Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kanał OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 13936
Liczba wiadomości: 8370
Liczba artykułów: 1799
Poznań Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najważniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właściwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
OGM Shoutcast: Przemyślenia po pokazach next-genów PlayStation 3Xbox 360Wii
Baron Ski: Mam mieszane uczucia po odsłonięciu nowych konsol. Do każdej można się o coś doczepić. Revo właściwie pokazane nie zostało, bo takie małe pudełko wyglądające niczym switch do PieCa mogę wyciągnąć spod swojego biurka. Żadnych danych, gier - brak. Nie da się ukryć, że to prezentacje Sony zrobiły na wszystkich największe wrażenie. Tyle tylko, że nie było nic grywalnego. Ludzie na całym świecie już snują domysły, że pokazane gry wcale nie chodziły na PS3... No i wreszcie Xbox 360 - fajnie, że był grywalny i w ogóle... Tyle tylko, że ja naprawdę mam już dość zarywającej animacji i dorysowywania się horyzontu w grach. Już na obecnej generacji bardzo to kuje w oczy, a na next-genach jest moim zdaniem niedopuszczalne. Tymczasem pierwsze pokazane tytuły na nowego Xbox'a nie uniknęły tych niedociągnięć. Co więcej w przypadku wielu z nich trudno mówić w ogóle o nowej generacji, bo wyglądało to jak minimalnie podrasowane tytuły z pierwszego X'a. Nie po to kupuję next-gena, by dostać oprawę zbliżoną do dzisiejszej. Jasne, że przesadzam, ale coś w tym jest. Nie chcę DOA4, które wygląda niczym "trójka". Ja wiem, podobno gra jest w bardzo wczesnym stadium produkcji... Ale w takim razie nie powinna być w ogóle pokazywana! Dlatego lepsze wrażenie zrobiło na mnie Sony, i to na PS3 najbardziej czekam. Szkoda tylko, że do ujrzenia pierwszych grywalnych tytułów na ten sprzęcik będziemy musieli poczekać prawdopodobnie do japońskiego Tokyo Game Show (wrzesień). Cały czas czekamy także na ogłoszenie oficjalnych cen na starcie next-genów. Oby nie były zbyt wygórowane...


------------------------------

Gayardo: Na nic się zdał przedwczesny pokaz konsoli Xbox 360. Wraz z zaprezentowaniem nowego dziecka SONY, konsola Gate$a została dosłownie pożarta (moim zdaniem)! Bez szans w potyczce z wielkimi gigantami zostało Nintendo ze swoim Revolution, który w oczach wielu miał najlepszy design ze wszystkich prezentowanych konsol next-gen. Na mnie jednak najlepsze wrażenie zrobił Japoński gigant - Sony.

Prawdą jest, iż spodziewałem się czegoś więcej po wyglądzie PS3, bo jeśli chodzi o wnętrzności, to jest tak jak sobie wyobrażałem. Pad w kształcie rogala przypomina mi kontroler stworzony przez grafika amatora pod X360. Patrząc na zdjęcia PS3 nasuwa się pytanie: czy tak będzie wyglądać ta konsola w oryginale? Wszystko na to wskazuje, jednak jest to dopiero wstępny projekt tego sprzętu, a znając historię można przypuścić, iż wygląd pada, czy też zewnętrzny szkielet dziecka Sony ulegnie lekkiemu liftingowi. Konsola X360, której wygląd przyprawił mnie (i jak się okazuje nie tylko mnie) dosłownie o torsje, była w moim odczuciu sprzętem, niemalże równym konsoli SONY.
Nowy Xbox wygrywa z konsolą Kutargiego pod względem możliwości (m.in. Xbox Live!, możliwość podpięcia PC, multimedia, Videochat).

Ubogo na tym polu wygląda Nintendo. Niegdyś wielka firma, dziś tylko cień i będąca stale na szarym końcu. Patrząc na to, co przygotowało "Big N" w temacie pokazu Revolution można śmiało powiedzieć, że skośnoocy po raz kolejny stracili szanse na zaszczytne miejsce na podium. Sam nie wiem co ma oznaczać nazwa Revolution, bo na pewno w moim odczuciu nie chodzi tu o wygląd. Ubogo wygląda sytuacja z kontrolerem, (którego… nie było!), a jeszcze gorzej z grami. Można przypuścić również, co jest wielce prawdopodobne, że Nintendo zmuszone było pokazać swoją konsolę nowej generacji, nie mając ukończonej jej nawet w połowie. [...]

We wszystkich trzech maszynkach, a w szczególności w PS3 i X360 drzemie napewno przeogromny potencjał!

------------------------------

Ganon: Przed E3 wszystkie czasopisma, serwisy trąbiły o tym, że te targi będą wyjątkowe. Wyjątkowe, bo ma się zdarzyć coś co wstrząśnie naszą branżą, pokazy next-genów. Rzeczywiście były. Tylko, że we mnie one tylu emocji nie wzbudziły. Myślałem, że po prezentacjach poszczególnych koncernów dowiem się jaka konsola zagości pod moim telewizorem, a tu takie rozczarowanie. Wyczekiwałem na Revolution, a co wyszło, wszyscy wiemy. Zawód - odpowiednie słowo, opisujące to, co odczułem ja i miliony innych fanów Ninny. Oprócz obudowy nie zobaczyliśmy zupełnie nic. Jedno demko najnowszego Metroida, kiepskiej jakości. Za to dostaliśmy zapewnienie od mastermindów z Big N, że pobawimy się ich produkcjami ze starszych maszynek. Oddadzą nam możliwość ściągania ich przez internet. Łał... To chyba na razie jedyny argument przemawiający za Revolution. Teraz wypada czekać na wyjawienie tej rewolucji... Na razie nie klaruje mi się widok tego, co będzie grzać miejsce pod TiVikiem, kiedy obecna generacja wygaśnie. Myślałem o Revolution i X360. Stacjonarka Nintendo od rewolucji, klasyków i znanych serii firmy z Kyoto, a X360 od wielkich, kasowych produkcji na miarę next-gen. Wchodziło w grę jeszcze PS3, ale mniemam, ze Killzone 2 to render, wiec zmieniłem poglądy na ten temat, choć nadal tytuły zapowiedziane na następcę Plejaka Drugiego są smakowite. Żal byłoby nie spróbować MGS4, DMC4 czy FF. Analogicznie do maszyny Billa - Halo, Elder Scrolls, Conkery i reszta. Pożyjemy zobaczymy, ale niewątpliwie walka się już rozpoczęła, choć czarnym koniem może okazać się Revo, które na razie wlecze się z tylu peletonu...

Strona artykułu: [1]  [2]      
Dodaj komentarz
do tego artykułu
Komentarzy: 1
Twój kod:
(Przepisz w odpowiednie pole)
Nick*:
E-mail:
Kod*:
Treść*:
* - pola wymagane.
seo plugin
czwartek, 17 marzec 2016r.
Hello Web Admin, I noticed that your On-Page SEO is is missing a few factors, for one you do not use all three H tags in your post, also I notice that you are not using bold or italics properly in your SEO optimization. On-Page SEO means more now than ever since the new Google update: Panda. No longer are backlinks and simply pinging or sending out a RSS feed the key to getting Google PageRank or Alexa Rankings, You now NEED On-Page SEO. So what is good On-Page SEO?First your keyword must appear in the title.Then it must appear in the URL.You have to optimize your keyword and make sure that it has a nice keyword density of 3-5% in your article with relevant LSI (Latent Semantic Indexing). Then you should spread all H1,H2,H3 tags in your article.Your Keyword should appear in your first paragraph and in the last sentence of the page. You should have relevant usage of Bold and italics of your keyword.There should be one internal link to a page on your blog and you should have one image with an alt tag that has your keyword....wait there\'s even more Now what if i told you there was a simple Wordpress plugin that does all the On-Page SEO, and automatically for you? That\'s right AUTOMATICALLY, just watch this 4minute video for more information at. Seo Plugin seo plugin http://www.SEORankingLinks.com/

UID: 2239
Okładka/art:
Tytuł:
OGM Shoutcast: Przemyślenia po pokazach next-genów
Developer: -
Gatunek: -
Data wydania:
EUR:
USA:
JAP:
Poziom trudności:
       

Strony zaprzyjaźnione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiały zawarte w serwisie onlygames.pl są objęte prawem autorskim i nie mogą być w całości
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorów!