Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kanał OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 13936
Liczba wiadomości: 8337
Liczba artykułów: 1798
Poznań Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najważniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właściwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
Dying Light - recenzja PCPlayStation 4Xbox One

Przed Wami recenzja Dying Light - produkcji Techlandu, która ukazała się w 2015 roku na PS4, Xbox One i PC. Wiadomo, że tytuł ma już kilka miesięcy na karku, ale jako że właśnie ukazał się do niej duży fabularny dodatek (o nazwie "The Following"), którego recenzję również dostarczę Wam na dniach, postanowiłem nadrobić zaległości i opublikować recenzję również podstawowego Dying Light.

Dying Light jest aktualnie dostępna w dwóch wersjach - jako samodzielna produkcja lub tzw. "Edycja Rozszerzona", która zawiera oprócz podstawowej gry także nowy dodatek The Following.

 

 

7
Oryginalność
Gra podbiera rozwiązania z wielu innych produkcji, ale mimo wszystko ma się czym obronić.
7
Grafika
Dobry, wysoki poziom, choć nie jest to tytuł, który pod względem oprawy powali kogoś na kolana. Najważniejsze jednak, że dwie podstawowe lokacje mogą się podobać, a do tego mamy dużą widoczność i płynną animację.
7
Dźwięk
Bardzo dobra muzyka, jednak włącza się tylko okazjonalnie. Szkoda, że polska wersja językowa razi sztucznością.
8
Grywalność
Duży, otwarty świat, ciekawy system walki i przemieszczania się, a do tego niezła fabuła. Nie wszystko jest tu jeszcze dopracowane, ale dajmy twórcom czas - to dopiero pierwsza część serii.
8
Źywotność
15 godzin podstawowego wątku, a do tego mniej więcej drugie tyle, jeśli będziecie chcieli zaliczać zadania poboczne.
8.5
Ocena końcowa
Kolejna świetna wizytówka polskiego studia na świecie. Trzeba tylko przetrwać powolny początek, ale później jest już tylko lepiej. Polecam.

Jak oceniamy? Wyjaśnienie naszego systemu ocen tutaj.

Strona artykułu: [1]        
Dodaj komentarz
do tego artykułu
Komentarzy: 0
Twój kod:
(Przepisz w odpowiednie pole)
Nick*:
E-mail:
Kod*:
Treść*:
* - pola wymagane.
Brak komentarzy

UID: 1551
Okładka/art:
Tytuł:
Dying Light - recenzja
Developer: Techland
Gatunek: akcja / FPP
Data wydania:
EUR: 27/02/2015
USA: 27/01/2015
JAP: 15/04/2015
Poziom trudności:
średni (3/5)
8.5/10
       

Strony zaprzyjaźnione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiały zawarte w serwisie onlygames.pl są objęte prawem autorskim i nie mogą być w całości
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorów!