Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kanał OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 14033
Liczba wiadomości: 8393
Liczba artykułów: 1800
Poznań Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najważniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właściwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
Mass Effect 3 - zapowiedź PlayStation 3Xbox 360PC

Gry, w których akcja rozgrywa się gdzieś w odległej galaktyce, można policzyć na palcach dwóch rąk. Szkoda, że ten temat jest tak mało eksploatowany, ponieważ na przykładzie Mass Effect widać, że w takich klimatach można stworzyć bardzo ciekawe, złożone i rozbudowane uniwersum. W 2008 roku otrzymaliśmy pierwszą część z planowanej przez BioWare trylogii, która okazała się strzałem w dziesiątkę. Wreszcie gry doczekały się swojego odpowiednika „Gwiezdnych wojen”. Po dwóch latach na półki sklepowe trafia kontynuacja przygód komandora Sheparda, która przewyższa poprzednią część pod praktycznie każdym względem. Oczywiście największy nacisk w obu tych tytułach kładziono na fabułę, która prowadzi do wielkiego finału, czyli ME3.

Do tego wszystko zmierzało. To tu i teraz rozstrzygną się losy wszechświata. Wszystkie znane rasy, na czele z ludźmi, muszą połączyć siły, aby dokonać niemożliwego. Mówili, że są tylko legendą, lecz istnieją naprawdę i nadciągają, aby zebrać żniwa. Jeśli żniwiarze, bo o nich tutaj mowa, znają uczucie strachu, to na pewno obawiają się komandora Sheparda. Pokonanie Suwerena, przez pierwsze ludzkie widmo, przyciągnęło uwagę jego pobratymców z mrocznej przestrzeni, a tym samym zwiększyło ich zainteresowanie ludźmi. Teraz to na jego barkach spoczywa los każdej żywej istoty. Największa wojna w dziejach rozpoczęta, a Shepard jest jedyną nadzieją…Na niedawnych targach E3 pokazy Mass Effect 3 odbywały się za zamkniętymi drzwiami, co nie przeszkodziło w tym, aby ta gra stała się najpopularniejszą produkcją na tegorocznym święcie gier w Los Angeles. Na konferencji firmy Electronic Arts zaprezentowano krótki fragment gry, w którym Shepard, wraz z swoimi starymi znajomymi – Garrusem i Liarą, przeprowadzał atak na bazę Żniwiarzy. Gdy komandor namierzył cel dla Normandii, siedzący za jej sterami Joker zrzucił ładunek wybuchowy. Niestety zamiast zniszczenia stacji, bomba uruchomiła uśpionego żniwiarza, który następnie zaatakował naszego bohatera! Przedzierając się przez oddziały Cerberusa, Shepard starał się dotrzeć do pojazdu, który był kierowany przez Legiona – zaprzyjaźnionego getha. Następnie zajął stanowisko przy wieżyczce strzelniczej i otworzył ogień do ogromnej maszyny. Po długim ostrzale, gdy wydawało się, że jej żywot dobiegł końca, ta pośród efektownych wybuchów,po raz kolejny została aktywowana oraz niebezpiecznie zbliżała się do pojazdu naszego bohatera. W tym momencie zakończono pokaz.Jeszcze ciekawiej było na konferencji Microsoftu, gdzie zaprezentowano misję, w której Shepard wraz z drużyną w takim samym składzie jak poprzednio starał się odbić krogankę z salariańskiej planety Sur’Kesh. Podobnie jak wcześniej, komandorowi pomagał członek dawnej załogi – tym razem był to Mordin. Ponadto w akcji ratunkowej po raz kolejny przeszkadzały oddziały Cerberusa. Demo zakończyło się, gdy do walki z Shepadrem przybył ciężki mech, sterowany przez wrogiego żołnierza.Pokaz ten miał na celu pokazać zastosowanie Kinecta do tych „hardkorowych” gier. W Mass Effect 3, za pomocą kontrolera ruchu od Microsoftu będziemy mogli wybierać opcje dialogowe, oraz wydawać rozkazy dla naszych podopiecznych (wypowiadając odpowiednie słowa klucze). Oczywiście wszystko to wygląda świetnie, ale jest to tylko dodatek i na pewno nie jest tym „hardkorowym” wykorzystaniem Kinecta, jakiego oczekujemy.

Strona artykułu: [1]  [2]  [3]    
Dodaj komentarz
do tego artykułu
Komentarzy: 23
Twój kod:
(Przepisz w odpowiednie pole)
Nick*:
E-mail:
Kod*:
Treść*:
* - pola wymagane.
Vamp
poniedziałek, 27 czerwiec 2011r.
nie chciałbym wszczynać wojny, ale jakim cudem taka \" ekskluzywna \" produkcja, która gościła na x360 i PC będzie na ps3 ? chyba o jeden tag jest za dużo ;)
Piotrek
poniedziałek, 27 czerwiec 2011r.
Dokładnie takim samym cudem jak Final Fantasy, Tekken czy Ridge Racer wylądowały na Xboxie 360. Kasa kasa i jeszcze raz kasa. Aczkolwiek i tak posiadacze PS3 mają czego żałować że nigdy nie zagrają w pierwszą część ME. Posiadanie trylogii bez jednej części to tak jakby obejrzeć swój ulubiony hit kinowy (władca pierścieni, star wars) z pominięciem pierwszej części i udawać że wie o co chodzi. Jakieś słabe komiksy nie uratują tu sytuacji.
ktosik
wtorek, 28 czerwiec 2011r.
Piotrek, ten slaby komiks nawet nie opowiedzial dobrze historii z pierwszej czesci - malo tego w samym komiksie byla masa bledow i pominieto tak mniej wiecej 2/3 wszystkich decyzji jakie gracz podejmuje w pierwszej czesci.
Vamp
środa, 29 czerwiec 2011r.
Wasze biadolenie w żaden sposób mnie nie przekonuje, nie trafia do mnie, a to z prostej przyczyny. Weźmy takie Metal Gear Solid, które składa się z 4 głównych części i są osoby, które nie grały we wszystkie :) - w żaden sposób nie odebrało im przyjemności z grania. Równie dobrze mógłbym powiedzieć, co to za przyjemność z grania MGS4 jak się nie grało w pozostałe części - to tak już na siłę. Dobrze, że wprowadzili komiks - przynajmniej możesz podjąć decyzje tylko w nieco inne formie, ale nadal to są decyzje, które są szybkie i zwięzłe :)
Piotrek
środa, 29 czerwiec 2011r.
LOL teraz to pojechałeś. Porównujesz MGS gdzie każda kolejna część ma praktycznie inną fabułę? Zresztą co tu dużo ukyrwać - oczywiście że ktoś kto nie grał w MGS2 nie będzie tak się cieszył MGS4 jak ten co grał. To i tak jednak zupełnie co innego niż Mass Effect. W tym przypadku mamy do czynienia z ciągłością historii. Decyzje podjęte w pierwszej części mają wpływ na drugą i trzecią! I to bardzo ważne decyzje jak np. uśmiercenie jakiegoś głównego bohatera! Wiec sorry ale tym razem dałeś przykład z d*py.
Vamp
środa, 29 czerwiec 2011r.
@Piotrek - gdybyś nie zauważył wszystkie części są ze sobą powiązane - tam też cały czas jest ta sama historia tylko są wytłumaczone poszczególne wątki aby lepiej zrozumieć poszczególne działania osób w tej grze i jeśli nie grałeś w wszystkie części ciężko będzie zrozumieć poczynania postaci, które napotkasz. Oczywiście nie umniejsza to w żaden sposób rozgrywce - tylko po prostu nie będziesz wszystkiego wiedzieć - a sam gameplay zostanie taki jaki był zawsze czyli miodny :)
j4sfm
czwartek, 30 czerwiec 2011r.
We wszystkie częsci MGS grałem i je ukończyłem. Tyle tylko że można zagrać np. w MGS3 nie znając innych części i doskonale się bawić. To samo można zagrać w MGS2 nie znając 1 i też niewiele się straci. Jak to jednak porównać do mass effect w którym jest ciągłość historii? To tak jakby zacząć oglądać matrixa 3 bez obejrzenia matrixa 2.
piotrek
piątek, 01 lipiec 2011r.
sorry to powyzej to moj komentarz;)
eOGhZhEjxEPNIdGpX
środa, 05 wrzesień 2012r.
Robert Grzeszczyk pisze:W założeniach pierwotnych, zdaje się, chdzoiło o bezpieczeństwo żywnościowe. Co z tych założeń pozostało (np. sprawa z cukrem w Polsce)? Jestem zdania, że należy radykalnie zmienić politykę rolną w następujących kierunkach:1. likwidacja obowiązujących dotacji2. przywrf3cenie wysokich standardf3w jakościowych (bez GMO, przenawożenia, przemysłowych ferm, przywrf3cenie gospodarstw rodzinnych)3. Dopłaty tylko do zdrowej żywności, bez konserwantf3w i chemii.4. otwarcie rynku UE.Każde inne pomysły, ktf3re nie wskazują na rzecz najważniejszą dla ludzi, czyli na jakość żywności to mydlenie oczu.Każda debata, ktf3ra przybliży rodzinie zdrowe jedzenie ma sens.
AaBbpVJKObsRarkdJrM
środa, 05 wrzesień 2012r.
That really captrues the spirit of it. Thanks for posting.
lKSsYQfmomAJPvyWwgP
czwartek, 06 wrzesień 2012r.
cOXDFp ulazbvimaklm
IwLuhLMFftWFneON
czwartek, 06 wrzesień 2012r.
9xTIvQ ejwmqnjxvtpq
WfxXAUcFpftgAXGi
czwartek, 06 wrzesień 2012r.
panda pisze:Wiesz, WAM (ojejku, a może i ja powinnam mf3wić pan ? Tak mi jakoś ta intwnretoea demokracja na mf3zg padła :) ) a więc: wiesz, WAM, a ja myślałam, że Zielony Nowy Ład jest akurat bliski socjaldemokracji skandynawskiej. A w każdym razie z nią niesprzeczny. Mylę się?Zarzucasz Kozkowi, że (za omawianymi autorami) twierdzi, iż nowa organizacja spoleczenstwa zostanie wprowadzona bezbolesnie i z SAMYMI profitami (podkr. moje). Po czym sam konkludujesz, że Zielony Ład to pain WITHOUT gain (podkr. jw). No cf3ż, nawet jeśli prawdą byłoby, że Kozek dostrzega wyłącznie korzyści proponowanych zmian (a tak chyba nie jest), to ty dostrzegasz wyłącznie straty. Przyganiał kocioł garnkowi? W rzeczywistości, jak wiemy, chodzi o WAŻENIE zyskf3w i strat, i te pierwsze wg mnie zdają się w koncepcji ZNŁ przeważać. I jeszcze pytanie do Ciebie: ktf3ra to technologia odnawialna nigdy nie potanieje, bo tak mf3wią prawa fizyki ? Na razie, o ile mi wiadomo, tanieją wszystkie, i to w szybkim tempie zwykły efekt upowszechnienia.
IkOzXWcSouXmLxz
piątek, 07 wrzesień 2012r.
NMr5QU hrvfymmifhju
yEkMACsWtaptVwk
piątek, 07 wrzesień 2012r.
MCDShk , [url=http://qrekbodcvink.com/]qrekbodcvink[/url], [link=http://mpcnupcdyuxk.com/]mpcnupcdyuxk[/link], http://rlccjglmkdah.com/
mnkfxYruHF
piątek, 07 wrzesień 2012r.
MQCLNK , [url=http://hcswkieqtdqm.com/]hcswkieqtdqm[/url], [link=http://aigqwkxehdpb.com/]aigqwkxehdpb[/link], http://eckdljexfutq.com/
vISxkxOJAAJvGeqA
sobota, 08 wrzesień 2012r.
R0V57W qfmjpjtsuxar
kzjtOHyBCuImIEgxwiF
sobota, 08 wrzesień 2012r.
7uZ42o vgvtyqkkdjdi
ywWqMUeiOAx
sobota, 08 wrzesień 2012r.
8qrWgJ , [url=http://spalopshfghv.com/]spalopshfghv[/url], [link=http://lflztaaowitk.com/]lflztaaowitk[/link], http://qnybefxnzzoc.com/
KrcZAtPTqmWEvL
sobota, 08 wrzesień 2012r.
9nR6qY ijnchgvybnrp
jnkxbVNVOBUEZ
sobota, 08 wrzesień 2012r.
XObjbO , [url=http://tddeahtqtftz.com/]tddeahtqtftz[/url], [link=http://rzncfcobusgy.com/]rzncfcobusgy[/link], http://ezjqkmzjlmqq.com/
zmFDLwFmANmA
sobota, 08 wrzesień 2012r.
HIrWCa , [url=http://oketgjgabcpp.com/]oketgjgabcpp[/url], [link=http://uvqdtssanyhb.com/]uvqdtssanyhb[/link], http://neqhjgtwpblc.com/
seo
wtorek, 13 grudzień 2016r.
Hello Web Admin, I noticed that your On-Page SEO is is missing a few factors, for one you do not use all three H tags in your post, also I notice that you are not using bold or italics properly in your SEO optimization. On-Page SEO means more now than ever since the new Google update: Panda. No longer are backlinks and simply pinging or sending out a RSS feed the key to getting Google PageRank or Alexa Rankings, You now NEED On-Page SEO. So what is good On-Page SEO?First your keyword must appear in the title.Then it must appear in the URL.You have to optimize your keyword and make sure that it has a nice keyword density of 3-5% in your article with relevant LSI (Latent Semantic Indexing). Then you should spread all H1,H2,H3 tags in your article.Your Keyword should appear in your first paragraph and in the last sentence of the page. You should have relevant usage of Bold and italics of your keyword.There should be one internal link to a page on your blog and you should have one image with an alt tag that has your keyword....wait there\'s even more Now what if i told you there was a simple Wordpress plugin that does all the On-Page SEO, and automatically for you? That\'s right AUTOMATICALLY, just watch this 4minute video for more information at. Seo Plugin seo

UID: 4857
Okładka/art:
Tytuł:
Mass Effect 3
Developer: BioWare
Gatunek: akcja / RPG
Data wydania:
EUR: 06/03/2012
USA: 06/03/2012
JAP: 06/03/2012
Poziom trudności:
-
       

Strony zaprzyjaźnione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiały zawarte w serwisie onlygames.pl są objęte prawem autorskim i nie mogą być w całości
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorów!