Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kanał OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 14033
Liczba wiadomości: 8393
Liczba artykułów: 1800
Poznań Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najważniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właściwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
Pixel Heaven 2018 - Relacja PlayStation 3

W dniach 8-10 czerwca odbyła się kolejna edycja Pixel Heaven na warszawskiej zajezdni autobusowej przy Włościańskiej. Postanowiliśmy wpaść na chwilę także na tegoroczną edycję. Na wejściu przywitała nas dość rozbudowana sekcja gastronomiczna, można było dostać piwo, frytki czy hamburgery. Z racji panującego upału, niezbyt wygórowanych cen chętnych na piwo nie brakowało i ustawiały się dość duże kolejki. Były oczywiście też miejsca do siedzenia, a nawet toi toi :). Dużo się pojawia pierwszy minus tegorocznej imprezy - brak klimatyzacji i na halach było zwyczajnie gorąco, choć dla punktów gastronomicznych to był plus, tak dla samych odwiedzających jednak minus.

3  Na drugiej dużej hali zostały zorganizowane turnieje w Sensible Soccer czy także w pinballe. Ponadto tutaj było najwięcej grania:). Pół hali podobnie jak przed rokiem była wypełniona stanowiskami konsolami retro czy starych komputerów. Wyjątkowo można było znaleźć Tekkena 3 odpalonego na pierwszym PlayStation i popatrzeć, ciężko było się dopchać. A także Virtua Fighter 3TB uruchomione na Dreamcaście. W innym miescu można było sprawdzić w praniu MiniNESa i tam utwiliśmy, że sami wystawcy nas pogonili :). Ponadto był Sega Rally na Saturnie, kultowe Duck Hunt na NESie, a także takie maszynki jak Amiga, Dreamcast, SNES, Genesis, SMS, Nintendo 64 i nieco bardziej rzadkich maszynek.

Strona artykułu: [1]        
Dodaj komentarz
do tego artykułu
Komentarzy: 0
Twój kod:
(Przepisz w odpowiednie pole)
Nick*:
E-mail:
Kod*:
Treść*:
* - pola wymagane.
Brak komentarzy

UID: 178
Okładka/art:
Tytuł:
Pixel Heaven 2018 - Relacja
Developer:
Gatunek:
Data wydania:
EUR:
USA:
JAP:
Poziom trudności:
       

Strony zaprzyjaźnione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiały zawarte w serwisie onlygames.pl są objęte prawem autorskim i nie mogą być w całości
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorów!