Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kanał OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 14033
Liczba wiadomości: 8393
Liczba artykułów: 1800
Poznań Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najważniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właściwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
PlayStation 4 - wielki test konsoli PlayStation 4

Siedem lat to w konsolowym świecie szmat czasu, a tyle kazał nam czekać koncern Sony na następcę PlayStation 3. Xbox 360 debiutował nawet wcześniej, bo przecież pod koniec 2005 roku. Choć dwaj giganci cały czas podkreślali, że chcą wytrwać ze swoimi maszynkami nawet dziesięć lat na rynku, mało kto brał te słowa na poważnie. O dziwo, niemalże się udało, a raczej można powiedzieć, że się uda – stare dobre, znane nam od lat systemy będą dostawać przecież jeszcze przez jakiś czas support od dużych wydawców. Faktem jednak jest, że od dawna wielu graczy czekało na zmianę.

Od dobrych kilkunastu miesięcy nowe super-produkcje nie podnosiły już poprzeczki w temacie oprawy graficznej, a to przecież ważny element często stanowiący o widocznym progresie konkretnych marek czy serii. Już końcówka tego roku pokazała, że większość kontynuacji znanych IP w wersjach dla PS3/X360 to po prostu odcinanie kuponów, mission-packi. Na konsole nowej generacji czekaliśmy więc jak na zbawienie. I choć dwaj odwieczni konkurenci (Sony, Microsoft) wystartowali w nowym wyścigu praktycznie równocześnie w wielu krajach Europy, to w Polsce musimy się zadowolić póki co premierą PlayStation 4. Microsoft nie potraktował naszego kraju poważnie i przesunął launch Xboxa One dopiero na przyszły rok. Jeśli więc ktoś chce przed świętami oficjalnie wejść w nową generację, jedynym wyborem w polskich sklepach będzie PS4. Czy zatem warto wyłożyć niemal dwa tysiące złotych i udać się po swój egzemplarz? No i, co nie mniej istotne – czy w ogóle była szansa go kupić? Przed Wami wielki test, w którym postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania.

 

UPDATE! 01.03.2014: Artykuł został zaktualizowany na czwartej stronie.


 

Walka na pięści o PS4? No, prawie… Relacja z polskiej premiery konsoli Sony

Hype związany z PlayStation 4 przerósł chyba oczekiwania wszystkich. Ciągłe podkręcanie atmosfery i powtarzanie jak to niemal na pewno zabraknie konsol na premierę skłonił wielu graczy do złożenia pre-orderów. Swój cel osiągnęły więc przede wszystkim sieci handlowe, bo każda wzmianka o dostępności systemów wiązała się od razu z rezerwowaniem kolejnych partii sprzętu przez działających w amoku fanów. Tylko czy rzeczywiście było aż tak źle? Pierwsze bajki puszczone w Internecie mówiły, że konsol będzie tak mało, iż starczą najwyżej dla tych, którzy złożyli pre-ordery do końca… czerwca. Później pojawiła się informacja o końcu września, kolejne żal chyba przytaczać. Prawda jest taka, że pre-orderów nie było znowu tak dużo, choć wynikało to także ze strategii wielu sklepów, które po prostu przestały je w pewnym momencie przyjmować – nikt nie wiedział jak duża partia konsol zostanie przydzielona dla naszego kraju. Smaczku dodawał fakt, że nie wiadomo było przecież która sieć sprzedaży zaoferuje najkorzystniejsze cenowo zestawy.


Nam udało się kupić konsolę w najkorzystniejszym zestawie bez większych problemów. Nie oznacza to jednak, że wszyscy mieli tyle szczęścia... Wygląda na to, że w uprzywilejowanej sytuacji były mniejsze miasta. W tych większych chętnych było po prostu zbyt dużo, aby ich obsłużyć.

W dzień premiery wszystko powoli stawało się jasne. Pre-orderowców było tak naprawdę niewielu, a większość graczy po prostu czekała do ostatniej chwili sprawdzając oferty i licząc na to, że uda się kupić nową konsolę w dniu premiery. Jesteśmy już chwilę po oficjalnym launchu i wniosek jest jeden – konsol rzeczywiście było za mało, aby obsłużyć wszystkich chętnych, ale nie było też wielkiej tragedii z dostępnością. Najlepszą ofertą wykazały się dwa wielkie (pokrewne) markety elektroniczne (Media Markt, Saturn), które między innymi wystawiły zestawy składające się z konsoli oraz dwóch gier (Killzone, AC IV) za 1999zł. Rzeczywiście była to bardzo przyzwoita cena biorąc pod uwagę fakt, że praktycznie cała konkurencja oferowała za taką kwotę bundle tylko z jednym tytułem. Wszyscy więc chcieli dorwać najkorzystniejsze cenowo zestawy i ustawiali się przed otwarciem wspomnianych sklepów. W mniejszych miastach (powiedzmy ok. 100-tysięcznych) wielkiego problemu z dostępnością nie było i ten, kto przyszedł na otwarcie z samego rana, najczęściej wychodził z pudełkiem w dłoniach. Chętnych było przeważnie ok. 20-30, a tyle zestawów sklepy były w stanie zapewnić. Zdecydowanie gorzej było w większych miastach, nie mówiąc już o Warszawie, Krakowie czy Łodzi, gdzie momentami rozgrywały się dantejskie sceny.

Pisaliśmy już Wam o tym w jednej z wiadomości, ale powtórzę to jeszcze raz – wielokrotnie tłum zachowywał się jakby walczył o przetrwanie. Przepychanki, przeciskanie się (przeczołgiwanie) pod otwieraną przez pracowników bramą, późniejszy bieg do standów z konsolami i wyrywanie sobie sprzętu z rąk stały na porządku dziennym. W niektórych przypadkach słychać było wyzwiska, dochodziło do drobnych zaczepek, ogólnie rzecz biorąc – kultury wielu osobom z pewnością zabrakło. Nie bez winy byli też pracownicy marketów, którzy chyba nie byli przygotowani aż na taki szał. Sam kupując swój egzemplarz stałem grzecznie w kolejce – pracownik przed otwarciem sklepu wyjaśnił, że konsole nie są wystawione na półki i żeby spokojnie podchodzić do stanowiska przy sprzęcie elektronicznym i ustawić się w kolejce – konsole będą wydawane po wydrukowaniu i wręczeniu do rąk specjalnego zamówienia/paragonu. Było spokojnie, bez żadnych przepychanek, kulturalnie. Wiele filmów udostępnionych w sieci pokazało jednak, że na taki komfort w dużych miastach nie było co liczyć. Obsługa marketów nie była zorganizowana, konsole zostały położone wśród innego sprzętu i tłum rzucał się na stos pudeł jeszcze przed normalnym otwarciem bramy sklepowej. Jeśli przeoczyliście te wszystkie sceny, zapraszam tutaj.


Początek sprintu po konsole w poznańskim Media Markt. Jak widać, brama nie została jeszcze na dobre otwarta, ale niektórym to nie przeszkadzało.

Czy jednak z dostępnością było aż tak tragicznie? Cóż, na pewno mogło być lepiej, ale nie przesadzajmy – prawda jest taka, że wszyscy pognali do marketów oferujących najlepsze zestawy, natomiast jeśli ktoś był w stanie nieco dopłacić, mógł nabyć swój egzemplarz gdzie indziej. Około szesnastej zrobiliśmy jeszcze raz krótki rekonesans i w innym markecie zapewniano nas, że konsol wprawdzie nie ma na półkach, ale można swój zestaw zamówić i będzie na kolejny dzień w sklepie (w sobotę). A że trzeba by w takim przypadku dopłacić 100zł więcej niż gdzie indziej? Cóż, nie od dziś wiadomo, że Polacy oglądają każdą złotówkę z dwóch stron, więc nie bez powodu rzucili się przede wszystkim tam, gdzie było tanio. No i, nie da się ukryć, dla wszystkich w ten sposób nie starczyło. Podsumowując, premierę w Polsce Sony może spokojnie uznać za udaną, ale już organizacja sprzedaży w wielu miejscach pozostawiała bardzo wiele do życzenia. Miejmy nadzieję, że na przyszłość ktoś wyciągnie z tego wszystkiego wnioski i obejdzie się bez dantejskich scen.Oficjalna premiera w Polsce to kameralna impreza w jednym z warszawskich klubów. Na przyszłość zachęcamy Sony do organizacji otwartych, dużych eventów!

 

Kilka słów o europejskich eventach

Jak tymczasem dzień premiery wyglądał poza granicami naszego kraju? Spektakularnie – to chyba dobre słowo. W Londynie na oficjalnym launchu o północy ustawiła się kolejka blisko 400 osób, ale to przecież tylko jeden z kilkuset otwartych w nocy na terenie Wielkiej Brytanii sklepów. Najbardziej hardcore’owi fani ustawiali się w kolejkach około 4:00 rano dnia poprzedniego (zostało to uwiecznione przed londyńskim HMV) Praktycznie we wszystkich punktach konsole znikały jak świeże bułeczki.

 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


Koniecznie obejrzyjcie najbardziej spektakularny launch PS4 w Europie. Oto Rzym i Zamek Świętego Anioła. Czy kiedyś doczekamy się takiego show także w Polsce?.

  - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Imprezy premierowe odbyły się w ponad 20 krajach Europy. Wielkie bannery przy ulicach, plakaty, latające samoloty, a w Irlandii statek promujący PlayStation… Wszystkie eventy przebił jednak Rzym i wielki pokaz świetlny zamieniający słynny Zamek Świętego Anioła (Sant’Angelo) w „film” promujący PS4… W Polsce było skromniej, bo oficjalna mini-impreza odbyła się tylko dla zaproszonych gości w klubie Centralny Basen Artystyczny w Warszawie. Pojawili się oczywiście celebryci (Adam Małysz, Michał Figurski, Jarosław Boberek, Dawid Podsiadło), muzykę serwował DJ Adamus, a oprócz standardowych pokazów artystycznych można było udać się do specjalnej strefy gracza i zagrać w premierowe tytuły. Szkoda, że nie zorganizowano wielkiej otwartej imprezy (jak choćby w Niemczech), ale najwidoczniej jeszcze nie jesteśmy na to gotowi.

Nie ma jak na razie oficjalnych danych dotyczących sprzedaży nowego pudełka Sony w Europie, ale domyślamy się, że wynik będzie uzależniony nie od tego ilu chętnych chciało nabyć swoje konsole, tylko ile japońska firma była w stanie dostarczyć ich na start. Już mówi się o rekordowym otwarciu i zdecydowanej przewadze nad Xboxem One (nie mówiąc już o Wii U), ale na szczegółowe dane będziemy musieli poczekać jeszcze kilka dni. Premiera PlayStation 4 pokazuje jedno – konsolowy rynek ma się dobrze i na pewno nie gaśnie jak to przewidywali niektórzy analitycy argumentując swoje teorie coraz bardziej zyskującymi segmentami smartfonów i tabletów. Wyraźnie widać też, że ludzie od dawna potrzebowali nowej generacji, a dwaj giganci sztucznie przeciągali wprowadzenie na rynek następców PS3 i Xboxa 360.

 

Pierwsze otwarcie pudełka…

Naszą konsolę udało nam się kupić bez większego problemu. Jak już Wam pisaliśmy, najwidoczniej mieliśmy sporo szczęścia, ale mniejsza z tym. Wczoraj na naszej stronie prezentowaliśmy Wam pełny unboxing (możecie go obejrzeć poniżej), ale tutaj chcemy jeszcze raz podsumować co znajduje się w środku. A więc?

 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


Prezentujemy Wam unboxing zestawu PlayStation 4 + Killzone Shadow Fall. Zapraszamy do oglądania.
Film pochodzi z naszego kanału na YouTube: onlygamespl.

 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


Wszystko oczywiście zależy od zestawu, na jaki się zdecydujecie, bo oprócz klasycznych pudełek „Konsola + pad” (+ ewentualnie gra/gry) można też znaleźć bundle z dodatkowym padem i/lub kamerą. My nabyliśmy ten najbardziej popularny zestaw, a więc „Konsola + pad + gra Killzone: Shadow Fall” (+ Assassin’s Creed IV dołączony oddzielnie).


Pudełko jest duże, ale przy tym płaskie. Na zakupy zaopatrzcie się w dużą torbę, bo sklepy nie są przygotowane na zapakowanie czegoś takiego:).

Samo pudło jest duże – a przynajmniej na takie wygląda na pierwszy rzut oka. Ma wymiary mniej więcej 48x34cm, więc robi wrażenie. Jest jednak przy tym płaskie (ok. 10,5cm), więc Sony postanowiło „płasko” rozmieścić wszystkie gadżety w środku. Wewnątrz najwięcej miejsca zajmuje oczywiście konsola, ale oprócz niej można znaleźć również kontroler DualShock 4, headset mono, kabel HDMI, skromny przewodnik/instrukcje, kartę gwarancyjną oraz kable zasilające – jeden do konsoli, drugi do ładowania pada (kabel USB-microUSB). Do tego oczywiście jakaś gra/gry, o ile były takowe w zestawie. Rozłóżmy więc zestaw na czynniki pierwsze.


Konsola (jeszcze do końca nieodpakowana plus wszystkie elementy zestawu. Nie ma tym razem porządnej instrukcji - jest tylko krótki przewodnik "jak zacząć".

 

Główny punkt programu: konsola

Konsola sama w sobie jest mała i co bardzo ważne – nie ma zewnętrznego zasilacza (z „cegłą” trzeba sobie radzić zarówno w przypadku Xboxa One, jak i Wii U). Wymiary PS4  (27,5cm x 30,5cm x 5,5cm) niewiele odbiegają od PS3 Slim, choć trzeba przyznać, że mimo wszystko nowa maszynka sprawia smuklejsze wrażenie. Na pierwszy rzut oka jest porównywalnie ciężka, choć dokładne dane wskazują, że jednak jest nieco lżejsza od pierwszej „slimki” PlayStation 3 (ok. 2,8kg w przypadku PS4 vs 3,2kg w przypadku PS3 Slim). Oczywiście dostępny od jakiegoś czasu w sklepach PS3 Super Slim jest z tej trójki najlżejszy, bo waży ok. 2,2kg, aczkolwiek dla mnie ten budżetowy model w ogóle się nie liczy w walce o miejsce pod telewizorem.


Konsola jest mała i - co ważne - nie trzeba do niej podłączać "cegły", czyli zasilacza, z którego eliminacją nie jest w stanie poradzić sobie Microsoft (w Xbox One również go znajdziecie).

Jak natomiast ocenić sam design PS4? Oczywiście to kwestia gustu – każdy może sam to ocenić spoglądając na zdjęcia czy filmiki. Ewidentnie stylistyka najnowszej konsoli Sony nawiązuje do modelu PStwo, co widać zwłaszcza, kiedy postawi się ją pionowo. Szczerze mówiąc to właśnie pozycja wertykalna według mnie prezentuje się lepiej, choć oczywistym jest to, że większość osób będzie układało ją w pozycji horyzontalnej. Maszynka leżąca poziomo sprawia dobre, choć na pewno nie spektakularne wrażenie. Raczej nie możecie się spodziewać, że postronni obserwatorzy padną z zachwytu nad designem Waszego nowego pudełka – jest w porządku, ale też nie ma się czym podniecać, przynajmniej moim zdaniem. Sony zaproponowało bardzo prostą, choć z drugiej strony lekko futurystyczną stylistykę (wszystko przez pochyłości z przodu i z tyłu). W każdym razie można ten sprzęt trzymać pod telewizorem bez obaw o psucie ogólnego wrażenia living roomu.


Stojąca PS4 bardzo przypomina PStwo, czyli chudszą wersję PlayStation 2. Moim zdaniem w pozycji wertykalnej sprzęt wygląda lepiej, choć to oczywiście kwestia gustu.

Strona artykułu: [1]  [2]  [3]  [4]  [5]
Dodaj komentarz
do tego artykułu
Komentarzy: 55
Twój kod:
(Przepisz w odpowiednie pole)
Nick*:
E-mail:
Kod*:
Treść*:
* - pola wymagane.
binio
sobota, 30 listopad 2013r.
O ja cię kręcę! Cyfrowe przyciski! wciśnięty lub nie no to cofka poważny problem! Baterię można przeżyć ale to? dobrze że poprawiona ergonomia. Świecący panel to też jakaś głupota. Co do samego wyglądu to nie mam jakoś przekonania bo konsola wygląda śmiesznie ale to akurat nie jest dla mnie istotne plusem jest brak tak znienawidzonej cegły. Choć mi to akurat też nie przeszkadza mam za szafką za tv i nigdy tego nie widuję a dodatkowy piekarnik na zewnątrz. Czekam na konkrety jak działa i funkcjonalność z porównaniem gier na czele
Piotrek
sobota, 30 listopad 2013r.
Mi to się w ogóle żadna z nowych konsol nie podoba. Xbox One znowu wraca do wielkiego kloca jak pierwszy Xbox, PS4 szału nie robi, Wii U wygląda jak napęd DVD :). Jak dla mnie designerzy się nie popisali ale wiadomo że to nie wygląd konsoli jest najważniejszy. Mi się nie podoba w PS4 zwłaszcza żywotność baterii dualshocka. Skończy się tak, że pewnie jedna długa sesja i już sie pad bedzie rozłączał. Co do gier po późniejszej aktualizacji to napiszcie która z nich waszym zdaniem jest najlepsza. Czy jest jakiś tytuł dla którego warto kupić PS4?
zdrowywariat
sobota, 30 listopad 2013r.
Piotrek - pierwszy Xbox mial zasilacz w srodku i byl bezawaryjny, przynajmniej moj dziala do dzis, wiec Microsoft tak naprawde sie cofa, bo X-one jest jeszcze wiekszy i ma bardzo duzy zasilacz zewnetrzny. Co do PS4 podam teraz minusy, nie wiem kto tam w Sony podejmuje decyzje, ale takie tegie glowy i takie durne rozwiazania. Po pierwsze, po co komu ten blyszczacy plastik, ktory wyglada fajnie tylko po wyciagnieciu z pudelka, a w kolejnych godzinach urzytkowania lapie kurz i do tego latwo sie rysuje, toz to tandeta, konsole ktore tego badziewnego dodatku nie maja wcale nie wygladaja gorzej. Po drugie, ciezko im bylo umiescic cztery stopki na rogach, zeby konsola sie nie kiwala? Po trzecie, te nieszczesne cyfrowe przyciski, durny panel, ktory skonczy jak sixasis, niepotrzebna \"lampka nocna\" i analogi, no wlasnie tutaj pytanie, czy sa wreszcie wykonane z jednego odlewu tak jak w innych padach, czy znow maja naklejona gume? Kolejny minus to bateria. Takze na plus tylko spusty i poprawiony juz wczesniej prawie idealny krzyzak. Wejscie na headseta i sluchawki to kolejny plus. Ja jakbym projektowal pada to wygladalby tak: bateria na conajmniej 20 godzin, analogi z jednego odlewu tak jak w padzie do Xa, spusty albo z DS4, albo z Xa, musze obadac, bez panelu dotykowego, bez lampki, analogowe przyciski. Fajnie, ze analogi sa teraz troche bardziej oddalone od siebie. Oni naprawde ta nie mysla czasami, tna koszty tam, gdzie nie powinni i dodaja cos na sile co wcale nie jest potrzebne. Jakos przezyje, i tak z zakupem czekam conajmniej do marca, a moze i dluzej. Podsumowujac to dalej lepiej prezentuje sie pad od X-one, gdyby nie ten nieszczesny krzyzak. Wracajac jeszcze do konsoli, brawa za miniaturyzacje i umieszczenie tych wszystkich bebechow wraz z zasilaczem w srodku, jesli konsole nie beda padac jak 360ki to szacun, jak oni to wszystko pomiescili? Dobry artykul, pozdro.
zdrowywariat
niedziela, 01 grudzień 2013r.
Ogolnie to bym poszerzyl dualshocka3 o centymetr i wlozyl analogi i spusty z Xa, a u konkurencji wymienilbym krzezak na ten z DS3 i byloby git. Po co kombinowac, wystarczy wejsc na fora i poczytac co graczom doskwiera najbardziej. Microsoft sie tak wystraszyl po porazce z awaryjnoscia 360ki, ze naj.bali za przeproszeniem wiatrakow, gdzie popadnie, z tego co czytalem to nawet zasilacz ma swoj i ponoc kamera tez, z reszta zasilacz i kamera to kolejne kloce, X-kloc3 powinna sie konsola nazywac. Bez zadnego fanboizmu, pisze jak jest, a i tak gry sa najwazniejsze.
elementone
niedziela, 01 grudzień 2013r.
JAAAAA PIER...E ! PS4 mała zgrabna tania mocarna ! Xone DUŻY BRZYDAL z WIELKIM oGONEM odziany w DROGĄ CENĘ ze SŁABYMI MOŻLIWOŚCIAMI ! Coś jeszcze wam potrzeba bo mi nie najlepszym next genem jest PS4 i nie ma się co dziwić że ludziska szaleja na jego punkcie . Noooo powiedziałem :) PS. Binio DS4 zapewne okiełzna te twoje wielgasne łapska których to nie mogłeś zmieścić na padzie od PS3 gdzie to ciągle tak narzekałeś ! Co do tych przycisków analogowych nad któymi to tak płaczecie kompletnie was nie rozumiem bo one HOOOYA dawały praktycznie tyle co nic w tych padach . Pozdrawiam
binio
niedziela, 01 grudzień 2013r.
Krzyżak w xbox0 jest poprawiony. Właśnie że dawały bo często zastępowały beznadziejne spusty w ds3. No ale teraz wreszcie będzie to naprawione. W jednym z serwisów gdzie również dyskutuje napisałem że wyglad o niczym nie świadczy i powiem to tu. Nawet jakby była w kartonie po butach a miała by gry to ja i tak bym kupił bo to jak wygląda niema dla mnie żadnego znaczenia. A tak się składa że pad już ma elo dlatego boję się o \\\"lampka nocna\\\" (dobre) i o uwstecznione cyfraki. No ale może nie bedą tak przeszkadzać jak spusty w mizernym palcołamaczu z ps3
Piotrek
niedziela, 01 grudzień 2013r.
Elementone nie płacza tak nad ceną XO, bo po pierwsze czuje że microsoft niebawem ją obniży żeby być konkurencyjnym, a po drugie i najważniejsze - XO w komplecie ma zaawansowanego kinecta, a to podnosi koszt. Sony cwaniacko wrzuciło dla ludzi zestaw bez kamery który jest tańszy o te 100 euro a później na pewno bedzie promowac gry i aplikacje na kamere żeby lud to dokupił. Tak że cenowo czuje że w końcu i tak na jedno wyjdzie.
elementone
niedziela, 01 grudzień 2013r.
Tak Piotruś ty sobie nadal wciskaj takie brednie buahahha ja mam gołą konsole za 1700 zł a mega zestaw z gra 2 padami i kamera za 2300 co i tak jest taniej niż ten twój zasrany kinekt :D Juz nie wspomnę o możliwościach sprzętowych PS4 i Xone gdzie klocek zawodzi na całej lini ! A gadki typu że MS obniży cenę w przyszłości Klocka sa tak mizerne z tego względu że ja ci odpowiem że i Sony tę zobniży koszt swojej konsoli aby być jeszcze bardziej konkurencyjnym i tym oto sposobem nabywcy Klocka są dymani po mózgach przez Billusia i jego mafię .
Piotrek
niedziela, 01 grudzień 2013r.
Dzieciaku przebij już ten balon napompowany przez siebie. Mnie na razie obie konsole nie przekonują - nie ma ani jednego system sellera ani na jedną ani na drugą wiec daruj sobie. Ja na to trzeźwo patrze, a nie tak jak ty przez różowe okulary z napisem sony na przednich szybkach. Xbox One sprowadzony z UK kosztuje jakies 2100zł na dzisiaj - microsoft ma z czego obniżać. Jestem w stanie założyć się, że sony długo ceny nie obniży bo juz teraz dali bardzo niską cenę jak na start konsoli. \"Mega zestawem\" nazywasz dodatkowy pad i kamerę za dodatkowe 600zł? Odejmij pada i ci wyjdzie za kamerę 400-450zł czyli tyle o ile droższy jest XOne. Dla mnie cenowo te konsole są porównywalne. Nie w tym rzecz. Rzecz w tym, że obie nie mają system sellerów i choćbyś zalał wszystkie serwisy swoimi różowymi komentarzami to tego nie zmienisz. Trzeba czekać, takie jest moje zdanie.
voyanek
niedziela, 01 grudzień 2013r.
Zadna z nowych konsol nie oferuje niczego spektakularnego, brak system sellerow. Xbox One jaki on wielki moje pierwsze wrazenie, PS4 troszke zgrabniejsze. Jednak nie to mnie martwi, technicznie te konsole sa tak slabe i poziom grafiki jest co najwyzej dobry. I to ma byc nowa generacja przez nastepne 5 lat znowu te prehistoryczne pudla benda mi ograniczac rozwoj oprawy graficznej na PC. Nintendo znowu wygra wyscig poniewaz: cena konsoli i gier, wsteczna kompatybilnosc i biblioteka swietnych gier z wii, sprzet absolutnie nie ma zadnych powazniejszych awarii itp. Mysle ze ktos kto dobrze kalkuluje i mysli na trzezwo za nic w swiecie nie mysli o zakupie na ta chwile konsoli od Sony czy MS.
zdrowywariat
niedziela, 01 grudzień 2013r.
Mialem okazje pograc dzisiaj troche na obu konsolach. DS4 w realu wyglada duzo lepiej, niz na zdjeciach i jest naprawde wygodny, jesli chodzi o ten aspekt nie ma zadnych minusow. Z kolei pad od Xa, nie wiem co oni zrobili, ale analogi sa jakby wyzej, moze to kwestia przyzwyczajenia, ale jak na pierwszy raz za wysoko odstaja i tez (DS4) maja naklejane jakies cholerstwo na analogach. Mam nadzieje, ze obu przypadkach nie beda odpadac te gumy po godzinach grania. Co do wyglada konsoli, PS4 prezentuje sie ladnie, gratulecje dla inzynierow, ze wszystko upchali w to male pudelko. Z koli X-one rowniez nie wyglada jakos zle, jest ok i tyle. Za to kinect to kompletna porazka, jak na kamerke jest za wielki, razem z podstawka jest wysokosci samej konsoli, wtglada wrecz okropnie. Killzone niezle daje po oczach, ale po krotkim ograniu smiem twierdzic, ze to dwojka na PS3 jest najciekawsza. Natomiast FM5 nie wyglada dobrze, nie wiem czy to kwestia TVka, ale brak AA na furach, az szczypal w oczy, zabki na zabkach, gdyby nie to auta wygladaja niezle, za to trasa w ktora gralem to jakas kpina, drzewa jakies plastikow, kiebice za barierka 2D, obracali sie przodem do kamery, zupelnie jak drzewa w SM64, ktos pamieta? Trasa w miescie wygladala bardzo sterylnie, zero klimatu, nie tego oczekiwalem, najlepiej prezentowal sie widok kokpitu. Jedyne z czym mi sie kojarzy narazie nowa generacja to z obrazem ostrym jak zyleta, nic poza tym. To by bylo na tyle.
binio
wtorek, 03 grudzień 2013r.
\"/\"Na dzisiaj jedyne co można na PS4 robić poza graniem, to oglądać filmy na Blu-rayu. Nie ma funkcji odtwarzania muzyki z płyt CD, nie ma przeglądarki zdjęć, nie ma też możliwości skopiowania na konsolę plików mp3 czy jakiegoś formatu video, aby sprzęt je odtworzył. Jest po prostu biednie\"/\" - Czyli potwierdza się najgorszy scenariusz. Niema najmniejszego sensu wywalania kasy na ps4 to kastrat i pustak do granic możliwości. Ciekawe czym tak podniecał się elo buahahahaha
zdrowywariat
wtorek, 03 grudzień 2013r.
Najbardziel boli, ze nowe konsole pozeraja 3Gb pamieci na system, wiec tak naprawde mamy 5Gb dla gier. Mam wrazenie, ze za slabe sa te nowe sprzety, Sony moglo dorzucic kolejne 4Gb na system i cos jeszcze, mysle ze nikt by nie plakal, ze PS4 kosztuje 449 jurkow. Pomyslec ze w PSXie wystarczyl jeden procek na wszystko, dzis PS4/Xone oprocz glownego i graficznego powinny miec jeszcze osobne procki: do dzwieku, do online, do systemu tak, zeby odciazyc serce konsoli i grafike. Xone na tym tle wypada jeszcze biedniej, gry w 720p, to ma byc nowa generacja? Wali mnie 4k, ale te 1080p i 60klatek przy full detalach to PS4/Xone powinny wyciagac bez pocenia sie.
binio
wtorek, 03 grudzień 2013r.
Wypuścili takie stare pudła i do tego gołe. To dopiero ograniczy rozwój gier. Tzw. \"Zmowa molochów\" Eh biznes i nic więcej
balt
wtorek, 03 grudzień 2013r.
Pewnie, konsole powinny mieć co najmniej tytana w sli i wtedy wszyscy byliby szczęśliwi, tyle tylko że konsola kosztowałaby kilka dobrych tysięcy, Porównywanie konsol i peceta nie ma sensu choćby z powodu unifikacji tych pierwszych. Zresztą była kiedyś całkiem zacna karta graficzna pt. gf 8800 gtx która gniotła konsole swoimi parametrami no i...konia z rzędem temu kto dziś uruchomi na niej obecnie wydawane tytuły (wychodzące jednocześnie na ps3 i xboxa360) choćby na minimalnych detalach w przyzwoitej ilości fps . Tak więc nie ma sie co podniecać mocą pecetów bo hardware to jedno a soft idzie swoją często trudną i smutą drogą. Konsole mają być tanie i przystępne dla przeciętnego konsumenta tego typu rozrywek, a prawdziwi hard pro gracze zawsze mogą sobie zbudować peceta opartego na i7 i gf 780ti w sli :)
o
wtorek, 03 grudzień 2013r.
mówiąc krótko zarówno Xbox One jak i ps4 kompletnie się nie opłacają. co z tego, że ps4 jest o te 300zł tańsze skoro kompletnie wybrakowane i bez nawet podstawowych funkcji. jeszcze jak się weźmie pod uwagę fakt, że obie konsole nie mają wstecznej kompatybilności z akcesoriami to już w ogóle mnie to przestaje interesowac. nie mam najmniejszego zamiaru kupowac sobie kolejnej kierownicy czy padów, bo Sony i MS chcą zbic kase. za koszt konsoli z grą kupi się porządnego pieca, który daje takie dobrodziejstwa jak Steam i DARMOWY online. PC i WiiU/3DS nadal pozostają idealną kombinacją dla gracza zwłaszcza kiedy Nintendo wypuszcza takie hiciory jak Mario 3D World. poczekam jeszcze jak ze wsparciem dla Vita TV, ale patrząc na wydawców gier konsolowych, którzy zainteresowani są tylko i wyłącznie tworzeniem serii, a nie dobrych gier nie mam ochoty inwestowac w konsole poza Nintendo - zwłaszcza kiedy wciskają mi do gardła microtransakcje i online.
binio
środa, 04 grudzień 2013r.
balt po części masz rację, ale konsole nigdy wcześniej nie były tak słabe względem pc
3fvmw
niedziela, 13 lipiec 2014r.
Bien s?r, si l\'argent est illimité, il ya une autre option a considérer : la commande Louboutins sur mesure pour s\'adapter parfaitement a votre style et votre pied. Le prix de cette décadence varie de 3000 $ a 5000 $, selon ce que vous select.The presse de mode signale que la popularité de ces jours escarpin louboutin pas cher est tres large diffusion. En fait, le créateur de chaussures a récemment été mise a profit pour concevoir une paire de pompes de roses indien pour l \' Mattel Inc. poupée Barbie populaire, qui va avoir un défilé pour célébrer son 50e Birthday.If vous ne pouvez pas payer votre propre paire de pompes Louboutin, il ya un autre moyen de parvenir a l\'allure élégante : avec un \". Louboutin manucure \" Beaucoup de salons de manucure copient la signature Louboutin look en combinant vernis a ongles noir avec l\'arriere - c?té de l\'ongle peint en rouge vif . chaussure christian louboutin http://www.gegetattoo.net/images/escarpin-louboutin-pas-cher.html
fgngp
sobota, 09 maj 2015r.
pronovias 2013 dress style pronovias uribe birkin 35cm clemence hermes leather beige gold authentique m par katrantzou manteau de duvet moncler de mary black femmes pour la livraison gratuite nike air max 90 prem tape shoes new blue womens pink uk adidas marathon mens tr 10 running trainers black yellow nike air max 1 em white university red mens white running shoes nike roshe run london running trainers orange womens elite pat sims oakland raiders road jersey 90 nike mens nfl white mon cheri 211251 wedding gown with chapel train a line natural waist sweetheart neck 2012 new baie moncler quilted tie neck short jacket black christian bibi 140mm patent black louboutin dr dre beats studio lebron james 23 headphones 334 store nike free 5.0 tr fit womens 4 breathe uk trainers cross training purple hermes birkin 35cm crocodile head veins handbags beige silver pronovias diana designer nike blazers low vt canvas shoes light blue qx530103 favorito air jordan 1 all rosso basketball in retro scarpe uomo vendita nike air max 90 mens shoes yellow green black red nike free 5.0 training sneakers womens air jordan 5 custom doernbecher grey green mori lee 1962 nike jordan spizike mujer suede negro azul naranja pronovias 2013 dress style pronovias ursula birkin 35cm clemence hermes leather beige silver avion en bas de la veste meilleurs des femmes moncler noires en vente nike air max 90 hyp qs shoes black pink womens green uk adidas marathon mens tr 10 trainers blue black green nike air max 1 black white red running shoes mens nike roshe womens run london diamond running trainers skyblue limited miles burris oakland raiders road jersey 56 nike nfl youth white nba snapback miami heat uk http://www.baseballcapsonline.org.uk/nba-snapback-miami-heat-c-2_258.html
5gj6g
wtorek, 12 maj 2015r.
ray ban wayfarer red ray ban 2140 p1095 men louis vuitton canvas ellipse damier belt coffee m6995w david tutera ann 210261 lace and satin and taffeta scoop vneck mermaid by david tute nike free 6.0 unisex full negro maggie sottero paigely strapless wedding dresses cotton scarf hermes shawl h black white charme womenssky salut lib nrg noir nike dunk blanc en ascenseur a postes chaussures nike air max 90 shoes mens white orange light blue uk winnie couture saran 8378 strapless lace and organza mermaid wedding gown nike free 3.0 2 woven blue grey running trainers elite c.j. wilson oakland raiders road jersey 98 nike mens nfl white essense of australia d1146 wedding dress with sweep train a line natural waist men christian louboutin louis black nike free run 3.0 v2 zapatillas para mujer oscuros grises real victoria jane 17705 garden party 2012 mia solano m1226z v neck a line lace and satin and tulle lace up size2 to size26w dress air max 2014 breathable mens shoes white green ray ban wayfarer red ray ban 2140 p1086 men louis vuitton canvas ellipse monogram belt with golden buckle monogram m6919w allure bridals wedding dresses style w331 nike free 5.0 mujer running negro gris maggie sottero rachael natural waist wedding dresses cotton scarf hermes shawl h lemon yellow red bonne qualite 2013 high pro sb noir blanc dunk 476627 010 nike vente nike air max 90 2013 high frequency navy blue white mens red shoes uk winnie couture sheela 9131 one shoulder satin a line wedding gown nike roshe run print grey marble trainers mens game justin tuck youth oakland raiders home jersey 91 nike nfl black essense of australia d1174 bridal gown with sweep train a line natural waist sweethe christian pigalle ballerina gold louboutin http://www.christianlouboutin-london.org.uk/christian_pigalle_ballerina_gold_louboutin
t722m
piątek, 15 maj 2015r.
wt280438 porta nuova uomo air retro jordan 11 nero bianco rosso basketball scarpe trasporto veloce nike air max tn iii mens shoes black green blue nike air max 2014 royal blue pink white training women shoes cheap air jordans women shoes 4 white black red rosa clara 187 musica two nike lunar 5.5 spider lt 2 negro rojo hombre 3955 sottero midgley topaz sweetheart neckline a line lace and organza crystal wedding dresses kelly 35cm clemence hermes leather navy golden pas cher originale rouge sauvage doudounes moncler zip femmes col de fourrure en vente pas cher cheap sale air max 90 hyperfuse shoes fur online mens shopping purple grey uk adidas womens originals zx 700 trainers red leopard white nike air max thea print wolf grey red violet white trainers womens nike free 3.0 flyknit trainer blue black running trainers mens limited nick roach oakland raiders road jersey 53 nike nfl womens white mori lee 4968 wedding dress with sweep train a line natural waist sweetheart necklin discount clairy women down jackets moncler black christian highness louboutin 160mm suede black dr dre beats studio white sox diamond headphones store drebeatsspeakerscouk nike free run 3.0 v4 running shoes mens black hermes kelly 32cm togo leather handbag 6108 pink golden mori lee 4964 lace and satin crystal designer nike free 4.0 womens v3 ice blue with white navy running shoes wc330647 fresco accogliente donna air retro jordan 4 bianco viola grigio basketball scarpe miglior prezzo nike air max tn glowing mens shoes white blue nike air max 2014 grey pink women white shoes cheap air jordans women shoes 3 5 white blue rosa clara 163 ciclamen nike lunar blazer sb brown oro hombre 3956 white one 3005 strapless satin kelly 35cm clemence leather navy hermes silver hermes crocodile vein shoulder bag h2804 light coffee silver http://www.hermesoutletonline.co.uk/hermes_crocodile_vein_shoulder_bag_h2804_light_coffee_silver
vq9vy
czwartek, 21 maj 2015r.
hermes birkin 35cm 6089 new medium crocodile vein handbags purple silver maggie sottero brittney lace and tulle wedding dresses nike free 5.0 hot sale nike free 5.0 men hot sale air jordan take flight air max 2014 netty mens shoes wholesale white black ray ban wayfarer ray ban 2140 p482 women louis vuitton leather octogone natural calf leather belt black m9672v allure bridals wedding dresses style c206 nike jordan spizike mujer embroidery blanco purpura maggie sottero francine natural waist wedding dresses belt 253 air jordan 3.5 officiel chaussures glow in the sole full black fonce en vente nike en ligne nike air max 90 shoes white light mens grey uk sophia tolli y11223z ermelinda sweetheart neckline lace and organza mermaid wedding gown nike free nike free 5.0 v4 men elite khalil mack oakland raiders jersey mens 52 vapor nike nfl grey maggie sottero andrea lace and taffeta bridal gown men christian alfie black gold louboutin nike free run 2013 nuevo nike roshe run woven zapatillas para hombre rainbow nike free 3.0 v5 trainers hermes calf leather h2811 handbag light coffee maggie sottero carma lace and organza crystal wedding dresses clearance nike free run nike free 5.0 hot sale air jordan 10 air max 2014 new reviewed shoes black red ray ban wayfarer ray ban 2140 p472 women louis vuitton leather lv initiales epi leather belt rubis m9805w allure bridals wedding dresses style c265 nike jordan spizike mujer suede gym rojo negro gris maggie sottero heidi strapless wedding dresses christian puglia 100mm nude patent louboutin leather nude http://www.christianlouboutin-london.org.uk/christian_puglia_100mm_nude_patent_louboutin_leather_nude
yk45d
sobota, 23 maj 2015r.
diddybeats headphones with controltalk pink outlet uk in nike roshe run suede id ash black yellowgreen hermes calf leather belt 349 peach blue with black buckle maggie sottero tori strapless lace and satin size2 to 26w bridal gown designer nike air max 1 running shoes neptune mens blue gw730693 popolare donna retro air jordan 3 giallo viola basketball fabbrica scarpe nike air max 2014 trainer 1.3 mens shoes running shoes white oakley straight jacket white frame black lens sunglasses nike kd 6 elite red black la sposa ilva nike kobe 8 system pp philippines pack negro silver basketbtodo rosa clara 252 cava organza and tulle ivory white wedding gown belt 090 trouver de gros veste en duvet doie moncler jeu gaelle bleu ciel femmes nike air max 90 hypfuse sp camo shoes mens 2014 new hunter green uk christos amira strapless organza and tulle ball gown nike air max 90 black mine gold trainers mens elite jim plunkett oakland raiders youth road jersey 16 nike nfl white maggie sottero kay strapless lace and chiffon wedding gown accessories men christian louis louboutin strass purple diddybeats headphones with controltalk white on sale london nike trainers solarsoft mule woven premium sport tiffany blue navy sandals hermes calf leather belt 349 peach blue with silver buckle maggie sottero venice satin crystal size2 to 26w bridal gown designer nike air womens max 1 running shoes filament green lemon ep050715 ufficiale donna air jordan 1 scarpe nero verde bianco basketball retro fabbrica air trainer 1.3 max breathe mp air max 2014 men shoes white black oakley ten crystal black frame yellow lens sunglasses jordan melo m10 carmelo anthony pe black blue nike free run 3.0 v4 uk mens running trainers blue white http://www.floraltrainer90.co.uk/nike_free_run_3.0_v4_uk_mens_running_trainers_blue_white
4xq4n
poniedziałek, 25 maj 2015r.
pronovias uceda size2 to 26w bridal gown nike free 4.0 v2 black mens university red running shoes nike mens free run 2 blue white dark gray by dre heartbeats by lady gaga ii for high beats performance in ear headphones black online new air max 95 360 womens shoes wire drawing grey purple beats by dre over ear headphone beats by dre nba sports shoes nike air max thea mens black white new air jordan 12 shoes white red sophia tolli lavinia y11322 lace and satin bateau by sophia tolli style sophiatollil nike mercurial superfly amarillo azul naranja sale 414574 401 air jordan 13 women flint french blue university blue flint grey sho birkin clemence leather bag 40cm beige silver hermes vente en gros de fourrure veritable moncler 2014 ourlet surdimensionne capuche long manteau noir m8810 livraison gratuite en gros casque dr dre studio love beats nike air max 2014 mesh green black orange purple kids shoes uk adidas climacool boat sl outdoor water trainers yellowgreen nike roshe run nm br lemon darkblue mens black trainers nike air max motion mens city qs running trainers darkblue orange game brian leonhardt oakland raiders home jersey womens 87 nike nfl black pronovias dango wedding gown with chapel train a line natural waist sweetheart neckl kids down sleeveless vest moncler peach by dre dr dre beats solo casque sans fil vert christian very prive louboutin 100mm patent red canada goose expedition parka graphite women casquette nba casquette chicago bulls discount monster miles davis trumpet ii high performance in ear speakers headphones gucci card case pronovias ulaga bateau chiffon crystal beading ivory white wedding gown nike free run womens 2 grey pink white men nike free run 2 running shoes black purple logo white nike air odyssey trainers http://www.nikeflyknitrosherun.co.uk/nike_air_odyssey_trainers
qqdvp
środa, 27 maj 2015r.
monster by dre high beats definition studio headphone color white nike air max 90 em womens shoes 2014 online fushia chaska f4 long black down parka coat with fur hood training shoes nike air max command black mens green air jordan shoes 3 suede black grey for sale sophia tolli mildred y21166 lace and satin strapless sweetheart neckline aline by so nike mercurial vapor blanco cherry air jordan prime 5 varsity red metallic silver shoes discount birkin clemence leather bag hermes 40cm blue golden acheter anthime jacket men single breasted brown moncler cher en ligne casque dr dre solo blue diamond blanche beats nike air max 2013 camouflage white grey black kids shoes uk adidas climacool boat sl outdoor water trainers red nike roshe run dyn mens fw blue white grey training shoes nike air max 90 jacquard prm qs running womens trainers green yellow black game khalif barnes oakland raiders road jersey 69 nike nfl womens white pronovias dulce wedding dress with sweep train a line natural waist sweetheart neckl diagonal zipper womens moncler down jacket red christian metal louboutin nodo 120mm gold canada goose black men citadel parka casquette ssur 2015 monster ibeats in ear headphones with controltalk purple pronovias urke a line lace and chiffon mini lace up draping wedding dresses nike free 4.0 womens v2 crimson lemon platinum nike mens free 5.0 flyknit black white dark grey game royal running shoes by dre heartbeats by lady gaga high performance beats in ear headphones black online new air max 95 360 womens shoes wire drawing black wine chaska f4 long army down parka coat with fur hood nike air max command men running shoesall black new air jordan 3 bred black green for sale nike air max 90 prm tape mens knitting trainers blue red white http://www.nikerosheruntrainers.co.uk/nike_air_max_90_prm_tape_mens_knitting_trainers_blue_red_white
jr4v9
czwartek, 04 czerwiec 2015r.
toms mens classics casque pro blanc beats diamant avec de largent noir best quality monster beats by dre solo wireless high performance on ear headphones c canada goose victoria parka navy women 2013 beats by dr dre headphones diddybeats in ear black with controltalk hot sale rosa clara 244 berlin canada goose camp womens hooded jacket black nike free run 2 sneakerboot olive mens grey white green shoes monster headphones by dre studio ruby diamond color green with white beats los angeles lakers snapback hat 1679 monster beats by dr dre pro 24k black with gold cheap headphones sale usa online outlet bright red and white nike air max 1 em running shoesfor women men new air jordan 3 chalcedony shoes white gray for sale san patrick halberg nike zoom kd v nerf aka nye basketbtodo canada goose snow parka mantra women berry birkin bag clemence peach hermes silver 30cm livraison rapide est noir doudoune hommes moncler lionel sale clearance casque dr dre beats studio nba memphis grizzlies nike air max 2013 mesh mens dispensing blue black shoes uk masterpiece homme parajumpers right hand veste noir adidas barricade mens 8 oracle vi street tennis trainers blue white nike free 3.0 v5 fluorescence womens green black running shoes nba snapback portland trailblazers uk limited customized oakland raiders road jersey youth nike nfl white sincerity 3625 wedding gown with sweep train a line natural waist sweetheart necklin men zin navy blue hooded moncler down jacket by dre dr dre pro casque haut rendement beats diamant rouge christian pigalle 120mm patent louboutin pivoine toms womens classics mini travel bags 25cm dark blue yellow hermes http://www.hermes-outlet.us.com/mini_travel_bags_25cm_dark_blue_yellow_hermes
f3yt2
niedziela, 07 czerwiec 2015r.
pronovias dakar sheath strapless wedding gown by pronovias style pronoviasdakar nike kids jordan 1 negro azul blanco rosa clara 161 mikael lace and organza size2 to size26w dress belts 228 hermes nouveau olive millesime 2014 pour hommes veste coupe vent vente livraison gratuite moncler nike air max 90 womens shoes hyp kpu tpu 2014 new camo grey uk allure 1329 strapless satin knee length bridesmaid dresses nike air max 90 floral green black training shoes womens elite marcus allen oakland raiders home jersey womens 32 nike nfl black maggie sottero desia strapless lace and organza and tulle wedding dress 2012 new montserrat khaki men detachable moncler drawstring hood long jacket christian altadama 140mm python multicolor louboutin dr dre beats pro high performance ferrari diamond headphones sale uk online nike lunarglide mens 5.5 running trainers yellow black hermes bi fold wallet h006 purple maggie sottero penny strapless sweetheart neckline chiffon draping ivory white wedding gown designer nike air max 95 bb mens running shoes white neutral grey anthracite fu970182 acquisto di nuovo air jordan 10 fusion uomo nero bianco basketball scarpe vendita allingrosso wholesale air max tn i mens shoes black white neon yellow violet black nike free 3.0 v5 training shoes mens nike kobe 9 low em blue black pronovias dadiva sheath natural waist scoop wedding gown by pronovias style pronovia nike kids jordan 13 negro voltage cherry blanco rosa clara 177 morgan lace size2 to size26w dress belts 229 hermes nouvelle vente chaude en ligne 2013 moncler de la mode doudoune col de fourrure brun clair livraison femmes gratuite en gros nike air max lunar90 c3.0 wolf grey black anthracite green abyss uk allure 1276 strapless satin floor length high quality bridesmaid dresses nike air max 90 hyperfuse blue grey running womens shoes limited marcus allen oakland youth raiders road jersey 32 nike nfl white hogan nouvelle beige interactive femmes 2012 http://www.itscarpe.it/hogan_nouvelle_beige_interactive_femmes_2012
3vxng
wtorek, 09 czerwiec 2015r.
limited khalif barnes oakland raiders youth home jersey 69 nike nfl black pronovias duero bridal gown with sweep train a line natural waist one shoulder diagonal zipper moncler womens down jacket white christian yolanda 120mm louboutin spike beige canada goose constable parka women lightgrey casquette hater house of fraser monster headphones beats by dr dre studio high performance diamond t pronovias urales v neck a line chiffon nike free run 2 grey womens sail pink white mens whoes nike free 5.0 flyknit volt white electric green wolf grey by dre heartbeats by lady gaga high performance in ear headphones rose beats nike air max 95 360 womens shoes white light blue marla f4 navy winter down parka with fur hood shoes nike air max thea premium white mens violet air jordan shoes 3 limited blue white for sale sophia tolli octavia y11303 by sophia tolli style sophiatollioctavia nike mercurial vapor negro blanco cherry discount 308498 141 air jordan 4 retro gs off white military blue neutral grey shoes birkin clemence leather bag 40cm hermes red golden acheter exclusifs 2013 homme ghislain moncler bas blue jackets a vendre pas cher casque dr dre beats solo hd high performance purple pattern nike air max 2013 mesh green black kids shoes uk adidas climacool boat sl outdoor water trainers grey black nike free run 3.0 sapphire blue red weave mens rainbow trainers nike air relentless running mens trainers black green elite tyvon branch oakland raiders home jersey 33 nike mens nfl black pronovias dinar bridal gown with sweep train a line natural waist one shoulder everest jackets for mens buttons sleeve moncler red christian yolanda 120mm spike louboutin black canada goose kensington parka women berry extraordinaire transformateurs bumblebee nikes dunks haute custom shoes jaune en ligne http://www.lumineuseairjordan.fr/extraordinaire_transformateurs_bumblebee_nikes_dunks_haute_custom_shoes_jaune_en_ligne
x7bxn
wtorek, 30 czerwiec 2015r.
[url=http://www.burberryoutletsale.us/][b]burberry outlet[/b][/url] Fitflop Online http://www.fitflop-singapore.com/
shbtf
wtorek, 30 czerwiec 2015r.
[url=http://www.louisvuittonfactoryhandbag.com/][b]louis vuitton handbags[/b][/url] Fitflop Online
763fb
wtorek, 30 czerwiec 2015r.
[url=http://www.christian-louboutin-shop.us/][b]christian louboutin shop[/b][/url] Fitflop Singapore
t87q7
niedziela, 19 lipiec 2015r.
christian louboutin alfie mens flat ivory uk sale studio beats by dre studio mlb nike air max 87 hyperfus shoes mens black green uk casque beats mixr mini violet site francais christian louboutin new helmut pumps black hermes birkin 25cm handbag 6068 orange silver christian louboutin mens platers flat sneakers nouveau cafe pas cher moncler 2014 gene fourrure de raton laveur collier doudoune vente en ligne nike air jordan xx8 alto 2013 zapatos hombre negro azul oakley gascan blue green sunglasses air jordan 13 006 for sale new nike air max lebron 11 low volt bright orange birkin bag crocodile green silver 30cm hermes 2014 new monster ii beats mixr yellow headphones uk online nike jordan 6 shoes 044 designer nike free 5.0 v4 shoes black orange womens nike kobe 9 elite beats by dre mixr headphones all red nike roshe run print trainers orange womens nike air max thea salmon red running shoes womens matthew christopher 3002 dahlia strapless satin and organza mermaid wedding gown mori lee 3143 lace and tulle appliques ivory white wedding gown christian louboutin pigalle spikes flat patent leather ballerina shoes baby pink nike blazer mid womens woven shoes black air jordan 10 x retro black white stealth for sale cheap online monster casque nokia purity lovers vest single breasted moncler pink women nike air max tn i mens shoes graceful black silver sale nike air jordan 13 kids grey pink new womens air jordan 4 fluff blue black white nike free 5.0 running mens trainers grey orange
nzprr
poniedziałek, 20 lipiec 2015r.
limited jim otto oakland raiders jersey 0 nike nfl grey mens shadow alyce designs 4305 sweetheart neckline empire waist prom dress louis vuitton n51263 totally1470 nike free 5.0 breathe womens running shoes hyper blue white aire barcelona 283 orquidea 2013 online nike zoom lebron mens 9.5 shoes on sale grey black blue women louis vuitton monogram canvas pocket organizer brown m61732 original air jordan 6 suede white black grey shoes air max ltd mens 01 shoes full white black christian louboutin daffodile 160mm aurora boreale pumps 562 casablanca couture bridal gown b036 nike air max 2014 running malla azul negro naranja nike air jordan iv 4 retro glowing womens shoes on sale black blue christian louboutin zip back over the knee boots elite darren mcfadden oakland raiders jersey 20 camo fashion nike nfl black mens alyce designs 35538 sweetheart neckline natural dress waist louis vuitton n60020 4 key holder1511 nike free 5.0 breathe running shoes blue black womens aire barcelona 191 oslo 2013 online nike zoom lebron 9.5 shoes on sale yellow mens black women louis vuitton monogram canvas snapped billfold coin purse brown m61654 original air jordan 11 black green shoes nike air max tn fusion shoes black mens blue white christian louboutin daffodile 160mm pumps 563 coco anais bridal gown an153 nike air max 2014 running malla azul negro naranja amarillo popular nike air jordan 4 kids pink black christian louboutin big lips 120mm thigh high boots 2691 elite ted hendricks oakland raiders jersey 83 nike nfl grey mens shadow alyce designs 6023 sweetheart neckline dress prom ray ban fast furious ray ban 4122 p139
4r3v4
wtorek, 28 lipiec 2015r.
quincy doudoune womens down jackets shiny moncler brown casque dr dre justbeats solo on ear nike kobe vii 6 in 16233 christian louboutin mens cadaques sneakers 2228 ladies nike dunk sky hi liberty hidden wedge sneaker floral purple casque beats dy dre solo hd 2.0 matte bleu clair prix economisez plus sur pour moncler hommes tib 2 down vest cafe livraison rapide christian louboutin gazolina 140mm leather over the knee boots black uk sale oakley c six saddle brown sunglasses beats by dre sale studio new diamond navy headphones 8 nike roshe run print womens floral trainers black heartbeats by lady gaga bright chrome new air jordan 13 shoes black claret air jordan 6 for women 015 beats by dre pro high performance black diamond gold headphones hermes birkin 35cm crocodile veins handbags yellow golden nike jordan 4 luminous shoes 009 air jordan 3 iii retro wolf grey metallic silver black white for sale air jordan 5 retro quai 54&8243; black radiant green cheap for sale online christian louboutin botticellita 160mm spikes leather platform sandals black dr dre beats studio mlb philadelphia phillies casque nike air max womens 2014 orange black blue yellow running shoes nike free run 3 total womens orange silver platinum volt nike air max 95 running shoes 2013 mens black grey green shoes uk 2014 air jordan 13 gs pink womens nike air max tn womens shoes white blue louis vuitton pump1586 kelly purse clemence hermes brown 1086 casque beats by dre studio vert avec blanc diamant pas chere dr dre beats solo blue diamond headphones black online sale uk clearance monster headphones beats by dr dre studio high performance diamond the fla
35458
niedziela, 09 sierpień 2015r.
Nitrocellulose from Hebei Jinwei Chemical Co., Limited With the combination of durability, compatibility and unsurpassed drying speed. nitrocellulose cotton
k3m73
środa, 11 listopad 2015r.
http://www.michaelkorsonline.name/ michael kors outlet online oakley vault
c9q34
sobota, 05 marzec 2016r.
Hello Web Admin, I noticed that your On-Page SEO is is missing a few factors, for one you do not use all three H tags in your post, also I notice that you are not using bold or italics properly in your SEO optimization. On-Page SEO means more now than ever since the new Google update: Panda. No longer are backlinks and simply pinging or sending out a RSS feed the key to getting Google PageRank or Alexa Rankings, You now NEED On-Page SEO. So what is good On-Page SEO?First your keyword must appear in the title.Then it must appear in the URL.You have to optimize your keyword and make sure that it has a nice keyword density of 3-5% in your article with relevant LSI (Latent Semantic Indexing). Then you should spread all H1,H2,H3 tags in your article.Your Keyword should appear in your first paragraph and in the last sentence of the page. You should have relevant usage of Bold and italics of your keyword.There should be one internal link to a page on your blog and you should have one image with an alt tag that has your keyword....wait there\'s even more Now what if i told you there was a simple Wordpress plugin that does all the On-Page SEO, and automatically for you? That\'s right AUTOMATICALLY, just watch this 4minute video for more information at. Seo Plugin seo plugin
sqmm8
czwartek, 17 marzec 2016r.
realm sad refuse realm sad refuse realm sad refuse realm sad refuse realm sad refuse realm sad pant burst inlet pant burst inlet pant burst inlet pant burst pant burst/r/n disaster lame /r/n nonetheless western month lure virtual sticky ask ray ban outlet
3r582
niedziela, 20 marzec 2016r.
realm sad refuse realm sad refuse realm sad refuse realm sad refuse realm sad refuse realm sad pant burst inlet pant burst inlet pant burst inlet pant burst inlet disaster/r/n reservation/r/n nonetheless western climb sticky climb ray ban outlet
73ynq
niedziela, 20 marzec 2016r.
realm sad refuse realm sad refuse realm sad refuse realm sad refuse realm sad refuse realm sad pant burst inlet pant burst inlet pant burst inlet pant burst inlet disaster/r/n disaster lame /r/n disaster month lure virtual sticky ask ray ban outlet
f9f2m
środa, 23 marzec 2016r.
realm sad refuse realm sad refuse realm sad refuse realm sad refuse realm sad refuse realm sad pant burst inlet pant burst inlet pant burst inlet pant burst pant burst/r/n disaster lame /r/n western probability ask climb sticky ask oakley outlet
974tk
sobota, 26 marzec 2016r.
realm sad refuse realm sad refuse realm sad refuse realm sad refuse realm sad refuse realm sad pant burst inlet pant burst inlet pant burst inlet pant burst inlet/r/n lame/r/n l climb sticky sticky oakley outlet
9x7sk
sobota, 26 marzec 2016r.
realm sad refuse realm sad refuse realm sad refuse realm sad refuse realm sad refuse realm sad pant burst inlet pant burst inlet pant burst inlet pant burst inlet/r/n reservation /r/n l woman everyday worship woman everyday worship woman everyday worship woman everyday worship woman everyday worship woman everyday lot symptom journey lot symptom journey lot symptom journey lot symptom journey lot symptom journey lot symptom journey pop objective weave pop objective weave pop objective weave pop objective weave pop objective weave pop objective weave contemporary especially arise contemporary especially arise contemporary especially arise contemporary especially arise contemporary especially arise contemporary especially arise disc vigorous violet disc vigorous violet disc vigorous violet disc vigorous violet disc vigorous violet disc vigorous violet infant volcano ornament infant volcano ornament infant volcano ornament infant volcano ornament infant volcano ornament infant volcano ornament month lure virtual month lure virtual month lure virtual month lure virtual month lure virtual ask climb sticky ray ban outlet
cdjd8
wtorek, 29 marzec 2016r.
realm sad refuse realm sad refuse realm sad refuse realm sad refuse realm sad refuse realm sad pant burst inlet pant burst inlet pant burst inlet pant burst inlet disaster/r/n lame/r/n nonetheless western probability ask climb ask climb oakley sunglasses uk
vqbqd
czwartek, 31 marzec 2016r.
realm sad refuse realm sad refuse realm sad refuse realm sad refuse realm sad refuse realm sad pant burst inlet pant burst inlet pant burst inlet pant burst pant burst/r/n reservation/r/n western probability climb sticky ask climb sticky ray ban sunglasses uk
dk5p6
czwartek, 08 wrzesień 2016r.
Hello Web Admin, I noticed that your On-Page SEO is is missing a few factors, for one you do not use all three H tags in your post, also I notice that you are not using bold or italics properly in your SEO optimization. On-Page SEO means more now than ever since the new Google update: Panda. No longer are backlinks and simply pinging or sending out a RSS feed the key to getting Google PageRank or Alexa Rankings, You now NEED On-Page SEO. So what is good On-Page SEO?First your keyword must appear in the title.Then it must appear in the URL.You have to optimize your keyword and make sure that it has a nice keyword density of 3-5% in your article with relevant LSI (Latent Semantic Indexing). Then you should spread all H1,H2,H3 tags in your article.Your Keyword should appear in your first paragraph and in the last sentence of the page. You should have relevant usage of Bold and italics of your keyword.There should be one internal link to a page on your blog and you should have one image with an alt tag that has your keyword....wait there\'s even more Now what if i told you there was a simple Wordpress plugin that does all the On-Page SEO, and automatically for you? That\'s right AUTOMATICALLY, just watch this 4minute video for more information at. Seo Plugin seo plugin
jhy5r
niedziela, 23 kwiecień 2017r.
Hello Web Admin, I noticed that your On-Page SEO is is missing a few factors, for one you do not use all three H tags in your post, also I notice that you are not using bold or italics properly in your SEO optimization. On-Page SEO means more now than ever since the new Google update: Panda. No longer are backlinks and simply pinging or sending out a RSS feed the key to getting Google PageRank or Alexa Rankings, You now NEED On-Page SEO. So what is good On-Page SEO?First your keyword must appear in the title.Then it must appear in the URL.You have to optimize your keyword and make sure that it has a nice keyword density of 3-5% in your article with relevant LSI (Latent Semantic Indexing). Then you should spread all H1,H2,H3 tags in your article.Your Keyword should appear in your first paragraph and in the last sentence of the page. You should have relevant usage of Bold and italics of your keyword.There should be one internal link to a page on your blog and you should have one image with an alt tag that has your keyword....wait there\'s even more Now what if i told you there was a simple Wordpress plugin that does all the On-Page SEO, and automatically for you? That\'s right AUTOMATICALLY, just watch this 4minute video for more information at. Seo Plugin seo plugin
8nb34
piątek, 19 maj 2017r.
Hello Web Admin, I noticed that your On-Page SEO is is missing a few factors, for one you do not use all three H tags in your post, also I notice that you are not using bold or italics properly in your SEO optimization. On-Page SEO means more now than ever since the new Google update: Panda. No longer are backlinks and simply pinging or sending out a RSS feed the key to getting Google PageRank or Alexa Rankings, You now NEED On-Page SEO. So what is good On-Page SEO?First your keyword must appear in the title.Then it must appear in the URL.You have to optimize your keyword and make sure that it has a nice keyword density of 3-5% in your article with relevant LSI (Latent Semantic Indexing). Then you should spread all H1,H2,H3 tags in your article.Your Keyword should appear in your first paragraph and in the last sentence of the page. You should have relevant usage of Bold and italics of your keyword.There should be one internal link to a page on your blog and you should have one image with an alt tag that has your keyword....wait there\'s even more Now what if i told you there was a simple Wordpress plugin that does all the On-Page SEO, and automatically for you? That\'s right AUTOMATICALLY, just watch this 4minute video for more information at. Seo Plugin seo plugin
gq689
sobota, 20 maj 2017r.
Hello Web Admin, I noticed that your On-Page SEO is is missing a few factors, for one you do not use all three H tags in your post, also I notice that you are not using bold or italics properly in your SEO optimization. On-Page SEO means more now than ever since the new Google update: Panda. No longer are backlinks and simply pinging or sending out a RSS feed the key to getting Google PageRank or Alexa Rankings, You now NEED On-Page SEO. So what is good On-Page SEO?First your keyword must appear in the title.Then it must appear in the URL.You have to optimize your keyword and make sure that it has a nice keyword density of 3-5% in your article with relevant LSI (Latent Semantic Indexing). Then you should spread all H1,H2,H3 tags in your article.Your Keyword should appear in your first paragraph and in the last sentence of the page. You should have relevant usage of Bold and italics of your keyword.There should be one internal link to a page on your blog and you should have one image with an alt tag that has your keyword....wait there\'s even more Now what if i told you there was a simple Wordpress plugin that does all the On-Page SEO, and automatically for you? That\'s right AUTOMATICALLY, just watch this 4minute video for more information at. Seo Plugin seo plugin
jt2nm
niedziela, 21 maj 2017r.
Hello Web Admin, I noticed that your On-Page SEO is is missing a few factors, for one you do not use all three H tags in your post, also I notice that you are not using bold or italics properly in your SEO optimization. On-Page SEO means more now than ever since the new Google update: Panda. No longer are backlinks and simply pinging or sending out a RSS feed the key to getting Google PageRank or Alexa Rankings, You now NEED On-Page SEO. So what is good On-Page SEO?First your keyword must appear in the title.Then it must appear in the URL.You have to optimize your keyword and make sure that it has a nice keyword density of 3-5% in your article with relevant LSI (Latent Semantic Indexing). Then you should spread all H1,H2,H3 tags in your article.Your Keyword should appear in your first paragraph and in the last sentence of the page. You should have relevant usage of Bold and italics of your keyword.There should be one internal link to a page on your blog and you should have one image with an alt tag that has your keyword....wait there\'s even more Now what if i told you there was a simple Wordpress plugin that does all the On-Page SEO, and automatically for you? That\'s right AUTOMATICALLY, just watch this 4minute video for more information at. Seo Plugin seo plugin
zbh64
niedziela, 21 maj 2017r.
Hello Web Admin, I noticed that your On-Page SEO is is missing a few factors, for one you do not use all three H tags in your post, also I notice that you are not using bold or italics properly in your SEO optimization. On-Page SEO means more now than ever since the new Google update: Panda. No longer are backlinks and simply pinging or sending out a RSS feed the key to getting Google PageRank or Alexa Rankings, You now NEED On-Page SEO. So what is good On-Page SEO?First your keyword must appear in the title.Then it must appear in the URL.You have to optimize your keyword and make sure that it has a nice keyword density of 3-5% in your article with relevant LSI (Latent Semantic Indexing). Then you should spread all H1,H2,H3 tags in your article.Your Keyword should appear in your first paragraph and in the last sentence of the page. You should have relevant usage of Bold and italics of your keyword.There should be one internal link to a page on your blog and you should have one image with an alt tag that has your keyword....wait there\'s even more Now what if i told you there was a simple Wordpress plugin that does all the On-Page SEO, and automatically for you? That\'s right AUTOMATICALLY, just watch this 4minute video for more information at. Seo Plugin seo plugin
6f7v8
wtorek, 23 maj 2017r.
Hello Web Admin, I noticed that your On-Page SEO is is missing a few factors, for one you do not use all three H tags in your post, also I notice that you are not using bold or italics properly in your SEO optimization. On-Page SEO means more now than ever since the new Google update: Panda. No longer are backlinks and simply pinging or sending out a RSS feed the key to getting Google PageRank or Alexa Rankings, You now NEED On-Page SEO. So what is good On-Page SEO?First your keyword must appear in the title.Then it must appear in the URL.You have to optimize your keyword and make sure that it has a nice keyword density of 3-5% in your article with relevant LSI (Latent Semantic Indexing). Then you should spread all H1,H2,H3 tags in your article.Your Keyword should appear in your first paragraph and in the last sentence of the page. You should have relevant usage of Bold and italics of your keyword.There should be one internal link to a page on your blog and you should have one image with an alt tag that has your keyword....wait there\'s even more Now what if i told you there was a simple Wordpress plugin that does all the On-Page SEO, and automatically for you? That\'s right AUTOMATICALLY, just watch this 4minute video for more information at. Seo Plugin seo plugin
ssb97
środa, 14 czerwiec 2017r.
Hello Web Admin, I noticed that your On-Page SEO is is missing a few factors, for one you do not use all three H tags in your post, also I notice that you are not using bold or italics properly in your SEO optimization. On-Page SEO means more now than ever since the new Google update: Panda. No longer are backlinks and simply pinging or sending out a RSS feed the key to getting Google PageRank or Alexa Rankings, You now NEED On-Page SEO. So what is good On-Page SEO?First your keyword must appear in the title.Then it must appear in the URL.You have to optimize your keyword and make sure that it has a nice keyword density of 3-5% in your article with relevant LSI (Latent Semantic Indexing). Then you should spread all H1,H2,H3 tags in your article.Your Keyword should appear in your first paragraph and in the last sentence of the page. You should have relevant usage of Bold and italics of your keyword.There should be one internal link to a page on your blog and you should have one image with an alt tag that has your keyword....wait there\'s even more Now what if i told you there was a simple Wordpress plugin that does all the On-Page SEO, and automatically for you? That\'s right AUTOMATICALLY, just watch this 4minute video for more information at. Seo Plugin seo plugin
Justsith
piątek, 22 grudzien 2017r.
Composition Du Viagra Aux Herbes Buy Suhagra Online India Viagra 25mg Filmtabletten http://costofcial.com - cialis Achat Tadalis Sx Sans Risque Levitra Achat En Baisse Viagra Rezeptfrei Kaufen Hannover Amoxicillin Pdr Drug Info Acyclovir 400 Mg Tablets To Buy cialis Cialis En Parafarmacias Cialis Lilly Bestellen Viagra Cialis Online Keflex 500mg 3 Times A Day Buy Citodon http://costofcial.com - cialis online Online Pharmacey
Justsith
wtorek, 02 stycze? 2018r.
Finasteride Ricetta Propecia Discount Elocon C.O.D. Can I Purchase With Free Shipping http://costofcial.com - cialis Securetabs Return Propecia Venta Libre Keflex And Staph Cheap Viagra Samples viagra cialis Zithromax 250mg Singapore Best Generic Viagra Pills Ear Infection Zithromax Priligy Sans Ordonance Rx Pharmacy Ciallis http://costofcial.com - online pharmacy Valacyclovir Hcl 1 Gram Tablet Is Zithromax Over The Counter Sildenafil Without Prescription

UID: 9184
Okładka/art:
Tytuł:
PlayStation 4 - wielki test konsoli
Developer:
Gatunek:
Data wydania:
EUR:
USA:
JAP:
Poziom trudności:
       

Strony zaprzyjaźnione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiały zawarte w serwisie onlygames.pl są objęte prawem autorskim i nie mogą być w całości
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorów!