Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kanał OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 13936
Liczba wiadomości: 8370
Liczba artykułów: 1799
Poznań Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najważniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właściwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
Need For Speed: Hot Pursuit 2 PlayStation 2XboxGameCubePC

Do tej pory za najlepszą z serii NFS uznaje się część o podtytule Hot Pursuit. Widocznie zauważyła to także firma Electronic Arts, bo już na dniach ukaże się kontynuacja. Co znajdzie się w pełnej wersji?

Przede wszystkim ponad 20 licencjonowanych samochodów. Patrząc na tych kilkaset fur w serii Gran Turismo, nie robi to większego wrażenia, ale wystarczy popatrzeć na firmy : Porshe, Dodge, Jaguar, BMW, Aston Martin i przede wszystkim: Lamborgini i Ferrari. Te nazwy mogą spowodować natychmiastowe pojawienie się banana na twarzy każdego fana gier wyścigowych:).

Oczywiście (zgodnie z tytułem) główną atrakcją tej pozycji będą wyścigi policyjne. Będziesz mógł się wcielić zarówno w  policjanta, jak i uciekiniera. Autorzy zapowiadają odpowiednio długie trasy, by pościgi nabrały sensu. Wypada tylko mieć nadzieję, że tory nie będą przez to monotonne. Niestety, podobnie jak w serii GT, tak i tutaj na 99% nie będzie nam dane oglądać wizualizacji uszkodzeń samochodów. Nie pozwalają na to po prostu umowy licencyjne... Premiera dosłownie na dniach... o ile nie ulegnie jakiemuś przesunięciu.

Baron Ski

Strona artykułu: [1]        
Dodaj komentarz
do tego artykułu
Komentarzy: 0
Twój kod:
(Przepisz w odpowiednie pole)
Nick*:
E-mail:
Kod*:
Treść*:
* - pola wymagane.
Brak komentarzy

UID: 622
Okładka/art:
Tytuł:
Need For Speed: Hot Pursuit 2
Developer: Electronic Arts
Gatunek: wyścigi
Data wydania:
EUR: 25/10/02
USA: 01/10/02
JAP: -
Poziom trudności:
-
       

Strony zaprzyjaźnione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiały zawarte w serwisie onlygames.pl są objęte prawem autorskim i nie mogą być w całości
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorów!