Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kana OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 13936
Ilo wiadomości: 8315
Ilo artykułw: 1798
Pozna Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najwaniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właściwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
Nintendo Wii - Poradnik Kolekcjonera (który model konsoli najlepszy, jakie akcesoria warto kupić?) Wii

Przed Wami Poradnik Kolekcjonera - tym razem poświęcony Wii. Konsola Nintendo nie zyskała wielkiej popularności w naszym kraju, ale jest to naprawdę świetny kawałek sprzętu, który warto mieć. W materiale pokazuję który model Wii (z dostępnych na rynku) jest najlepszy (i dlaczego), na co warto zwrócić uwagę przed zakupem i jakie akcesoria warto mieć w swoich zbiorach. Odpowiadam też na pytanie, czy zamienniki oryginalnych kontrolerów są warte uwagi.

Cały poradnik powinien się okazać przydatny dla wielu graczy - zwłaszcza dla tych, którzy dopiero planują zakup Nintendo Wii. Konsolę można obecnie kupić w bardzo niskiej cenie i naprawdę warto to rozważyć.

Po obejrzeniu filmu zachęcam do sprawdzenia także innych filmów z cyklu "Poradnik Kolekcjonera" na moim kanale. Playlistę znajdziecie tutaj.
Omawiałem już między innymi PSP i Segę Mega Drive, więc jeśli jeszcze nie oglądaliście, zachęcam do nadrobienia zaległości.

--------------------------------------------------------------------------------------------
Poradnik Kolekcjonera to nowa seria na moim kanale, w której zamierzam przedstawiać Wam po kolei najważniejsze platformy do gier. Starsze konsole często pojawiały się na rynku w kilku różnych modelach i warto dowiedzieć się który z nich był najlepszy - to przydatne materiały zwłaszcza dla tych, którzy chcieliby rozpocząć kolekcjonowanie gier na daną platformę.
--------------------------------------------------------------------------------------------


 

 

 

 

 

 

 

 


Strona artykuu: [1]        
Dodaj komentarz
do tego artykułu
Komentarzy: 1
Twj kod:
(Przepisz w odpowiednie pole)
Nick*:
E-mail:
Kod*:
Tre*:
* - pola wymagane.
Wojderro
czwartek, 22 grudzień 2016r.
Świetny material. Jestem nowy na OnlyGames (chociaż ongiś czytałem Was z płyty CDA, bodajże OnlyGames Mag), toteż mam pytanie: Jaką ksywę nosi człek przemawiający w nagraniu? :>

UID: 21745
Okadka/art:
Tytu:
Nintendo Wii - Poradnik Kolekcjonera
Developer: -
Gatunek: -
Data wydania:
EUR:
USA:
JAP:
Poziom trudnoci:
-
       

Strony zaprzyjanione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiay zawarte w serwisie onlygames.pl s objte prawem autorskim i nie mog byw caoci
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorw!