Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kanał OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 13936
Liczba wiadomości: 8370
Liczba artykułów: 1799
Poznań Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najważniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właściwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
Fifa 2004 PlayStation 2XboxGameCubePCPSX

Fifa... Dla jednych synonim kiczu, dla innych - świetna gra piłkarska. Jak to pogodzić? Dla mnie osobiście Fifa już dawno przestała się liczyć w walce o najlepszą grę piłkarską. Ten tytuł bez problemu co roku zbierają kolejne części Pro Evo Soccer/ISS. Fifa właściwie stoi w miejscu. Czy edycja na rok 2004 jest w stanie coś zmienić? Popatrzmy co EA zamierza nam zafundować tym razem...

Oczywiście gadki o większej liczbie stadionów, graczy, licencji pominę, bo jesteśmy tym zasypywani co roku, a przecież nie to jest najważniejsze. Może cieszyć to, że rozbudowany zostanie tryb dla jednego gracza. Ma zostać na przykład zawarty tryb kariery w którym wystartujesz w drużynie "tramkarzy" i w zależności od zdobywanych umiejętności i doświadczenia, będziesz awansował coraz wyżej, by u szczytu swojej kariery występować na przykład w takim Manchester United. Niezły pomysł! Oprócz tego zostanie zawarty tzw. "Rival Mode". O co chodzi? Gdy wybierzesz jakiś klub, spotkasz się z jego największym rywalem w rzeczywistości. Dla przykładu wybierając Arsenal będziesz grał z Chelsea lub Totenhamem.

Oprócz tego największą nowością na PS2 jest zaimplementowanie trybu online. Playstation 2 jest w tej chwili jedyną konsolą w której potwierdzono ten tryb. Będzie można grać mecze towarzyskie, puchary po sieci a także rozmawiać za pośrednictwem chata. Ma zostać zawarta także komunikacja głosowa - ciekawe czy także podczas meczu - byłoby na pewno ciekawie:).

Wreszcie sam developer przyznał się do tego, że z Fify robi się taśmociąg. Danny Isaac (producent) powiedział: "W tym roku jedną z z rzeczy na którą zwróciliśmy dużą uwagę były wypowiedzi graczy typu: "Jeśli gra piłkarska jest taka sama jak rok temu, to jaki jest powód by wydawać nową wersję?". Chcemy udowodnić, że następna Fifa będzie nowym doświadczeniem, czymś czego nie było do tej pory." No tak, ale konkrety oczywiście nie padły... Choć dobrze, że przynajmniej dostrzegli ten problem:). Mówią o poprawie kontroli nad piłką, ale o co chodzi, nie wiadomo. Hmm jakby nie patrzeć kontrola nad piłką, to właściwie 90% gry piłkarskiej, więc może coś się ruszy :D.

Piłkarze mają być jeszcze bardziej podobni do tych z rzeczywistości. Developer obiecuje 400 gwiazd piłki odwzorowanych w najnowszej Fifie... Na koniec producent serii wypowiedział się na temat największej konkurencji, czyli serii Pro Evolution Soccer od Konami. Na pytanie "Co myślisz o tak wielkim sukcesie serii Pro Evo Soccer?" odpowiedział: "Sądzę, że stworzymy produkt zdolny zawalczyć z PES3. Wszyscy się pytają czy nie jestem zaskoczony, poirytowany przez serię PES, ale przecież wynik sprzedaży Fifa vs PES wynosi prawie 3 do 1. [kor: tu się pozwolę wtrącić. Oczywiście pan Isaac dziwnym zbiegiem okoliczności zapomniał, że Fifa została wydana na sześciu platformach a PES na jednej, ale to przecież drobniutki, nieważny szczegół... Żal mi tego człowieka...] Pro Evo jest na pewno dobrą grą, ale dużo bardziej symulacyjną i część ludzi nie lubi tego. Gramy w Pro Evo, gramy we wszystkie gry piłkarskie - musimy, to nasza praca. Dużo ludzi gra w tą grę. Część rzeczy jest dobra, część nie, ale tak duża konkurencja jest dla nas większą motywacją do wzmożonego wysiłku." Sami osądźcie, czy na Fifę 2004 warto czekać. Premiera na przełomie października/listopada.

Baron Ski

Strona artykułu: [1]        
Dodaj komentarz
do tego artykułu
Komentarzy: 0
Twój kod:
(Przepisz w odpowiednie pole)
Nick*:
E-mail:
Kod*:
Treść*:
* - pola wymagane.
Brak komentarzy

UID: 591
Okładka/art:
Tytuł:
Fifa 2004
Developer: EA Sports
Gatunek: sportowa
Data wydania:
EUR: 24/10/03
USA: 04/11/03
JAP: -
Poziom trudności:
-
       

Strony zaprzyjaźnione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiały zawarte w serwisie onlygames.pl są objęte prawem autorskim i nie mogą być w całości
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorów!