Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kanał OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 14033
Liczba wiadomości: 8393
Liczba artykułów: 1800
Poznań Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najważniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właściwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
Evolve - playtest PCPlayStation 4Xbox One

Nowe dzieło studia Turtle Rock od początku budziło we mnie mieszane uczucia. Nie inaczej jest również teraz - po przetestowaniu grywalnej wesji alpha, zdążyłem wyrobić sobie na jej temat własne zdanie. I wiecie co? W pełni podtrzymuję swój sceptycyzm.

Na chwilę obecną nie zaobserwowałem sieciowej rewolucji, a raczej zanosi się na rozszerzenie i zaczerpnięcie paru pomysłów z gry Left4Dead. Taka przyjęta formuła nie przeszkadzała mi w dobrej aczkolwiek z biegiem czasu frustrującej zabawie. Z cała pewnością studio posiada jednak niemałe doświadczenie i ma potencjał do tego, aby przygotować rewolucyjną produkcję opartą właśnie na kooperacji. Dowodem na to było przecież genialne w swoim czasie L4D.
Kilka godzin zabawy każe mi sądzić, że Evolve - owszem - jest w stanie zaoferować fajną, niekiedy ciekawą rozgrywkę w pięcioosobowym co-opie, ale tylko na chwilę. Później wkrada się monotonia. Tak czy inaczej rozgrywka okupiona jest schematycznością, która szybko daje się we znaki. Brakuje przede wszystkim większej głębi i powiewu świeżości, które towarzyszyły właśnie serii z zombiakami w roli głównej. Mimo swoich zastrzeżeń ciągle mam na uwadze to, że ogrywałem jeszcze wczesny build gry, który wraz z upływem czasu ulegnie znacznej poprawie. A uwierzcie mi na słowo, jest sporo rzeczy, które wymagają korekty.

Generalnie zamysł gry jest prosty. Jedna drużyna, w której w skład wchodzą cztery osoby, poluje na tego kto wcielił się w bestię. To założenie nie jest odkrywcze, jest natomiast proste i na tyle ciekawe, żeby dobrze się bawić. Oczywiście nie mogło zabraknąć podziału na klasy. Są w sumie cztery, czyli na moje oko w sam raz. W polowaniu na monstrum biorą udział medyk, jednostka wsparcia (support), szturmowiec (assault) oraz ostatnia, bardziej unikatowa trapper (myśliwy). Suma summarum klasyka. Każda z nich posiada zupełnie inny zestaw uzbrojenia i umiejętności. Medyk leczy rany swoim pistoletem, a zadaje obrażenia za pomocą snajperki. Znacznie ciekawiej prezentuję się klasa myśliwego, dzięki której możemy zamienić w postać małego, bardziej ruchliwego stworka i dotrzeć po śladach na tego, na kogo polujemy. Bardzo ważna w każdej kooperacji jest dobra komunikacja z innymi graczami i od tego zależy czy zdołamy upolować potwora. Ten mechanizm działa tutaj bardzo dobrze.
W grze również znalazło się miejsce dla przedstawiciela innych gatunków jakimi można zagrać. Jednym z tych łatwiejszych do opanowania jest Goliath. Gdy zagrałem nim poczułem się totalnie zagubiony, po chwili filmik wprowadzający (samouczek) wytłumaczył podstawy poruszania się i wypunktował unikatowe cechy stwora. Kiedy zaczynamy rozgrywkę właśnie w postaci tej istoty, nie jest na początku zbyt mocno rozwinięta. Musi przetrwać, co nie jest łatwe, ponieważ łowcy już na starcie nacierają w celu jego odnalezienia i oczywiście unicestwienia. Zdają sobie sprawę, że moja bestia jest jeszcze wtedy zbyt słaba na starcie z nimi. Dlatego podstawą jest przetrwanie i zdobywanie pożywienia. To bardzo ważne ze względu na proces ewolucji. Goliath powiększa swoją masę, przechodzi prawdziwą metamorfozę i poprzez takie działanie dodatkowo zdobywa nowe umiejętności, które również stają się potężniejsze. Generalnie bestią nie grało mi się najlepiej i raczej nie zamierzam po premierze jej wybierać. Wiem, że to kwestia przyzwyczajenia i opanowania wszystkich jego głównych zalet, jednak preferuję granie łowcą, gdzie współpracuję z innymi żywymi graczami. To sprawiało mi znacznie więcej frajdy, o ile trafiałem na zgrany team.

Strona artykułu: [1]  [2]      
Dodaj komentarz
do tego artykułu
Komentarzy: 6
Twój kod:
(Przepisz w odpowiednie pole)
Nick*:
E-mail:
Kod*:
Treść*:
* - pola wymagane.
FIFA 15 Coins
środa, 26 listopad 2014r.
Too bad we have to return them . [url=http://followersofthewayministries.org/profiles/blogs/where-is-the-most-reliable-fifa-15-coins-store-with-fast-delivery]FIFA 15 Coins[/url]
モン
poniedziałek, 01 grudzień 2014r.
tmjsoxw モンブランコピー
stone island for sal
wtorek, 30 grudzień 2014r.
adidas stone island buy cheap stone island baby stone island jeans http://www.aquatico.fr/stone/?stoneisland=23 black stone island jeans with holes baby stone island clothes brush stone island wholesale black stone island jeans 40x34 http://www.aquatico.fr/stone/?stoneisland=123 boys stone island jackets 1950s baby stone island art number stone island online store baby stone island vest http://www.aquatico.fr/stone/?stoneisland=73 boys stone island 6 movie theater baby stone island clothes under $20 stone island kids clothing black stone island jeans in style http://www.aquatico.fr/stone/?stoneisland=173 boys stone island jackets in my home lyrics baby stone island parka http://www.aquatico.fr/stone/?stoneisland=48 blue stone island gilet baby stone island clothes junkie stone island mens jackets black stone island jeans brands http://www.aquatico.fr/stone/?stoneisland=148 boys stone island jackets and blazers baby stone island clothes 4 less stone island website black stone island chinos http://www.aquatico.fr/stone/?stoneisland=98 boys stone island deltona baby stone island discount stone island art numbers black stone island jeans pictures http://www.aquatico.fr/stone/?stoneisland=198 boys stone island jackets quiksilver baby stone island 2015 stone island field jacket stone island for sale
Cheap Michael Kors
wtorek, 31 marzec 2015r.
I did not do something to promote the book, most of my friends did not want to experience, but it does not matter, who did a few flashes of gold idea of ??it? We have the equivalent of building an open discussion platform, anyone can participate on the same thing thinking and discussion. For you friends of the proposed promotional strategies, routines, ideas and thoughts, I will pick a representative to reply, write my thoughts, perhaps for the participants, that is a kind of exercise, but for me, , will be a rare opportunity to learn.?Of course, I will come up with all their ability to do the job of marketing books, then again, I want to walk the unusual way! I will apply to those posts in the written mode of thinking, that means gathering information, my thinking has been no secret at all, but I want a more flexible use, such as lateral thinking, reverse thinking and other modes, this thing completely do a thorough, ah, very challenging, but I am confident. Cheap Michael Kors
Cheap Michael Kors
środa, 01 kwiecień 2015r.
?Chen Shui and the man meet, for reasons known to our bedroom to go with the other three-member jury. I have a wealth of practical experience and theoretical level of excellence as the foreman. Cheap Michael Kors
??? ??
środa, 10 czerwiec 2015r.
????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????..., ???????, ??, ??, ??, ??, ??, ???, ???, ????, ??, ??, ??, ???? ??? ??

UID: 2807
Okładka/art:
Tytuł:
Evolve - Playtest
Developer: Turtle Rock Studios
Gatunek: akcja/ FPS
Data wydania:
EUR: -
USA: -
JAP: -
Poziom trudności:
-
       

Strony zaprzyjaźnione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiały zawarte w serwisie onlygames.pl są objęte prawem autorskim i nie mogą być w całości
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorów!