Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kanał OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 14033
Liczba wiadomości: 8393
Liczba artykułów: 1800
Poznań Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najważniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właściwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
Blinx: The Time Sweeper Xbox

Platformówek na konsolę Microsoftu póki co jeszcze bardzo brakuje. Firma Artoon postanowiła więc wziąć sprawy w swoje ręce i zapowiedziała swój nowy projekt. Zaraz po pokazie na E3, wielu stwierdziło, że kot - główny bohater tej gry idealnie nadawałby się na maskotkę Xboxa...

Blinx: The Time Sweeper jest jedną z niewielu innowacyjnych platformówek, jakie miałem okazję ostatnio zobaczyć. Znowu podstawową bronią głównego bohatera będzie odkurzacz... Moda jakaś czy jak? Jednak najważniejsze jest to, że będzie tu można kontrolować czas! Oto przykładowa akcja: strzelasz do przeciwników i "nagrywasz" tę akcję. Następnie cofasz się w czasie i puszczasz to co nagrałeś. Widzisz samego siebie jak strzelasz, a raczej Twojego ducha. Tymczasem Ty możesz zajść przeciwników, zajętych Twoim "duchem", od tyłu! A takich akcji będzie tu więcej. Czy to się sprawdzi? Pokaże tylko sama gra, na razie możemy tylko przypuszczać.

Autorzy obiecują ok. 40 poziomów i ładną grafikę, co można już dostrzec na pierwszych screenach. Prorokiem nie jestem, ale czy to jest poziom Jak & Daxter? Nie sądzę. Mimo wszystko myślę, że warto czekać. Zresztą na zielonym (Xbox’owym:)) rynku ta gra nie będzie miała właściwie żadnej konkurencji. Malice jest ciągle przekładane, a poza tą pozycją nie widać nic ciekawszego. Tak więc dla posiadaczy Xboxa, to będzie bardzo ważny tytuł. Premiera na jesieni.

Baron Ski

Strona artykułu: [1]        
Dodaj komentarz
do tego artykułu
Komentarzy: 2
Twój kod:
(Przepisz w odpowiednie pole)
Nick*:
E-mail:
Kod*:
Treść*:
* - pola wymagane.
Cabi
sobota, 05 lipiec 2008r.
Blinx, to prawdob. najlepsz oczekiwana gra platformowa na platformę XBox
Piotrek
sobota, 05 lipiec 2008r.
To najbardziej oczekiwana gra na platformę XBox.

UID: 635
Okładka/art:
Tytuł:
Blinx: The Time Sweeper
Developer: Artoon
Gatunek: platformówka
Data wydania:
EUR: 08/11/02
USA: 07/10/02
JAP: 12/12/02
Poziom trudności:
-
       

Strony zaprzyjaźnione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiały zawarte w serwisie onlygames.pl są objęte prawem autorskim i nie mogą być w całości
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorów!