Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kanał OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 13943
Liczba wiadomości: 8393
Liczba artykułów: 1799
Poznań Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najważniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właściwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
Devil May Cry 3: Dante's Awakening PlayStation 2

Jak to się zaczyna…

Rzecz dzieje się w przyszłym biurze Dantego. Główny bohater właśnie kończy brać prysznic, wchodzi do pokoju wycierając włosy. Po drodze kopie krzesło, które ląduje dokładnie za jego biurkiem, następnie siada na nim, kładąc nogi na biurku i odbiera dzwoniący telefon:
Dante: "Sorty, we're not open yet."
Dante: "Jeez, I'm not even open for business yet, and I'm already getting customers"
Po czym rzuca słuchawkę w powietrze, która ląduje dokładnie na telefonie. Do biura wchodzi dziwny mężczyzna pytający:
Man: "Are you Dante, son of the legendarny Dark Knight, Sparta?" - zapytał (scena rodem z DMC1, ale to szczegół :]).
Dante: "If you need to use the bathroom, it's in the back." - odpowiedział. Obcy mówi, że przynosi list od jego brata z "zaproszeniem" (nie wiemy na co). Dante  przewraca swoje biurko wyrzucając pudełko z Pizzą w powietrze. Nagle do biura wdzierają się potwory i zaczynają atakować. Ku zdziwieniu atakujących, Dante wstaje z krzesła i wolnym krokiem udaje się do swojej szafy grającej. Próbuje ją włączyć, lecz bezskutecznie. Tymczasem oprawcy coraz bardziej popadają w zdziwienie. Końcu uderza w nią z pięści i rockowa muzyka zaczyna się wydobywać z głośników w całym biurze:
Dante: "That's more like it!, Let's rock!"
Po czym rzuca on w przeciwników kulami bilardowymi, jednocześnie przecinając stół na pól, by móc zając się gośćmi. W międzyczasie lotu bil rozstrzeliwuje on przeciwników, którzy to obracają się w piach... Na końcu sceny Dante zasiada z powrotem na swoim krześle, w samą porę by złapać pudełko z Pizzą i zacząć jeść pyszny jej kawałek. Walka jest kontynuowana dalej w biurze, ale o tym dopiero po premierze...

Twój "Styl"…

Kilka słów na temat owego wyboru stylów. Głównym aspektem, na którym będzie się opierać gameplay DMC3 będą owe możliwości wyboru stylu walki. Możemy wybrać jeden z czterech dostępnych stylów, jakimi są: Gunslinger, Swordmaster, Trickster i Royal Guard. Jak do tej pory ujawniono tylko te cztery "style" - czy tak będzie w finałowej wersji, nie wiemy. Gdy rozpoczynamy grę musimy się zastanowić jaki styl najbardziej będzie nam odpowiadał - jeśli lubimy walkę bronią palną wybierzemy Gunslinger, jak mieczem to  Swordmaster. W czasie gry możemy poszerzać pochodne umiejętności naszego Dantego związane z profesją, którą wybraliśmy. Oczywiście bohater uważany za Gunslinga nie będzie tak dobrym szermierzem, lub wojownikiem jak Swordman czy Rogal Guard. Tanaka powiedział, że pomysł ze stylami ma na celu dać graczowi większą kontrolę nad tym, czym Dante się staje w czasie rozgrywki... co ciągnie za sobą większą ilość razy, w których kończymy grę używając innego "stylu". Twórcy przygotowali wiele dodatków dostępnych właśnie dla osób kończących grę wielokrotnie. Sprawa z siłami Dantego i jego demoniczną mocą jest nadal wielką tajemnicą, ale Tanaka zapewnia nas o obecności jego super mocy i możliwości przyjęcia formy Demona.

Drążymy głębiej…

Jak wiemy, DMC nie był przepełniony zagadkami zdolnymi doprowadzić nas do bólu głowy. Tak będzie i tym razem. Nowy system "stylów" zapewni mam o wiele więcej zabawy, jak i pocieszy nasze oczy widowiskowymi walkami z mnóstwem akrobacji i nowych trików (Rogal Guard), jak i zwiększonym arsenałem strzeleckim, który jeszcze bardziej niż przedtem podniesie poziom adrenaliny (Gunslinger). Nie obędzie się również bez nowego zestawu noży kuchennych, którymi Dante skutecznie będzie robił sałatkę =] (Swordmaster).

Poza tym dobrą wiadomością jest, że DMC 3 będzie na zupełnie nowym enginie, który z pewnością pozwoli na pełne ukazanie nowych umiejętności Dantego w akcji. Tak, więc nie pozostaje nic innego jak czekać na targi E3 gdzie gra zostanie pokazana szerszej widowni po raz pierwszy.

Hunter

Strona artykułu: [1]        
Dodaj komentarz
do tego artykułu
Komentarzy: 0
Twój kod:
(Przepisz w odpowiednie pole)
Nick*:
E-mail:
Kod*:
Treść*:
* - pola wymagane.
Brak komentarzy

UID: 884
Okładka/art:
Tytuł:
Devil May Cry 3: Dante's Awakening
Developer: Capcom
Gatunek: przygodówka
Data wydania:
EUR: 24/03/05
USA: 01/03/05
JAP: 17/02/05
Poziom trudności:
-
       

Strony zaprzyjaźnione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiały zawarte w serwisie onlygames.pl są objęte prawem autorskim i nie mogą być w całości
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorów!