Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kanał OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 13936
Liczba wiadomości: 8370
Liczba artykułów: 1799
Poznań Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najważniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właściwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
Devil May Cry 2 PlayStation 2

Devil May Cry pojawił się na rynku i momentalnie wskoczył na listę najbardziej wartościowych „must-have’ów” na PS2. Nad drugą częścią pracuje nowy zespół, jednak stary team ma grę na oku. Wszystko po to, by wprowadzić świeże pomysły, a jednocześnie nie zepsuć tego megahitu.

Poziomy będą  bardziej rozległe, toczyć się będą w innych sceneriach. Te prezentują się szczególnie ciekawie. Domy, wspaniałe budowle, wielkie wieżowce - tego nie było w pierwszej części. Z drugiej strony miejmy też nadzieję, że znajdzie się miejsce i dla klimatycznych etapów z pierwowzoru.

Autorzy zapowiadają, że gra będzie dłuższa niż jedynka. Największe emocje wzbudziła jednak informacja o drugiej grywalnej postaci. Będzie to kobieta, o której tak naprawdę na razie niewiele wiemy, Capcom nie puszcza pary z ust na jej temat. Czyżby to była znana z pierwszej części Tish?

Obiecywana jest lepsza grafika, poprawiony system kamer, jak i wiele nowych broni. Nie zabraknie także nowych ruchów dla głównego bohatera. M.in. będzie można atakować na raz więcej niż dwóch przeciwników, robić w trakcie combosów tzw. gwiazdę, odbijać się od ścian... Krótko mówiąc - to będzie COŚ. Premiera pod koniec roku.

Baron Ski

Strona artykułu: [1]        
Dodaj komentarz
do tego artykułu
Komentarzy: 0
Twój kod:
(Przepisz w odpowiednie pole)
Nick*:
E-mail:
Kod*:
Treść*:
* - pola wymagane.
Brak komentarzy

UID: 521
Okładka/art:
Tytuł:
Devil May Cry 2
Developer: Capcom
Gatunek: przygodówka
Data wydania:
EUR: 28/03/03
USA: 25/01/03
JAP: 30/01/03
Poziom trudności:
-
       

Strony zaprzyjaźnione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiały zawarte w serwisie onlygames.pl są objęte prawem autorskim i nie mogą być w całości
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorów!