Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kanał OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 14033
Liczba wiadomości: 8393
Liczba artykułów: 1800
Poznań Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najważniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właściwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
Counter-Strike: Condition Zero PC

Counter-Strike to dla wielu graczy (nie tylko w Polsce) gra (właściwie mod) kultowa. Niektórzy wydają wszystkie pieniądze tylko po to, by przejść się do kafejki internetowej i pograć z kumplami w CS’a. Condition Zero da szansę także tym, którzy nie mają stałego dostępu do internetu/nie mają pieniędzy na grę w kafei.

To nic innego jak Counter, tyle że także z możliwością grania w trybie Singleplayer. Pewnie wiele osób się zmartwi, ale developer da możliwość grania tylko jako antyterroryści. Cały czas mówię oczywiście o trybie single (w multiplayer terroryści będą dostępni). W single czeka na gracza ponad 20 misji powiązanych ze sobą fabułą. Na każdej z map do wykonania czekać będzie kilka zadań, jednak wykonanie ok. połowy z nich będzie wystarczało do posunięcia się dalej. Autorzy mają zamiar przygotować bardzo inteligentne boty (nie ma co ukrywać - te nieoficjalne do oryginalnego Countera nie dają rady...). Podobno pierwsi testerzy Condition Zero bardzo często nie są w stanie odróżnić bota od żywego gracza (twórcy celowo mieszali ich)!

Dojdą też nowe tryby. W jednym z nich np. celem gracza będzie przeżycie jak najdłużej grając samemu przeciw drużynie kilku(nastu) przeciwników. Grając w trybie single, za wykonywanie zadań otrzymać będzie można punkty, dzięki którym podniesiesz umiejętności swej drużyny - celność strzałów, spostrzegawczość itd. Świetnie zapowiadają się nowe typy broni. Dojdzie min. znany z serii Metal Gear Solid - Famas - szybkostrzelny i celny karabin. Nowością będzie też m.in. M-60 - karabin, którego celność będzie wzrastała wraz z długością ostrzału. Jednak najciekawszym pomysłem jest moim zdaniem dodanie kuloodpornej tarczy z wizjerem na oczy. Dojdzie też wyrzutnia rakiet, która spowolni ruchy gracza, ale będzie najsilniejsza. Nie zabraknie granatów gazowych, które może wreszcie wyeliminują chowanie się po kątach i ‘kampowanie’. O mapy chyba nie musimy się martwić, gdyż tworzą je autorzy najlepszych poziomów do Countera.

Nie ma co ukrywać, że oryginalny Counter-strike, jak na dzisiejsze czasy wygląda słabo. Oprawa w Condition Zero ma zostać podciągnięta, jednak na cuda bym nie liczył. To ciągle ten sam, ponad czteroletni engine Half-Life'a, tyle że z poprawkami. Developer główny nacisk położy przede wszystkim na modele postaci i wszelkiego rodzaju roślinność. Jednak grafika na pewno nie będzie powalać i już w dniu premiery prezentować się będzie przeciętnie. Wiadomo jednak, że tu nie liczy się grafika a grywalność. A o nią raczej nie trzeba się martwić. Jeśli nie nastąpi jakiś kataklizm, CS:CZ będzie najlepszą drużynową grą FPP na świecie. Choć na pewno powalczy z nim Unreal Tournament 2003... Premiera na przełomie październik/listopad.

MAcross

Strona artykułu: [1]        
Dodaj komentarz
do tego artykułu
Komentarzy: 0
Twój kod:
(Przepisz w odpowiednie pole)
Nick*:
E-mail:
Kod*:
Treść*:
* - pola wymagane.
Brak komentarzy

UID: 496
Okładka/art:
Tytuł:
Counter-Strike: Condition Zero
Developer: Turtle Rock Studios
Gatunek: FPS
Data wydania:
EUR: 26/03/04
USA: 23/03/04
JAP: -
Poziom trudności:
-
       

Strony zaprzyjaźnione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiały zawarte w serwisie onlygames.pl są objęte prawem autorskim i nie mogą być w całości
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorów!