Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kanał OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 14033
Liczba wiadomości: 8393
Liczba artykułów: 1799
Poznań Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najważniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właściwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
Batman Vengeance PC

Niecały rok temu na Playstation 2 ukazała się gra pod tym samym tytułem. Jak łatwo się domyślić, opisywana pozycja na PC-a jest konwersją tej samej gry z konsoli Sony.

Nie ma co ukrywać, że przez ostatnie kilka lat, gry z Batmanem w roli głównej to w większości jedne wielkie crapy. Na szczęście BV przełamuje tę regułę - gra jest nawet niezła. Wnioskuję tak, gdyż widziałem wersję na PS2, a w tej konwersji zapewne zmian będzie bardzo mało. No, ale przejdźmy do wersji PC-owej i opisu jej beta wersji. Przede wszystkim grafika nic nie straciła w stosunku do wersji na PS2, przez co wymagania sprzętowe nie są najmniejsze. W zasadzie płynnie da się grać tylko wtedy, gdy masz GeForce'a lub Radeona. Podobnie jak w GTA3, developer nie dał możliwości poustawiania detali na ekranie. Jesteś po prostu skazany na maksymalną ilość szczegółów, zmienić możesz co najwyżej rozdzielczość.

Styl prezentowania grafiki jest bardzo ciekawy, wiernie oddaje film animowany z Batmanem w roli głównej. Dosłownie czujesz się tak, jakbyś oglądał kreskówkę, tyle że masz nad nią kontrolę. Sterowanie nie zostało rozwiązane najlepiej, zresztą nie od dziś wiadomo, że klawiatura to nie jest kontroler do gier akcji, w których trzeba wykazać się zręcznością. Jednak można się przyzwyczaić po kilku minutach. Wady? Jak dla mnie gra jest aż za ciemna. Praca kamery także nie jest najlepsza. Na szczęście można przełączyć na widok FPP i poruszać się w widoku z pierwszej osoby. W sumie wyszedł z tego platformer, nieco rozbudowany, bo można poruszać się w FPP.Miłośnicy filmu animowanego emitowanego niedawno także i u nas, w Polsce, mogą bez obawy zacząć zbierać kasę. Nie powinniście się zawieść. A inni ? Jest duża szansa, że i Wam się spodoba, choć duże znaczenie będzie miała na pewno fabuła, o której po zagraniu we wczesną wersję, nie można się wypowiadać.

Baron Ski

Strona artykułu: [1]        
Dodaj komentarz
do tego artykułu
Komentarzy: 0
Twój kod:
(Przepisz w odpowiednie pole)
Nick*:
E-mail:
Kod*:
Treść*:
* - pola wymagane.
Brak komentarzy

UID: 845
Okładka/art:
Tytuł:
Batman Vengeance
Developer: -
Gatunek: -
Data wydania:
EUR:
USA:
JAP:
Poziom trudności:
       

Strony zaprzyjaźnione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiały zawarte w serwisie onlygames.pl są objęte prawem autorskim i nie mogą być w całości
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorów!