Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kanał OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 13936
Liczba wiadomości: 8370
Liczba artykułów: 1799
Poznań Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najważniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właściwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
Poznań Game Arena 2014 - po konferencji Xbox One
Już w przyszły weekend odbędzie się kolejna edycja poznańskich targów Poznań Game Arena. Kilka dni temu odbyła się konferencja prasowa, która rzuciła nieco światła na obraz tej imprezy. Poznaliśmy część atrakcji, konkursów czy firmy, które będą miały swoje stoiska na tych targach. Organizatorzy przygotowali nam 28 godzin gry, blisko 700 stanowisk do gry, masę konkursów, cosplays. Microsoft zaprezentuje Xboksa One, Forzę Horizon 2, a także dwa tytuły które jeszcze nie ujrzały światła dziennego m.in. Assassins Creed: Unity. Wargaming.net przygotuje turniej dla czołgistów. Jednym słowem będzie się dziać. Organizatorzy w tym roku przewidują 60 tys. zwiedzających. Zobaczymy czy się uda osiągnąć ten cel. Targi odbędą się w dniach 24-26 października. 24-ty października został zarezerwowany dla ludzi z branży, mediów oraz zapaleńców gotowych zapłacić 100zł za wstęp.

Intel

Intel, światowy lider technologii komputerowych, partnerem tytularnym PGA, szykuje dla graczy masę atrakcji, włączając w to turnieje dla publiczności, rozgrywki z zawodowymi graczami, pokazy podkręcania oraz możliwość poznania najnowszych urządzeń mobilnych.
Poznań Game Arena to obok Intel Extreme Masters największe wydarzenie dla graczy
w Polsce. Nie mogłoby więc zabraknąć Intela tam, gdzie są gracze – jedni z najwierniejszych fanów, dla których nieustannie podnoszona jest poprzeczka związana z wydajnością procesorów i dysków SSD. - Gracze to widzą, chętnie wyposażając swoje komputery w procesory Intel Core a my poprzez przygotowanie dla nich fajnego show na PGA, chcemy się im za to zaufanie odwdzięczyć – mówi Juliusz Kornaszewski, CEE PR Manager, Intel.
- Na PGA jesteśmy od lat, zarówno jako samodzielny wystawca jak i wsparcie partnerów wykorzystujących nasze technologie – dodaje. 
 Stoisko pełne mocy!
Strefa Intel to jedno z większych stoisk na PGA, które podzielone zostanie na kilka sektorów. Pierwszy to strefa turniejowa. Na ponad 10 desktopach w najmocniejszych konfiguracjach prowadzony będzie otwarty turniej CS:GO. Dodatkowo kolejne 10 komputerów All-in-One posłuży jako platforma rozgrywek HeartStone.
Na stoisku znajdzie się również scena, na której chętni będą mogli sprawdzić się w starciach w CS:GO z zawodowcem – „Kubenem”. To będzie ciekawe doświadczenie, bo nie co dzień można stanąć oko w oko z czołówką światową. W sektorze podkręcania ekipa z redakcji PurePC będzie pokazywała, jak podkręcać procesory Intela serii K. Każdy będzie mógł zgłębić tę wiedzę i porozmawiać ze specjalistami chętnymi do udzielenia cennych porad. Dużą atrakcją będą 2 zestawy wirtualnych okularów OculusRift, dzięki którym gracze przeniesieni zostaną w nowy wymiar rozrywki multimedialnej. Na stoisku będzie też możliwość sfotografowania się z pucharem Intel Extreme Masters oraz pogrania w gry mobilne na tabletach Dell.

Dlaczego gracze są ważni?

Dla Intela gracze są wyjątkowo ważni, na co potwierdzenia upatrywać należy w sprowadzonym do Polski światowym finale Intel Extreme Masters ale także obecności na Poznań Game Arena. Ale to nie wszystko. Intel ma jeszcze jeden, równie ważny co zadowolenie graczy cel. - Zależy nam także na zamianie wizerunku gracza w oczach Polaków. Chcemy pokazać, że gracz to nie tylko nastolatek, który zasiada przed komputerem z pizzą, nie ma zainteresowań i gra
 w brutalne tytuły do upadłego – wyjaśnia Juluisz Kornaszewski. – Tak nie jest i wspólnie ze społecznością graczy
to pokazujemy. Gry rozwijają, zapewniają rozrywkę i integrują społeczności. Niosą ze sobą szereg niezaprzeczalnych zalet, które chcemy zaprezentować szerszej publiczności – wyjaśnia.

Wargaming.net

W sobotę, 25 października wszyscy odwiedzający imprezę będą mogli obejrzeć turniej Rumble in The West, w którym najlepsi czołgiści sceny eSportowej z całego świata staną przeciwko sobie w walce o sławę i duże nagrody. Przewidzieliśmy sporo atrakcji dla widzów – zarówno tych na miejscu, jak i oglądających nasze transmisje. Turniej rozpocznie się o 13:00 na stanowisku Wargaming ESL o powierzchni 300 metrów kwadratowych i potrwa przez cały dzień. 

Rumble in the West to wydarzenie eSportowe, w którym amerykańskie zespoły zmierzą się ze swoimi europejskimi odpowiednikami. Całkowita pula nagród wynosi 50 000 USD (ok. 160 000 PLN). W rozgrywkach po stronie europejskiej wezmą udział drużyny Schoolbus oraz Virtus.PRO, a stronę amerykańską będą reprezentować zespoły The Cunninghams i BurnAll Empires.
W trakcie trwania turnieju widzowie będą mogli głosować na najlepszych graczy. Ci, którzy otrzymają najwięcej głosów, wezmą udział w dodatkowym meczu o nazwie HyperXShowmatch. Pula nagród w tym pojedynczym starciu będzie wynosić dodatkowe 7000 USD (ok. 23 000 PLN), znajdą się w niej także nagrody od HyperX – zestawy słuchawkowe HyperXCloud Black KHX-H3CL/WR dla zwycięzców oraz klucze USB HyperX FURY 16GB dla drugiego miejsca.

Podczas sobotniego turnieju publiczność będzie miała okazję zobaczyć w akcji najlepszych zawodników, wziąć udział w konkursach, dowiedzieć się więcej o różnych aspektach eSportu w World of Tanks, a także otrzymać prezenty,
w tym ekskluzywnych koszulek Rumble in the West, kodów bonusowych oraz czołgów premium.
W czasie targów Poznań Game Arena na całym świecie swoją premierę będzie miał film wojenny „Furia”, przy którym firma Wargaming współpracuje z Sony Pictures. Z tej okazji zespół ds. Społeczności planuje zorganizować wspólne oglądanie tego filmu w Poznaniu wraz z polskimi fanami World of Tanks. Więcej szczegółów dotyczących zapisów ukaże się już w tym tygodniu na portalu www.worldoftanks.eu.

LG

Niesamowicie interaktywne stoisko LG Polska zaprasza na ta Targi PGA 2014!
Znaleźć tam będzie można m.in. Strefę Ligii Legend, gdzie każdy będzie mógł zmierzyć się z gwiazdami polskiej sceny LoLa; Strefę PESa, gdzie będzie można wyzwać do walki na murawie redakcję CDAction lub znanych YouTuberów. Fanów zapachu oleju czy poprzewracanych kanistrów LG zaprosi do ścigania się prawdziwym Porsche lub na symulatorach WRC!
Rock, Nervarien, Izak, Dis, Kiara to postaci, których w świecie miłośników gier nie trzeba przedstawiać. Wszyscy oni będą gośćmi na stoisku LG w Pawilonie 8a. Fani będą mogli nie tylko zdobyć ich autograf, ale również wyzwać ich
do cyberwalki!
Xbox i Microsoft
Microsoft, producent konsoli Xbox One, zaprasza fanów gier wideo na strefę pokazową podczas tegorocznych targów Poznań Game Arena.
Od piątku 24 października, do niedzieli, 26 października, na ponad 100m2, będą prezentowane najnowsze gry na konsolę Xbox One, wśród nich m.in. Forza Horizon 2. Do dyspozycji odwiedzających będą również stanowiska
z grami wykorzystującymi sensor Kinect dla Xbox One, w tym taneczne Dance Central Spotlight oraz sportowe Kinect Sports Rivals.
Na strefie będzie również dostępna przedpremierowo, wyłącznie na Xbox One, gra SunsetOverdrive (dostępna od 30 października) oraz, we współpracy z firmą Ubisoft, najnowsza cześć serii Assassins Creed: Unity (dostępna od 14 listopada).


Zjazd Twórców Gier

Podczas targów Poznań Game Arena, pomiędzy 25 a 26 października br. odbędzie się VII Zjazd Twórców Gier, wydarzenie na skalę europejską. ZTG co roku przyciąga kilkudziesięciu czołowych polskich i światowych prelegentów z profesjonalnego i niezależnego gamedevu, a także odwiedzane jest przez tysiące miłośników gier.
Oprócz wykładów i paneli, w ramach Zjazdu organizowane są również akcje charytatywne, konkursy tworzenia gier, polskie premiery filmowe (Indie Game: The Movie, Minecraft: The Story of Mojang) oraz prezentacje nowinek technologicznych (MakeyMakey, OculusRift, Leap Motion).

Prelegentami tegorocznej edycji będą, między innymi takie osobistości, jak Reiner Knizia (twórca ponad 600 gier planszowych), Maciej Miąsik (Indie Game Developer), Jacek Głowacki (Indietrendy/Onet), Krzysztof Maliński (Huuuge Games), Daniel Sadowski (Nitreal Games), RiadDjemili oraz Johannes Kristmann (MaschinenMensch), Artur Ganszyniec (ATGames), ErwanBancal oraz Jakub Rokosz (CD Projekt RED), Michał Marcinkowski (Transhuman Design), VladMicu (Critical Force Entertainment).
Za organizację odpowiadają Politechnika Poznańska, Ruch Projektantów Gier Politechniki Poznańskie, niezależny twórca Fanotherpg oraz PolishInvasion. Już teraz partnerują im niezależne studia deweloperskie - RobotGentleman, BlackMoonDev oraz Transhuman Design, a także twórcy społeczności graczy z Poznania - Poznańska Gildia Graczy.
Więcej informacji: www.ztg.pl.

Strefa Mobilna

Czy my, Polacy korzystamy z urządzeń mobilnych? Które z nich są przez nas preferowane? Kiedy i w jakim celu ich używamy? Na te i wiele innych pytań odpowiedzą wystawcy STREFY MOBILNEJ zorganizowanej po raz kolejny w ramach Poznań Game Arena.
Nikogo nie powinien dziwić fakt, że najczęściej wykorzystywanym przez nas urządzeniem mobilnym jest komputer przenośny, po którego sięga 66% społeczeństwa. Taki wynik badań przedstawiony został w raporcie IAB Polska Mobile, z którego wynika ponadto, że drugą pozycję na podium ulubionych urządzeń mobilnych Polaków znalazły się rzecz jasna smartfony z liczbą 57% przebadanych respondentów.
Potencjał tego segmentu to również wszelkie dodatkowe akcesoria, takie jak słuchawki, etui, ale także aplikacje czy gry. Co jeszcze będzie można zobaczyć na stoiskach wystawców Strefy Mobilnej?
- Inspiracją do stworzenia Strefy Mobilnej byli oczywiście gracze, którzy do rozwijania swojej pasji wykorzystują nie tylko komputery stacjonarne. Kontekst urządzeń mobilnych od dawna już wzbudza nieprzeciętnie zainteresowanie wśród twórców gier oraz aplikacji. Suma tych doświadczeń bezpośrednio wpłynęła na zainicjowanie nowego projektu w obrębie Poznań Game Arena. Czy spotka się z uznaniem wystawców i zwiedzających? Nie mam najmniejszych wątpliwości! – mówi Łukasz Wołonkiewicz, dyrektor PGA.
- Strefa Mobilna na PGA to wręcz naturalny wynik postępu technologicznego oraz chęci sprostania oczekiwaniom 50 000 zwiedzających, którzy każdego roku oczekują nowych pozycji w programie targów – dopowiada Dariusz Wawrzyniak. – Chcąc sprostać ich oczekiwaniom, stajemy wraz z wystawcami na wysokości zadania i podejmujemy nowe wyzwania.
 To warunek konieczny rozwoju – dodaje.
Wśród wystawców Strefy Mobilnej znajdą się producenci tabletów i smartfonów, akcesoriów oraz gier i aplikacji,
m.in. Forcetop i PURO, FRITZ!, Asus oraz LG.
ESL Polska znów aktywne podczas PGA
Polski oddział ESL jak co roku aktywnie działa podczas Poznań Game Arena. Na tegorocznej edycji imprezy również pojawi się na kilku stoiskach, wśród których pojawiają się następujące marki: Intel, Logitech, Crytek, Guijin, Nvidia i Wargaming. Podczas PGA odbędą się także finały Ligi Cybersport.

Na stoiskach prowadzonych przez ESL Polska i partnerów można spodziewać się sporo atrakcji. Będą turnieje, konkursy, a także możliwość obejrzenia w akcji najlepszych uczestników Ligi Cybersport, którzy rywalizują w League of Legends oraz StarCrafta II. Zobaczcie, co czeka Was na poszczególnych stoiskach:

Liga Cybersport – finał najstarszej ligi e-sportowej w Polsce. Na placu boju pojawią się zawodnicy League of Legends oraz Starcraft II. Pula nagród to 16 000 zł w gotówce. Oprócz zmagań e-sportowców organizoatorzy przygotowali liczne konkursy dla odwiedzających oraz masę innych atrakcji.

Logitech – strefa dobrze znanego producenta akcesoriów komputerowych będzie przyciągała zarówno turniejami, jak i pokazem sprzętu. Odwiedzający będą mogli zmierzyć się między sobą w rozgrywkach Counter-Strike: Global Offensive, a także przetestować najnowsze produkty wspominanej firmy. Z pewnością nie zabraknie atrakcyjnych nagród!

Crytek – na stoisku tej firmy musiał pojawić się znany tytuł – Warface. Jest to pierwszoosobowa strzelanina, w która każdy z Was będzie mógł zagrać – zarówno dla zabawy, jak i dla rywalizacji. Odbędą się tam otwarte turnieje
oraz konkursy, w których do wygrania będą cenne nagrody.

Gaijin – tutaj nie może zabraknąć jednej z produkcji tej firmy – War Thundera. Na osoby, które odwiedzą stoisko tej marki, czeka mnóstwo atrakcji. Będziecie mogli wziąć udział w licznych turniejach oraz konkursach, a najlepsi otrzymają nagrody.

Nvidia – znana marka zaprezentuje swoje najnowsze karty graficzne oraz tablet dla graczy – NVIDIA SHIELD.
Na stoisku nie zabraknie również ciekawych gier. Odwiedzający będą mogli spróbować swoich sił w Titanfall oraz  Borderlands2, czyli znanych produkcjach, które cieszą się sporym zainteresowaniem.

TECHLAND

Tegoroczne PGA zdaniem przedstawicieli Techlandu zostanie zdominowane przez zombie! Na stoisku studia przetestować będzie można największego hitu – Dying Light. Poza tym mocno wspieramy bicie Rekordu Guinnessa,
w „najdłuższym graniu w grę komputerową” – Polak pobije wyczyn Australijczyka, ponad 135h grania. Dokona tego grając w Sniper Elite III – i będzie można mu pomóc!
Kinguin World Record
Ile można wytrzymać grając w jedną grę bez przerwy? Kilka godzin? Kilka dni? Okazuje się, że znalazł się śmiałek, który grał nieprzerwanie przez 135 godzin 15 minut i 10 sekund! A to prawie 6 dni. Wyobrażacie to sobie? Ten śmiałek, to OkanKaya. Jego wynik po dziś dzień jest oficjalnym rekordem Guinnessa
w najdłuższym graniu w grę komputerową.
Rekord ustanowiony przez Australijczyka w 2012 r. może zostać pobity, a co najważniejsze przez Polaka! Nasz zawodnik – Gordon, ma przed sobą epicką misję. Bicie rekordu zaczynamy już 24 października o godzinie 12.00
na Poznań Game Arena. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to bicie rekordu skończy się 31 października,
czyli 7 dni później.
W trakcie bicia rekordu zbierane będą pieniądze na cele charytatywne na rzecz dwóch różnych fundacji: Childs Play oraz fundacji Rak Off, która pomaga dzieciakom chorym na nowotwory.
Gordon (Hubert Blejch), to gracz. Dodajmy gracz hardcoreowy. Zgłosił się na ochotnika do pobicia rekordu Guinnessa w najdłuższym graniu w grę komputerową. Gra praktycznie we wszystko od Flashowych gier w przeglądarkach poprzez strategie, a kończąc na FPS. Nie ukrywa swojego zamiłowania do gier inspirowanych fantastyką Sapkowskiego. Twierdzi, że mógłby grać w Wiedźmina dniami i nocami.
Wiadomo już, że próba pobicia rekordy będzie się odbywać na grze to Sniper Elite III: Afrika!
Organizatorem wydarzenia jest Kinguin World Record.

GoPro

Marka GoPro wprowadza na rynek najnowszą linię kamer HERO4, które będą dostępne
w wersjach Black oraz Silver. Nowością w ofercie jest również kamera HERO, przeznaczona
dla początkujących użytkowników, dostępna w bardzo atrakcyjnej cenie.
Możliwość przetestowania sprzętu, zapoznania się z jego możliwościami i wariantami tylko na Poznań Game Arena,
w Pawilonie 7a, na stoisku nr 8.
Creative

Z myślą o swoich fanach, na tegoroczne targi Poznań Game Arena Creative przygotował  jak zwykle  same atrakcje. Na stoisku będą prezentowane wszystkie najciekawsze produkty: pełna gama słuchawek dla graczy, karty dźwiękowe oraz zestawy kolumn komputerowych, oczywiście z możliwością testowania. Dodatkowo Creative przeprowadzi szereg konkursów z nagrodami oraz zapewni rozrywkę w postaci zaskakujących niespodzianek.

Uczestnicy targów będą mieli także możliwość dokonania zakupu produktów Creative w specjalnych cenach przygotowanych  specjalnie na PGA.
Na szczególną uwagę zasługują dwa modele słuchawek: SB Inferno oraz SB Tactic 3D Fury. Te pierwsze posiadają precyzyjnie dostrojone, czterdziestomilimetrowe neodymowe przetworniki Full Spectrum, idealnie odwzorowujące dźwięki z pola bitwy czy areny sportowej. Z kolei słuchawki Sound BlasterTactic 3D Fury zawiera kartę dźwiękową USB, 40 mm przetworniki FullSpectrum i oprogramowanie SBX Pro Studio.
Na targach będą również prezentowane doskonałe karty dźwiękowe. Sound Blaster ZXR to karta przeznaczona dla największych koneserów dźwięku. Model ten może być z powodzeniem stosowany w profesjonalnych rozwiązaniach audio.
Zastosowana w karcie Sound BlasterOmniSurround 5.1 technologia SBX Pro Studio gwarantuje realistyczne i wyraziste brzmienie. Gracze komputerowi docenią technologię Scoutmode, dzięki której bez trudu można usłyszeć np. odgłosy kroków skradającego się przeciwnika.
Ponadto zaprezentowana zostanie cała gama głośników, z których najciekawszym jest najnowszy model - Roar.

Hama

Szereg interesujących nowości, które przygotowała firma Hama Polska zostaną zaprezentowanena najbliższych targach PGA.
Hama Polska jest stałym uczestnikiem poznańskich targów, a stoisko firmowe jest odwiedzane przez setki fanów gier komputerowych. Na targach, tradycyjnie zaprezentowane będą najnowsze akcesoria gamingowe a niektóre z nich mają szanse stać się przebojami Game Arena 2014.
Jedną z premier będzie seria peryferiówgamingowych VPRO firmy Rapoo, która z powodzeniem przeciera sobie szlak na rynku gier. Linię VPRO reprezentować będą głównie myszki i klawiatury, które będzie można testować w strefie specjalnej Rapoo. Obok Rapoo, Hama przedstawi w Poznaniu szereg akcesoriów gamingowych pod własną marką. Będą to między innymi myszki i klawiatury z serii uRage, które będą podłączone do konsol znajdujących się na stoisku za pomocą specjalnych konwerterów Speedshoot oraz pełna gama słuchawek multimedialnych.
Warto będzie również zwrócić uwagę na premierę nowej serii dysków SSD Ultra II firmy SanDisk.
Podczas tegorocznej imprezy Hama Polska przedstawi również szerokie spektrum tradycyjnych słuchawek topowych producentów, takich jak: Beats by Dr. Dre – model Studio wireless, Powerbeatswireless oraz Skullcandy, Marshall, Koss, Thomson, Urbanears, Coloud, Happy Plugs. Obok słuchawek, zaprezentowanych zostanie szereg głośników bluetooth renomowanych firm, a wśród nich debiutanckiej marki w port folio Hamy – FreshnRebel. Niewątpliwie gorącą nowością będą produkty nowej linii Jabra – Audio.
Z kolei o dobrą zabawę zadba kilku DJ-ów a wśród nich TripleImpact. Dodatkowo na stoisku Hama Polska przewidzianych jest szereg atrakcji w tym promocje i konkursy z nagrodami. Całości dopełni pokaz Street Art Graffiti.
Strona artykułu: [1]  [2]      
Dodaj komentarz
do tego artykułu
Komentarzy: 3
Twój kod:
(Przepisz w odpowiednie pole)
Nick*:
E-mail:
Kod*:
Treść*:
* - pola wymagane.
seo plugin
środa, 19 listopad 2014r.
Hello Web Admin, I noticed that your On-Page SEO is is missing a few factors, for one you do not use all three H tags in your post, also I notice that you are not using bold or italics properly in your SEO optimization. On-Page SEO means more now than ever since the new Google update: Panda. No longer are backlinks and simply pinging or sending out a RSS feed the key to getting Google PageRank or Alexa Rankings, You now NEED On-Page SEO. So what is good On-Page SEO?First your keyword must appear in the title.Then it must appear in the URL.You have to optimize your keyword and make sure that it has a nice keyword density of 3-5% in your article with relevant LSI (Latent Semantic Indexing). Then you should spread all H1,H2,H3 tags in your article.Your Keyword should appear in your first paragraph and in the last sentence of the page. You should have relevant usage of Bold and italics of your keyword.There should be one internal link to a page on your blog and you should have one image with an alt tag that has your keyword....wait there's even more Now what if i told you there was a simple Wordpress plugin that does all the On-Page SEO, and automatically for you? That's right AUTOMATICALLY, just watch this 4minute video for more information at. Seo Plugin seo plugin http://www.2014PandaSeo.com/
have a look
sobota, 07 marzec 2015r.
Presently there wasn't any question it represented a serious innovative leap forward from the creatine classification. have a look [url=http://jacobsfjjr.soup.io]have a look[/url]
2013 Cheap Nike Air
piątek, 13 marzec 2015r.
Are all the shoes sold online fakes since they are all made overseas 2013 Cheap Nike Air Jordan 5 High Heels White Black

UID: 1760
Okładka/art:
Tytuł:
Poznań Game Arena 2014 - po konferencji
Developer: gamearena.pl
Gatunek:
Data wydania:
EUR:
USA:
JAP:
Poziom trudności:
       

Strony zaprzyjaźnione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiały zawarte w serwisie onlygames.pl są objęte prawem autorskim i nie mogą być w całości
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorów!