trakcie gry będzie mogła przybierać kilka różnych form, każda wyspecjalizowana w czymś innymi (np. jedna z nich pozwala jej pływać). Towarzyszy jej przemiły (?) gargulec, projektem przypominający niektórych przeciwników Sir Dannego z Medievil'a. Co ważne, stanie się on także postacią grywalną. Jego najważniejsze umiejętności to wnikanie w inne postacie i ich przejmowanie, oraz możliwość chodzenia po ścianach/suficie.

Graficznie Primal prezentuje się  rewelacyjnie. To jedna z najpiękniejszych gier na Playstation 2 (i nie tylko)! Najbardziej zwracają uwagę piękne i bardzo szczegółowe tekstury - mało jest gier na PS2 z takimi świetnymi obiektami. Postacie i ich animacja to także niemal perfekcja. Tylko spójrzcie na screeny - nie żałowano na nie polygonów. Również liczne scenki przerywnikowe, liczone przez konsolę w real-time prezentują się świetnie. Oczywiście animacja ma trzymać stałe 60 klatek! Autorzy zapowiadają również, że etapy będą się dogrywać w trakcie gry (jak w Jak & Daxter) - zapomnijcie o loadingach! Premiera na dniach, bo w lutym. Ekipa OGM nie może się doczekać:).

Baron Ski

Strona artykułu: [1]        
Dodaj komentarz
do tego artykułu
Komentarzy: 0
Twój kod:
(Przepisz w odpowiednie pole)
Nick*:
E-mail:
Kod*:
Treść*:
* - pola wymagane.
Brak komentarzy

UID: 552
Okładka/art:
Tytuł:
Primal
Developer: Cambridge Studios
Gatunek: przygodówka TPP
Data wydania:
EUR: 11/04/03
USA: 25/03/03
JAP: 18/03/04
Poziom trudności:
-
       

Strony zaprzyjaźnione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiały zawarte w serwisie onlygames.pl są objęte prawem autorskim i nie mogą być w całości
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorów!