Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kanał OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 13943
Liczba wiadomości: 8393
Liczba artykułów: 1799
Poznań Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najważniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właściwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
Metroid Prime GameCube

Metroid Prime zapowiada się na jedną z najlepszych i najładniejszych gier z widokiem FPP na świecie. W sumie to nie dziwne, w końcu za grę odpowiada Retro Studios, a więc jeden z wewnętrznych developerów Nintendo.

Główną bohaterką będzie znana fanom Nintendo - Samus Aran. W jej hełmie zamontowano specjalny skaner, dzięki któremu poznasz słabe strony swoich przeciwników. Oprócz tego urządzenie pokaże nam także, które z budowli da się rozwalić, tym samym torując sobie dalszą drogę. Poziomy są ogromne i tak fantastycznie zaprojektowane, jak tylko się da.

Oprawa tej gry jest niesamowita. Stawać z nią do walki może chyba tylko najnowszy Unreal na PC'a lub Xboxa. Szczegółów na ekranie jest po prostu ogrom, a całość bez mrugnięcia okiem chodzi w 60 klatkach. Kto grał w poprzednie Metroidy na Super Nintendo, ten wie, że Samus posiada wiele umiejętności. Może m.in. chodzić po niektórych ścianach, wykonywać podwójny skok, czy też wspinać się wyżej za pomocą linki z hakiem. Może też zwinąć się w kulę - jest wtedy odporna na ataki wrogów, a widok przełącza się na TPP. Oczywiście nie można tak siedzieć w nieskończoność. Wrogów ma być kilkadziesiąt rodzajów i u każdego będzie trzeba znaleźć słabe strony.

Szkoda tylko, że premiera zaplanowana jest dopiero na  okres przedświąteczny a i tak nie wiadomo, czy się nie przesunie na początek 2003r. Jednak warto czekać - to będzie jedna z najważniejszych gier na Gamecube.

Baron Ski

Strona artykułu: [1]        
Dodaj komentarz
do tego artykułu
Komentarzy: 0
Twój kod:
(Przepisz w odpowiednie pole)
Nick*:
E-mail:
Kod*:
Treść*:
* - pola wymagane.
Brak komentarzy

UID: 561
Okładka/art:
Tytuł:
Metroid Prime
Developer: Retro Studios
Gatunek: FPS
Data wydania:
EUR: 21/03/03
USA: 17/11/02
JAP: 28/02/03
Poziom trudności:
-
       

Strony zaprzyjaźnione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiały zawarte w serwisie onlygames.pl są objęte prawem autorskim i nie mogą być w całości
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorów!