Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kanał OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 14033
Liczba wiadomości: 8393
Liczba artykułów: 1800
Poznań Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najważniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właściwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
LittleBigPlanet 3 - relacja z pokazu przedpremierowego PlayStation 3PlayStation 4

W warszawskim klubie Makata odbyła się konferencja prasowa z twórcami nadchodzącej gry LittleBigPlanet 3 - Simonem Matthews (SCEE), Davidem Dino (Sumo Digital), Tomem O Connor (XDEV) oraz Sarah Wellock (XDEV), którzy powiedzieli co nieco o nowościach w samej grze.

Na powitaniu przywitały nas hostessy zachęcające do zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia z Sackboyem. Co prawda nie prawdziwym, nie przebranym, lecz tylko ze ścianą, ale zawsze. Na miejscu było też kilka standów umożliwiających przetestowania nowej gry jeszcze przed premierą, tablica na której można było zostawić swój „autograf”, podpis, logo, cokolwiek. Na pożegnanie czekał nas poczęstunek oraz koszulka z logiem LittleBigPlanet 3. Teraz do sedna.Sackboy w najnowszej części będzie wspierany przez trzy dodatkowe postacie. OddSock to postać podobna do psa. Jego zaletami jest prędkość oraz umiejętność wspinania się po ścianach. Toggle to stworzenie, które potrafi zmieniać swój kształt i jest bardzo silne. Stawkę zamyka Swoop: ptak, który - wiadomo - potrafi latać. Ten ostatni otrzyma także dedykowane levele. Sam Sackboy otrzyma nowe umiejętności oraz tworzenie nowych.Na konferencji pokazano zastosowanie balona, którego mógł użyć do latania – co umożliwia mu dostanie się w trudniej dostępne miejsca lub użycie balona jako rękawicy bokserskiej i kasowanie przeciwników. Sackboy otrzymał również możliwość składania nowych broni. Pokazano wiertarkę, którą mógł rozwalać głazy, a także ratować przy okazji inne postacie uwięzione przez te skały.

W grze będzie edytor levelów. Z nowości można wymienić możliwość stworzenia zjeżdżalni, katapulty i wielu innych elementów. Można tworzyć nawet własne animacje takie jak taniec, przywitanie się czy akcja „zdechł pies”:). LittlbeBigPlanet 2 pozwalało na tworzenie poziomów w trzech warstwach - tutaj ograniczenie zwiększono do 16 warstw, co daje kosmiczne możliwości w projektowaniu lokacji.Ponadto wersje PS3 oraz PS4 będą ze sobą kompatybilne. Edycja na PS3 ze względu na ograniczenia będzie nieco pocięta graficznie, ale to nie powinien być duży problem. Dodatkowo LBP3 jest kompatybilny z poprzednimi odsłonami serii, co pozwala na uruchamianie levelów z poprzednich gier i daje sporą bazę poziomów do ogarnięcia już w dniu premiery produkcji. Jak podano, w sieci jest dostępnych ponad 9 milionów różnych plansz zaprojektowanych przez społeczność graczy.Kolejną nowością w grze jest możliwość zrobienia 30-sekundowego klipu, który ma prezentować nasz zaprojektowany poziom. Może to być zarówno czysty gameplay jak i... trailer, co jest bardzo ciekawą nowinką i pozwala zapoznać się z levelem jest przed jego pobraniem.

Tytuł pojawi się w sklepach już na dniach w wersjach na PS3 oraz PS4. W Polsce premiera zaplanowana jest na 26 listopada. [Martin]

Strona artykułu: [1]        
Dodaj komentarz
do tego artykułu
Komentarzy: 1
Twój kod:
(Przepisz w odpowiednie pole)
Nick*:
E-mail:
Kod*:
Treść*:
* - pola wymagane.
seo
poniedziałek, 10 sierpień 2015r.
Hello Web Admin, I noticed that your On-Page SEO is is missing a few factors, for one you do not use all three H tags in your post, also I notice that you are not using bold or italics properly in your SEO optimization. On-Page SEO means more now than ever since the new Google update: Panda. No longer are backlinks and simply pinging or sending out a RSS feed the key to getting Google PageRank or Alexa Rankings, You now NEED On-Page SEO. So what is good On-Page SEO?First your keyword must appear in the title.Then it must appear in the URL.You have to optimize your keyword and make sure that it has a nice keyword density of 3-5% in your article with relevant LSI (Latent Semantic Indexing). Then you should spread all H1,H2,H3 tags in your article.Your Keyword should appear in your first paragraph and in the last sentence of the page. You should have relevant usage of Bold and italics of your keyword.There should be one internal link to a page on your blog and you should have one image with an alt tag that has your keyword....wait there's even more Now what if i told you there was a simple Wordpress plugin that does all the On-Page SEO, and automatically for you? That's right AUTOMATICALLY, just watch this 4minute video for more information at. Seo Plugin seo http://www.SEORankingLinks.com/

UID: 1046
Okładka/art:
Tytuł:
LittleBigPlanet 3 - relacja z pokazu przedpremierowego
Developer:
Gatunek:
Data wydania:
EUR: 18.11.2014
USA:
JAP:
Poziom trudności:
       

Strony zaprzyjaźnione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiały zawarte w serwisie onlygames.pl są objęte prawem autorskim i nie mogą być w całości
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorów!