Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kanał OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 13943
Liczba wiadomości: 8393
Liczba artykułów: 1799
Poznań Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najważniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właściwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
Driv3r PlayStation 2XboxGameCubePC

Swego czasu na PSone dwie pierwsze części Drivera były wielkimi hitami. I właściwie to one zapoczątkowały manię na gry tego typu - można wręcz powiedzieć, że dzięki nim wyrosły tak świetne tytuły, jak GTA czy The Getaway. Nie ulegało wątpliwości, że kolejne części Drivera powstaną - nie wiadomo było tylko kiedy. Nikt się chyba jednak nie spodziewał, że Reflections (developer) karze nam czekać tak długo... Na szczęście trzecia część "kierowcy" już niedługo zawita na nasze ekrany.

Co nowego? Przede wszystkim nowe miasta. Na razie potwierdzono trzy metropolie (Miami, Istumbuł i Nicea), ale niewykluczone, że autorzy wprowadzą jeszcze czwartą (wszystko zależy od tego, jak wyrobią się w czasie). Developer podkreśla też, że w każdym z miast część miejscówek będzie odwzorowaniem rzeczywistych obiektów! Gra będzie oczywiście w dużym stopniu liniowa (tak jak poprzednie części), ale nie jest to chyba wielkim problemem. W końcu dzięki temu poprzednie części były tak klimatyczne...

Oczywiście będzie można wysiąść z samochodu i zabrać inny, dowolny stojący obok na ulicy. W ogóle Reflections zapowiada, że więcej niż w poprzedniej części ma być misji chodzonych (czyżby wzorowanie się na The Getaway;)?). Grafika już teraz prezentuje się bardzo dobrze. Całość ma chodzić na usprawnionym silniku Stuntmana. Ja oczekuję tylko podbicia rozdzielczości i podciągnięcia framerate'u do 60 klatek na sekundę, a będzie dobrze! Same obiekty już teraz wyglądają wyśmienicie - polecam zwrócić uwagę na drzewa na jednym ze screenów - dobra robota!

Model jazdy będzie zbliżony do tego, co mieliśmy okazję oglądać w poprzednich częściach i Stuntmanie. I dobrze - po co zmieniać coś, co jest niemal doskonałe? Bo chyba nikt nie ma wątpliwości, że ze wszystkich gier gangsterskich, to właśnie Driver oferuje najlepszą fizykę jazdy? Driv3ra ukaże się właściwie na wszystko co w tym momencie się liczy - wszystkie next-geny i PC. Niestety, nie jest znana data premiery. Niektóre źródła mówią, że będą to wakacje, inne że gwiazdka tego roku. Jedno jest pewne - jest na co czekać!

Baron Ski

Strona artykułu: [1]        
Dodaj komentarz
do tego artykułu
Komentarzy: 0
Twój kod:
(Przepisz w odpowiednie pole)
Nick*:
E-mail:
Kod*:
Treść*:
* - pola wymagane.
Brak komentarzy

UID: 643
Okładka/art:
Tytuł:
Driv3r
Developer: Reflections Interactive
Gatunek: free-roaming
Data wydania:
EUR: 25/06/04
USA: 21/06/04
JAP: 28/10/04
Poziom trudności:
-
       

Strony zaprzyjaźnione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiały zawarte w serwisie onlygames.pl są objęte prawem autorskim i nie mogą być w całości
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorów!