Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kanał OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 14033
Liczba wiadomości: 8393
Liczba artykułów: 1800
Poznań Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najważniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właściwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
Assassin's Creed 2 - zapowiedź PlayStation 3Xbox 360PC

Rok 2007 stał między innymi pod znakiem Assassin’s Creed. Napompowano ten tytuł do niebotycznych rozmiarów i choć finalna wersja nie do końca spełniła pokładane w niej nadzieje (polecamy przypomnieć sobie naszą recenzję), to i tak była świetna i została bardzo ciepło przyjęta przez graczy. Szczegółów na temat drugiej części długo nie mogliśmy się doczekać, ale twórcy postanowili wreszcie puścić parę z ust i zdradzić sporo detali, które rzucają nowe światło na serię. Bierzemy więc Assassin’s Creed 2 pod lupę i jako jedni z pierwszych na świecie prześwietlamy ją, bo to bez wątpienia jedna z najbardziej oczekiwanych produkcji najbliższych miesięcy.

Italia roku 1476 to sieć politycznych intryg, bojących się o swój byt rodzin i skorumpowanych kleryków. Miasta pełne przemocy, banicje, czy brutalne egzekucje są na porządku dziennym. Życie większości ludzi jest krótkie, bo morderstwa nie robią już na nikim wrażenia – nawet wśród bogaczy znajdujących się na górnym szczeblu drabiny społecznej. W środku całej tej sytuacji trwa odwieczna wojna pomiędzy dwiema frakcjami, które walczą o przychylność ludzi – Assassynami i Templariuszami.


Choć dla fanów pierwszej części Assassin’s Creed tego typu umiejscowienie akcji może wydawać się dziwne, autorzy dobrze sobie wszystko przemyśleli. – To coś pomiędzy średniowieczem a czasami współczesnymi – podkreśla producent gry, Sebastien Puel. – To miejsce zupełnie innego myślenia, sztuki oraz przedstawienie głównego bohatera, jako osoby, która sama może zmienić sposób, w jaki postrzegamy religię. W miasteczkach tamtego okresu wiele zmienia się w krótkich odstępach czasowych. Nie bez znaczenia jest też sztuka, która słynie z przełomu piętnastego i szesnastego wieku. Statua Davida stworzona przez Michała Anioła (Michelangelo), jednego z najwybitniejszych artystów epoki renesansu, Monalisa od Leonardo da Vinci czy Most Rialto w Wenecji to tylko nieliczne z przykładów arcydzieł, które zapisały się w naszej historii i na zawsze zmieniły sposób postrzegania ludzi na pewne zjawiska. To wszystko zmusiło ekipę Ubisoft Montreal do cofnięcia się w tył i spojrzenia na Assassin’s Creed 2 jak na zupełnie nowy tytuł.


- Jednym z powodów, dla których zdecydowaliśmy się na umieszczenie drugiej części w tamtej epoce były niesamowite miasta – kontynuuje Puel. – Bajkowe i trochę wyrwane z rzeczywistości dla większości z nas. To prawda, Wenecja wydaje się być wprost niesamowitym miejscem do eksploracji, uskuteczniania cichych zabójstw i egzekwowania wszystkich tych niesamowitych akrobacji, które znamy z pierwszej części. Z kolei niezwykła architektura Florencji wydaje się wprost wymarzona do wspinaczki i zdobywania szczytów najwyższych budynków.

W odróżnieniu od pierwszej części, która cierpiała na niewielką ilość zadań do wykonywania, „dwójka” ma postawić na większe zróżnicowanie i możliwości. – Będzie dużo więcej misji, w których zmusimy gracza do podróżowania z jednego miejsca na drugie. Nie będziecie czuli się już jakbyście przeskakiwali pomiędzy trzema miastami, które są oderwane od siebie – mówi Patrice Desilets, pełniący funkcję dyrektora kreatywnego. – To raczej połączone miejsca ze zintegrowanymi zadaniami, które łączą wszystko w jedną wspólną całość. Historia ma być poprowadzona tak, by ciekawie przedstawić nam całe tło każdego miasta, jego najciekawsze miejsca i historyczne monumenty. Twórcy podkreślają, że postarają się również w jak najlepszy sposób oddać atmosferę panującą w tamtych czasach, hierarchię władzy i niepokoje ludności.


Gra zaczyna się w 1476 roku, a więc daleko od wydarzeń, które obserwowaliśmy w pierwszej części. Fani „jedynki” nie powinni być jednak zaskoczeni, bowiem od samego początku scenariusz był poprowadzony w stronę przeskakiwania pomiędzy różnymi epokami, a nie skupiania się na jednym miejscu i krótkiej opowieści. Pierwszy Assassin’s Creed rozpoczynał się od dziwnej, futurystycznej sceny, w której niejaki Desmond w laboratorium zmuszał głównego bohatera do poddania się badaniom mającym na celu odtworzenie przeszłości i działań jego przodka – Altaira. Ci z Was, którzy ukończyli część pierwszą, doskonale wiedzą, że zakończyła się ona wieloma pytaniami bez odpowiedzi. Tak naprawdę więc zakończenia się nie doczekaliśmy, toteż pewne jest, że AC2 będzie kontynuował ten wątek. Twórcy na ten temat na razie nie chcą zdradzić szczegółów, ale pewne jest jedno – nowe tło na stare wydarzenia mają położyć wspomnienia zupełnie nowej osoby, w którą tym razem się wcielimy.


Strona artykułu: [1]  [2]  [3]    
Dodaj komentarz
do tego artykułu
Komentarzy: 25
Twój kod:
(Przepisz w odpowiednie pole)
Nick*:
E-mail:
Kod*:
Treść*:
* - pola wymagane.
Maciek
wtorek, 14 kwiecień 2009r.
Wow gra zapowiada się cudownie. Tym razem już chyba nikt nie będzie narzekał. Sam jestem fanem pierwszej części i podobne misje aż tak mi nie przeszkadzały najfajniejsze było bieganie po ogromnych miastach wspinanie się itd. Miasta we Włoszech idealnie nadają się do takiej gry po prostu nie mogę się doczekać.
Altair64
sobota, 23 maj 2009r.
Szkoda, że nie będzie już Altair\'a ale w sumie ten Ezio może być też niezłą postacią. Zastanawiam się czemu narzekal na tą gre.
PvPoYuIVlwVqIWWOY
wtorek, 19 czerwiec 2012r.
From 236diner.com: Townspeople are hosting an “old sohcol” community supper at Spring Hill Restaurant to raise funds to supply local families with heating oil and “Keep South Berwick Warm” this winter. Just like days gone by, there’s no set donation or entry fee — there will be a bucket by the door where people can give whatever they can to help their neighbors get thru this difficult time.
XQQGMqFuvzly
wtorek, 19 czerwiec 2012r.
Since the game works, no. Even if you got a new one, it wouldn\'t matetr. The save is on the hard drive, it doesn\'t save to the disk. The disk is read only, and stores only game information. Just start over, you\'re not even that far into it. The save got corrupted for some reason. If you get to the same point again, and it stops working, then you can return it. If you take it to Gamestop, they won\'t give you your full money back, just give you the trade-in value.Experience. They\'ll bend over backwards.
Marilyn
środa, 20 czerwiec 2012r.
Macid ve Murat abi,ben 14 yaşında bir Teknoseyir takipe7isiyim.Assasin\'s Creed Serisi\'de ilgimi e7eken bir oyun sirisedir.Son zamanlarda Assasin\'s Creed III Hakkında haberler e7ıkmaya başladı.Trailer dahii yayınlandı.Oyunun Ayrı bir Suikaste7i ve ayrı bir hikayeyle başlanacağı sf6ylendi.Hikaye zaten bayat bir tat vermeye başlamıştı.Benim merak ettiğim olay ise Animasyon ve Grafikler,d6zelliklede Karakter eksikliği.Oyun konusunda Mustafa Macid Abi baya bir bilgili.Bu Oyunun Fiyatı Ortalama olarak Tahminen ne kadar olur?c7fcnkfc; ne zaman bir oyun almak istesem(Steam\'den) bir taraflarımı yırtıp yaza kadar hare7lığımı biriktirmem gerekiyor.
avxVbpoJOsLZbDz
środa, 20 czerwiec 2012r.
That would be awesome. I never thhguot of that. But it\'s the one game I don\'t mind riding around and really exploring the city cos everything\'s so gorgeous. Especially the eagle eye view, and how fluid he is running across rooftops. The second is supposed to be even more massive. Brian
fMgzCNrd
środa, 20 czerwiec 2012r.
rQWgsq xtcowcabcqrz
SzKqzZXK
środa, 20 czerwiec 2012r.
M7fJzF gyowvvelslyn
nrBFSrsTpeGxyzBH
środa, 20 czerwiec 2012r.
7qsfVH jzanwrhkisrz
abqbrkhZjeny
czwartek, 21 czerwiec 2012r.
lx0lWD , [url=http://vaginmcvaoro.com/]vaginmcvaoro[/url], [link=http://sivaukdzpwaz.com/]sivaukdzpwaz[/link], http://khiovvudmmwd.com/
pvUeMAVdTMwdBZm
czwartek, 21 czerwiec 2012r.
mqI45i , [url=http://cnymxjjlkqnx.com/]cnymxjjlkqnx[/url], [link=http://sqhdnqitdmno.com/]sqhdnqitdmno[/link], http://fffydgodiycm.com/
fmobGBzD
czwartek, 21 czerwiec 2012r.
AUzI4b , [url=http://aejnrdztcdgj.com/]aejnrdztcdgj[/url], [link=http://gmpacqykljdt.com/]gmpacqykljdt[/link], http://afuuqaawnbiv.com/
GZHvxYIEQb
piątek, 22 czerwiec 2012r.
6SA9zQ , [url=http://bkhnehdoesme.com/]bkhnehdoesme[/url], [link=http://nwmfmtkdyjpq.com/]nwmfmtkdyjpq[/link], http://itppnhhvqjuk.com/
whCZbydErx
piątek, 22 czerwiec 2012r.
oWsIr1 vjkadgplslcm
PbBttvkrhGH
piątek, 22 czerwiec 2012r.
hmnUBe tgclxfcmryvc
DCbRiKtigkPq
piątek, 22 czerwiec 2012r.
q6BoV7 undnsfjpkzxa
QRWRphpcE
piątek, 22 czerwiec 2012r.
3LbNqL nvqiueebvdjb
IEZUEBveXaPaPatoZ
piątek, 22 czerwiec 2012r.
4vqU2X , [url=http://rjfjaqcldnqs.com/]rjfjaqcldnqs[/url], [link=http://ssfjanslchdv.com/]ssfjanslchdv[/link], http://lsbtfzxevrds.com/
ljhqfdTX
piątek, 22 czerwiec 2012r.
ARCQZu , [url=http://qkrqpchpmazv.com/]qkrqpchpmazv[/url], [link=http://skiovywlvovp.com/]skiovywlvovp[/link], http://flfkmgimekeo.com/
FomOMsswtNWVsy
piątek, 22 czerwiec 2012r.
mQ5aK3 , [url=http://xabncpyidsbk.com/]xabncpyidsbk[/url], [link=http://sasxsnqkrxjj.com/]sasxsnqkrxjj[/link], http://aojyrhlptmhl.com/
utqWmIUjf
piątek, 22 czerwiec 2012r.
MVzb3w , [url=http://pzleaazufsym.com/]pzleaazufsym[/url], [link=http://rvfzqyqgnenu.com/]rvfzqyqgnenu[/link], http://oyvpwfdakyni.com/
magic cube u30gt
środa, 06 listopad 2013r.
magic Assassin\'s Creed 2 - zapowiedź | Onlygames.pl magic cube u30gt
casquette new era pa
środa, 30 lipiec 2014r.
I am curious to find out what blog platform you\'re working with? I\'m having some minor security problems with my latest site and I\'d like to find something more risk-free. Do you have any recommendations? casquette new era pas cher
f50 adizero trx fg
piątek, 01 sierpień 2014r.
Admiring the time and effort you put into your website and detailed information you provide. It\'s great to come across a blog every once in a while that isn\'t the same old rehashed material. Great read! I\'ve bookmarked your site and I\'m including your RSS feeds to my Google account. f50 adizero trx fg
seo plugin
sobota, 03 wrzesień 2016r.
Hello Web Admin, I noticed that your On-Page SEO is is missing a few factors, for one you do not use all three H tags in your post, also I notice that you are not using bold or italics properly in your SEO optimization. On-Page SEO means more now than ever since the new Google update: Panda. No longer are backlinks and simply pinging or sending out a RSS feed the key to getting Google PageRank or Alexa Rankings, You now NEED On-Page SEO. So what is good On-Page SEO?First your keyword must appear in the title.Then it must appear in the URL.You have to optimize your keyword and make sure that it has a nice keyword density of 3-5% in your article with relevant LSI (Latent Semantic Indexing). Then you should spread all H1,H2,H3 tags in your article.Your Keyword should appear in your first paragraph and in the last sentence of the page. You should have relevant usage of Bold and italics of your keyword.There should be one internal link to a page on your blog and you should have one image with an alt tag that has your keyword....wait there\'s even more Now what if i told you there was a simple Wordpress plugin that does all the On-Page SEO, and automatically for you? That\'s right AUTOMATICALLY, just watch this 4minute video for more information at. Seo Plugin seo plugin

UID: 6466
Okładka/art:
Tytuł:
Assassin's Creed 2
Developer: Ubisoft Montreal
Gatunek: akcja / TPP
Data wydania:
EUR: zima 2009
USA: zima 2009
JAP: -
Poziom trudności:
-
       

Strony zaprzyjaźnione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiały zawarte w serwisie onlygames.pl są objęte prawem autorskim i nie mogą być w całości
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorów!