Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kanał OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 13936
Liczba wiadomości: 8332
Liczba artykułów: 1798
Poznań Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najważniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właściwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
Need for Speed (2015) - recenzja PCPlayStation 4Xbox One

Przed Wami recenzja Need for Speed. Najnowsza produkcja Electronic Arts ukazała się na PS4, Xboxa One i PC. Została nazwana po prostu "Need for Speed", mając być restartem całej serii. Po latach jednak będziemy jej szukać wpisując zapewne "NFS 2015".

Za tę odsłonę serii odpowiada zespół Ghost Games, którego trzon stanowią byli pracownicy Criterion Games oraz ludzie mający na swoim koncie wiele innych wyścigów (Flatout, Burnout, Split/Second itd). [Baron Ski]

 

 

5
Oryginalność
Miał to być restart serii, a nowości tu jak na lekarstwo...
9
Grafika
Jedne z najładniejszych wyścigów, w jakie można obecnie zagrać. Jedyny mały minus to animacja gubiąca od święta kilka klatek. Gra i tak jednak wywołuje świetne wrażenie.
8
Dźwięk
Irytująca gra aktorów w filmikach pomiędzy misjami, ale cała reszta może się podobać. Plus za bardzo dobry (i obszerny) soundtrack.
7
Grywalność
Jeździ się bardzo przyjemnie, tyle tylko, że widzieliśmy już to setki razy. Nagana należy się za "always online" i brak możliwości wciśnięcia pauzy podczas rozgrywki.
8
Źywotność
12-13 godzin na podstawowy wątek i mniej więcej 8h więcej, jeśli chcielibyście zaliczyć ten tytuł na 100% (włącznie z wbiciem Platyny).
7
Ocena końcowa
Najnowszy NFS nie zachwyca, ale nie schodzi też poniżej pewnego, niezłego poziomu. To mainstreamowa gra, która powinna zadowolić zwłaszcza tych, którzy swoje konsole/PCy włączają od święta.

Jak oceniamy? Wyjaśnienie naszego systemu ocen tutaj.

Strona artykułu: [1]        
Dodaj komentarz
do tego artykułu
Komentarzy: 0
Twój kod:
(Przepisz w odpowiednie pole)
Nick*:
E-mail:
Kod*:
Treść*:
* - pola wymagane.
Brak komentarzy

UID: 2045
Okładka/art:
Tytuł:
Need for Speed - recenzja
Developer: Ghost Games
Gatunek: wyścigi
Data wydania:
EUR: 05/11/2015
USA: 03/11/2015
JAP: 12/11/2015
Poziom trudności:
niski (2/5)
       

Strony zaprzyjaźnione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiały zawarte w serwisie onlygames.pl są objęte prawem autorskim i nie mogą być w całości
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorów!