Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kanał OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 13943
Liczba wiadomości: 8393
Liczba artykułów: 1799
Poznań Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najważniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właściwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
Call of Duty: United Offensive PC

Jeszcze przed światową premierą Call of Duty podjęto nieodwołalną decyzję o stworzeniu dodatku o brzmiącej nazwie Call of Duty: United Offensive. Firma Activision prace nad nim powierzyła programistom z Infinity Ward (znani z takiego killera wojennego jak Return to Castle Wolfenstein).

Autorzy zaczęli prace nad dodatkiem pod koniec sierpnia 2003. Przez ponad trzy miesiące studiowali książki poświęcone tematyce II Wojny Światowej, odwiedzili wiele miejsc w których toczone były bitwy. Spotkali się z ludźmi, którzy w tamtych czasach walczyli w obronie Europy i świata, ponieważ chcieli bardziej urzeczywistnić grę z perspektywy gracza jednoosobowego...

Misje wymagać będą zarówno indywidualnych umiejętności gracza, jak i zdolności współpracy z pozostałymi członkami oddziału. Nie można zapomnieć też o trybie kooperacyjnym w którego wir zostaniemy wciągnięci. Fabuła gry będzie zróżnicowana. Tryb singleplayer został podzielony na 3 kampanie. Początkowo zostaniemy wcieleni w postać żołnierza 101 Dywizji Powietrznodesantowej w czasie walk w Ardenach, następnie przekwalifikujemy się w angielskiego lotnika pokładowego walczącego "ramię w ramię" z niemieckimi myśliwcami. Będziemy brać również udział w inwazji na Sycylię (a'la MOH - będzie można porównać te dwa tytuły), trafimy również na pola bitwy pod Kurskiem.

 

Programiści z Infinity Ward wrzucili masę nowych broni takich jak: bazooka, miotacz ognia, działka 88 mm; pojazdów lotniczych: bombowce B-17, myśliwce Bf-109, oraz nowy czołg T-34, którym będziemy mogli się przejechać w jednej z misji... Znajdą się również tak jak w poprzedniej części jeepy, motocykle. Hm... poprawiono sztuczną inteligencję przeciwników i zwiększono liczbę poziomów trudności do... dwunastu (!).

Wspomnieć też trzeba że grafika została poprawiona w stosunku do pierwowzoru. Dodano trochę polygonów, w wyniku czego obraz jest ostry jak żyleta, animacja postaci stoi na najwyższym poziomie, a krajobraz jest przepiękny. Często walka odbywać się będzie w deszczu lub w śniegu ograniczając znacząco widoczność, a eksplozje symulować będą w realistyczny sposób autentyczne efekty pola walki. Na potrzeby dodatku ulepszono ścieżkę dźwiękową, która ma potęgować klimat grozy, śmierci i wojny... Mamo, już się boję ;). Polepszono i dodano nowe tryby rozgrywki wieloosobowej, np. CTF, Domination znane z  UT 2004 oraz 10 nowych map.

Moim zdaniem choć Call of Duty: United Offensive jest tylko dodatkiem, to ma szansę zdetronizować nadchodzącego Medal Of Honor: Pacific Assault oraz Brothers in Arms. Pamiętajcie, planowana premiera gry na świecie to 14 Września:).

Padinx

Strona artykułu: [1]        
Dodaj komentarz
do tego artykułu
Komentarzy: 0
Twój kod:
(Przepisz w odpowiednie pole)
Nick*:
E-mail:
Kod*:
Treść*:
* - pola wymagane.
Brak komentarzy

UID: 1310
Okładka/art:
Tytuł:
Call of Duty: United Offensive
Developer: Gray Matter
Gatunek: FPS
Data wydania:
EUR: 24/09/04
USA: 14/09/04
JAP: 09/10/04
Poziom trudności:
-
       

Strony zaprzyjaźnione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiały zawarte w serwisie onlygames.pl są objęte prawem autorskim i nie mogą być w całości
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorów!