Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kanał OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 14033
Liczba wiadomości: 8393
Liczba artykułów: 1800
Poznań Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najważniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właściwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
Grand Theft Auto: Vice City PlayStation 2PC

O tym, że taki tytuł powstaje, wiedzą niemal wszyscy. Tymczasem okazuje się, że zamiast dodatku (jak wszyscy sądzili wcześniej), Rockstar wyda zupełnie nową grę (choć nie będzie to GTA4:)).

A co w samej grze? Wiele nowości względem GTA III. Ale po kolei: nowe animacje "klepania" przeciwników (tj. nowe combosy); będą wszystkie bronie z "trójki" + kilka nowych (w sumie ok. 40 rodzajów); bohater podczas gry będzie zmieniał strój; prawdopodobnie będzie można sterować "motorówką" (!) i helikopterem (!!!); niektóre tereny staną otworem tylko po wykonaniu określonych zadań; łączna długość scenek przerywnikowych, które popychać będą akcję do przodu będzie wynosić blisko 120 minut; będzie wreszcie można kucać:); dojdzie kilka rodzajów motorów, którymi naturalnie będzie można pojeździć (jadąc na nim będzie można strzelać); można strzelać do kierowców przez szybę oraz (wreszcie) wyskakiwać z samochodu podczas  jazdy; będzie można przedziurawić opony w samochodach (np. poprzez strzał w nie, lub złapaniu  "gumy" na "kolczatkach", które policja rozstawi. To w zasadzie tyle z suchych faktów – prawda, że sporo:)? A wiadomo, że Rockstar może trzymać jeszcze jakieś asy w rękawie.

Poprawie ulegnie także oprawa graficzna. Dojdą lepsze tekstury (co widać już na screenach) a animacja cały czas będzie wyciągała 60 fps'ów (oczywiście cały czas piszę o wersji na PS2, bo na razie tylko o niej są informacje). Co ciekawe, nawet ubrania mają falować na wietrze! Premiera na PS2 już 22 października, wersja na PC na razie nie wiadomo kiedy się ukaże. I wcale nie zdziwiłbym się, gdyby nastąpiło to jakieś pół roku po wersji na  konsolę Sony (podobnie było z "trójką"). Anyway, naprawdę warto czekać!

Baron Ski

Strona artykułu: [1]        
Dodaj komentarz
do tego artykułu
Komentarzy: 0
Twój kod:
(Przepisz w odpowiednie pole)
Nick*:
E-mail:
Kod*:
Treść*:
* - pola wymagane.
Brak komentarzy

UID: 611
Okładka/art:
Tytuł:
Grand Theft Auto: Vice City
Developer: Rockstar North
Gatunek: free-roaming
Data wydania:
EUR: 08/11/02
USA: 27/10/02
JAP: 20/05/04
Poziom trudności:
-
       

Strony zaprzyjaźnione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiały zawarte w serwisie onlygames.pl są objęte prawem autorskim i nie mogą być w całości
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorów!